Zenon Rubach

This was published in the following publications on 19.05.2011:
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 16 maja 2011 r. po długiej i ciężkiej chorobie,
wypełniając do ostatnich dni swoje duszpasterskie obowiązki
zmarł nasz Kochany Brat i Wujek
ś + p
Ks. Kanonik dr Zenon Rubach
W czwartek, dnia 19 maja br. o godzinie 16.00 odbędzie się
wprowadzenie Zmarłego do Kościoła Farnego w Gnieźnie,
gdzie zostanie odprawiona msza św. połączona z Nieszporami,
a w piątek, dnia 20 maja br. o godzinie 11.00 zostanie odprawiona
w Katedrze Gnieźnieńskiej msza św. pogrzebowa, po której odbędzie się
pogrzeb na cmentarzu św. Piotra.
W smutku pogrążeni Siostry i Brat z Rodzinami

Beach
<p>„Nigdy nie jesteśmy gotowi na odejście przyjaciół....”<br />Przepełnieni smutkiem rozstania, żegnamy naszego Przyjaciela<br />ś + p<br />Ks. Kanonika dr. Zenona Rubacha<br />kanonika Gremialnego Kapituły Prymasowskiej<br />Od lat szkolnych byliśmy razem do dnia 16 maja 2011 r.<br />Zawsze zadziwiałeś nas swoją skromnością, szlachetnością,<br />wielkim sercem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Byłeś taki zwyczajny -<br />a jednak niezwykły.Pozostawiłeś po sobie w nas i naszych rodzinach wiele wspaniałych<br />wspomnień, dobroci, miłości i umiłowanie piękna życia.<br />Dziękujemy za wszystko, także za duchowe przewodnictwo.<br />Wdzięczni<br />Danka, Ania, Maciej z Poznania</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Wanda Goździewska


14yrs

Image chosen by user

Barbara-nie zapomnimy.


14yrs

Image chosen by user
<p>Wujaszku pamiętam</p> <p>Dziś dzieńUrodzin mojego Wujka,</p> <p>tak jak zawsze wysyłam Ci Wujku kwiatki - poznajesz niezapominajki - wraz zpamięcią w modlitwie.</p> <p>Maluch</p>


14yrs

Image chosen by user

AVE


14yrs

Image chosen by user

AVE


14yrs

Image chosen by user

RODZINA ZYŁÓW


14yrs

Image chosen by user

RODZINA ZYŁÓW


14yrs

Image chosen by user

Pamiętamy- Barbara


14yrs

Image chosen by user

Dziękuję


14yrs

Image chosen by user

AVE.


14yrs

Image chosen by user

AVE.


14yrs

Image chosen by user

AVE.


14yrs

Image chosen by user
<p>4 sierpnia w dniu wsp. św. Jana Vianneya</p> <p>Wujaszku mój,<br />nie mogę Ci przesłać kwiatów na dzień Twojego Święta,nie mogę napisaćlistu, nie mogę zadzwonić, by powiedzieć, że pamiętam. Nie mogę nawet zapalić świeczki na Twoim grobie,<br />ale mogę mówić Różaniec<br />A to jest list pisany maczkiem<br />Z pocałunkiem na krzyżyku<br />niby pocztowym znaczkiem.<br />List, w którym opisuję Ci wszystko<br />Do ostatniego ziarenka,<br />Do ostatniej kropki nad i.....<br />I to jest też depesza ......<br />Klękam z tym nadawczym aparatem<br />W rękachi wystukuję klawiszami<br />Ziarenek na taśmie niebieskiej wieczności...<br />Wciąż to samo...<br />ZDROWAŚ MARYJO ŁASKI PEŁNA...</p>


14yrs

Image chosen by user

Barbara- pamiętamy


14yrs

Image chosen by user

ŻYŁOWIE Z SYNAMI


14yrs

Image chosen by user

ŻYŁOWIE Z SYNAMI


14yrs

Image chosen by user

Barbara


14yrs

Image chosen by user

Barbara- dziękuję.


14yrs

Image chosen by user

Agnieszka Dziakowska Gniezn


14yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAM


14yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAM


14yrs

Image chosen by user

Małgorzata Najmowicz


14yrs

Image chosen by user

WIKTOR IGOR ŻYŁA Z RODZICAMI


14yrs

Image chosen by user

WIKTOR IGOR ŻYŁA Z RODZICAMI


14yrs

End of content

No more pages to load