Marian Smorgul

This was published in the following publications on 27.11.2010:
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Milosc wieczna</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!!</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

Ania J.


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

Ania J.


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Zaplatanie...</p> <p>I placze sie w tych oskarzeniach i przebaczeniach i za dw amiesiace i kilka dni to beda trzy lata.</p> <p>Czy ktos wie jak odnalezc jakas drogoe do harmonii i spokoju...??</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Juz tak dawno Tatus u Ciebie nie bylam.....</p> <p>..i tak tesknie, tesknie.., byc tam gdzie ostatni raz Cie widzialam i czulam Ciebie..,</p> <p>no ale wciaz nie przepracowalam tej zaloby i tego co wczesniej i och to wszystko byle jak, musze gdzies wyjechac miec perspektywe, w ciszy uslyszec siebie, ...; udaje ,ale tylko gorzej jak ja mam dalej zyc tak Tatus jak wciaz caly czas o Tobie mysle i tesknie..?</p> <p>I probuje to zagluszac, tak jak wspomnia lam kiedys jak ruszajaca sie kukielka.</p> <p>czemu mnie tak sparalizowalo, wtedy ,pozniej i teraz..</p> <p>I wsscy mowia , no to normalne..</p> <p>no nie jest normalne rzucic Cie do tego szpitala na umieranie...</p> <p>..i zadnego komunikowania sie nie bylo i nie ma.</p> <p>"dobrze "...jak sie nic nie mowi.</p> <p>no ale nie widze, zeby komus bylo dobrze.</p> <p>Jakos musze zebrac sily...caluje Cie Tatus i wysylam mase kolderek, abys tam nie marzl...</p> <p>oj,czy ktos wie j ak mozna zyc z takim cieripieniem, wyrzutami sumienia, ze Cie nie zabralami jak Cie skazano na smierc...</p> <p>I ja tez wlasciwie Cie zdradzilam przez ma slabosc, ktora wciaz trwa..</p> <p>No w koncu wyjade z dnia na dzien do tej Brazylii, chociaz ja...,zamiast Ciebie.</p> <p>Pusty Swiat.</p> <p>Bez Ciebie, PUSTY SWIAT!!!</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

wnusia Kasia


12yrs

<p>Zapach...</p> <p>Tatusiu Kochany, piekna pogoda i podobno piekne lato.</p> <p>To wszystko jakos poza mna, obok.</p> <p>Czasem probuje uczestniczyc i udaje ,ze zyje, ale tak pusto i juz mi sie nie chce udawac dalej.</p> <p>Dobrze,ze mam Twoja koszulke w Twych ulubionych kolorach.</p> <p>Choc troszke sprana nie traci kolorow jak moja MILOSC do CIEBIE!!!!</p> <p>Wciaz czuje Twoj zapach i wtedy jakos sie troche uspokajam, choc trudno nie plakac z tesknoty za Toba.</p> <p>I juz prawie z nikim nie rozmawiam, bo poprostu coraz mniej mam sil na te obojetnosc.</p> <p>I coraz bardziej wszystko mi jedno...</p> <p>Tylko tak zal, tak zal co j bym nie zrobila,zebys tutaj byl i Babunia moja.</p> <p>No coz przytule sie jeszcze do koszulki.</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!!!!!!!!!!</p> <p>...co ja mam zrobic???</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

Wiesia-żona Jacka J.


12yrs

Image chosen by user

Ania J.


12yrs

End of content

No more pages to load