Marian Smorgul

This was published in the following publications on 27.11.2010:
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user
<p>Przebaczenie..</p> <p>Tatus teraz to juz wczoraj bylo chyba apogeum mej rozpaczy.</p> <p>TY Kochany, ktory zawsze przebaczales wszystkim, tak teraz mysle i jakos poczulam, ze nie chcialbys abym tak sie miotala w mym, zalu, zlosci, obwinianiu calego swiata, siebie i innych.</p> <p>Tak Cie kochalam, wiec mysle,ze musisz cierpiec jezeli widzisz, ze ja tak dalej uparcie sie miotam.</p> <p>Nie wrocimy czasu, i zycie sie konczy tak jak zaczyna. Przeciez przedtem bylo tyle lat wspanialego zycia i wspanialych chwil. I Milosci wzajemnej w Rodzinie, ktora dalej trwa.</p> <p>Wiec ja moze Cie tam mecze, gdy patrzysz na mnie i nie mozesz miec spokoju patrzac na mnie w takim stanie.I mecze innych.</p> <p>Tak trudno przabaczac, ale musze to zrobic, musze to napisac przebaczam wszystkim, tez sobie</p> <p>i prosze o przebaczenie innych, ktorzy cierpia przeze mnie .</p> <p>Jestesmy wszyscy ludzmi, slabymi,</p> <p>ktorzy robia tak jak udaje im sie najlepiej.</p> <p>Wiec Tatus badz juz spokojny. Dziekuje,ze przyslales mi takie natchnienie.</p> <p>Kocham Ciebie i juz nie mysl o mnie, badz spokojny.</p> <p>Juz odpocznij....​ODPOCZ​NIJ wreszcie!!!!</p> <p>Juz tylko bede wspominac te dobre chwile.</p> <p>BADZ SPOKOJNY!!, prosze Cie moj Kochany.</p> <p>Od jutra bedzie nowy dzien!</p> <p>I prosze o przebaczenie wszystkich, ktorych tez tak mecze ma niekonczaca sie zaloba!</p> <p>Spoczywaj W Spokoju!!!</p> <p>Wieczne Odpoczywanie Racz Tatusiowi Dac Panie!!!!</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Listopad ten okropny miesiac.., miesiac Twej Golgoty</p> <p>Tatus. Jeszcze zyles 11 dni do 23 listopada 2010r.</p> <p>2013 uplyna 3 lata. Myslalam,ze z czasem bedzie latwiej.To, ze bede tesknic zawsze wiedzialam, ale czuje teraz im dluzszy czas uplywa od dnia 21 listopda, kiedy od Ciebie odjechalam i dnia kiedy zadzwonil telefon tego okropnego 23 to byl wtorek tesknie coraz bardziej i rozpaczliwie. Swiadomosc, ze Cie nie ma i zycie plynie obok i ja tez uczestnicze, choc najczesciej z maska na twarzy i zyjacz w mej bubli we mgle.</p> <p>Powietrze juz nie jest przezroczyste, powietrze jest geste, trudno sie oddycha i tak bardzo brakuje mi Twej Milosci i naszego rozumienia sie...; och wciaz o Tobie mysle. Co ja mam zrobic? TATUS GDZIE TY JESTES????</p> <p>Tak tesknie,tesknie,​tes​knie i ta cisza , nie ma sie z kim podzielic swa rozpacza.</p> <p>Ty to wszystko wiedziales o swiecie. Nie sluchalam uwaznie. Bo jakos zapomnialam, ze ta smierc to tylko czycha. Najgorsze Tatus jest to, ze mogles jeszcze zyc, bo Ty chciales zyc i zebym Ci pomogla uciec z tego wstretnego szpitala.. Nie moge sobie przebaczyc ,ze tak dalam sie skolowac. Szok, ale no napisze to wszystko gdzie indziej. No ale i tak nic mi Ciebie nie wroci.</p> <p>Spoczywaj Tatus chociaz tam w spokoju i pogon tego Aniola, ktory sie zagapil, gdy mial czuwac nad Toba. Co wieczor tak modlilam sie.</p> <p>I nie powinnam sluchac nikogo tylko zabac Ciebie po trzech dniach zabrac Cie stamtad;pozniej bylo coraz trudniej ....</p> <p>A ja nie mialam pojecia,ze to jest oddziial, z ktorego nikt nie wychodzi prawie nigdy.</p> <p>Bylam tam kazdego dnia przez trzy tygodnie i tyle ludzi codziennie znikali.</p> <p>Juz nie bede pisac, Boze odwroc czas!!!!!</p> <p>Co to dla Ciebie 3 Lata???!!!! POzwol mi byc znow w szpitalu przy Tatusiu i wiedziec to co teraz wiem.Prosze.</p> <p>OJ Tatus, mam nadieje,ze to prawda i Twa dusza jest tam chcesz, gdzie jestes i z ludzmi, ktorzy kochaja Ciebie i Ty ich .</p> <p>I ze znalazlez dom !</p> <p>Cauje Cie Tatus</p> <p>Twoja kochajaca corka Lucynka</p> <p>Dobrze,ze chociaz moglam otworzyc Twa trumne i przytulic sie do Ciebie. I gdy wszyscy uciekli przed sniezyca, ktora nagle sie zerwala gdy miano wyprowadac trumne z Toba z kaplicy. Tak jakby Bogowie Ci na gorze byli zagniewani na te niesprawiedliwosc , i ze zlo wygralo.</p> <p>Szybko poskladana kwiaty , zasypano trumne, kwiaty, kondolencje, bylo bardzo duzo osob bo jakze mogloby byc inaczej, gdy byles tak wspanialym, serdecznym, pogodnym pelnej Milosci dla bliznich tej prawdziwej AGAPE...</p> <p>Nie znam jednego czlowieka, ktory Cie znal, aby nie wspominal cie b cieplo.</p> <p>No ale zlo to male gniazdo wygralo siejac przez lata nieporozumienia. Mysle,ze Twoj dobry harakter i wiara w dobroc ludzi pomimo widzenia prawdy po czesci bylo przyczyna,ze przegralismy.</p> <p>Znajdz tam Radosc i Spokoj Duszy. Kocham Cie niezmiennie.</p>


12yrs

Image chosen by user

corka Luynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Zawsze tesknic bede...</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!!</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

wnusia Kasia


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Juz prawie trzy lata..</p> <p>Tatus ,Kocham Cie i jestes ze mna kazdego dnia..</p> <p>tak brak mi Ciebie wciaz ..; jestem taka sama bez Ciebie ...i nic nie pomaga</p> <p>Twoja kochajaca corka L</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

End of content

No more pages to load