Marian Smorgul

This was published in the following publications on 27.11.2010:
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>nie wiem jaki tytul.., wiec troche biadoleenia..</p> <p>Tatus Kochany, no jestem tutaj, probuje, i rozne maski mam na twarzy, ale bez Ciebie ..,ech...</p> <p>i tesknota we mnie , i wokol ,no i nie wiem caly czas. jestem taka sama. probuje zyc,ale jak! Dlaczego jestem taka sama, gdy Ciebie zabraklo. I wybacz mi jeszcze raz, ze tak sie dalam zmanipulowac.</p> <p>Probuje to pomniejszyc, ale wraca.., naprawde nie wiem juz jak zyc, zadnej radsci; i bliscy - obcy.</p> <p>Zadnej plaszczyzny porozumienia.</p> <p>Chcialabym ,aby ktos dolaczyl do mej zaloby za Ciebie.</p> <p>Ale jestem sama!Zazdroszcze rodzinom, ktore sie wspieraja. Przeciez jestem dobrym czlowiekiem, i Ty byles..., czy to tak jest ,ze zlo wygrywa...</p> <p>szukam dobra we wszystkich, no .niesteety nic nie rozumiem wyglada,ze zawzietosc, zlo wygrywa i zadnej mozliwosci komunikacji... jestm taka nieszczesliwa bez Ciebie, Moj kochany Tatunku!</p> <p> No nic trzeba wziac sie garsc, zobic cos co jest zgodne z naszym odczuwaniem swiata, bo nie udalo nam sie tamtego muru skruszyc.., nawet jak to przez jakies konflikty w dawnych pokolen, ale dlaczego my tak cierpimy, nastepne pokolenia..,i juz nie ma miejsca i dobrze, co tam o innych , ktorzy zabrali nam Nasz czas. Sprobuje zasnac z mysla ciepla o Tobie i bedziemy tylko my, czujacy sie tak dobrze zawsze z soba. Jesli Tatus spisz to spij, to dobrze.</p> <p> Moj Kochany i moja Babunia, ktora tulila mnie do 13 roku zycia i jest w tym samym miejscu co Ty. Tez mnie jakos od niej odseeparowano..; nic nie rozumiem...; i jak ja mam nie czuc sie samotna...Kocham Was!!!</p>


13yrs

Image chosen by user

wnusia Kasia


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka, znow 23


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka lucynka


13yrs

Image chosen by user
<p>tatus Kochany..</p> <p><br />codziennie rozmawiamz Toba, i coraz mi trudniej apiswac toco przezywalismy.​musze​sie znalec w noymukadzie..Staram siedla Ciebie i inch, Ty wiersz.</p> <p>..Aez tymico sie powinoniema zadnejplasczyzny porozumeia. To nieprawda ,co kiedys napsala ,ze czuje siezle przy Twymgrobir.., to nie tak. Pamietam te cala "ceremoie" i nie moge sie z tym pogozic i z tym czesniej. wciaz mysle, ze Ty zyles dalejj i takszyko ie zakopano. Dlatego jak wszydcy poszli bylam wniezycy przy twym grobie,2, czy 1,5 mtrow tylko pziemia... probujezyc, i ksaki ciaz nieposze i wedlg roxnych przeslan staram sie przebaczac; i bylo mitrudno wybaczyc sobie, ale siebie rozumieem, ale ttatch ..nierozumiem,i patze na naszebzdjecie jak nie byl kompputeera i siedzimy przy stoletacy adowooen9,...i zabrno nam to..spoczywaj tam wrszcie w spokou., a ja tez staram sie jk moge abyzycienbylo domwytrzymania. jestem b zmecz0 ,stad tyle bledo.kochammCie Tatus 1ty mnie rozumiesz akzawszew..</p>


13yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


13yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


13yrs

End of content

No more pages to load