Marian Smorgul

This was published in the following publications on 27.11.2010:
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user
<p>Tak strasznie mi Ciebie brakuje Tatus</p> <p>Kazdego dnia i kazdej doby jestes w mych myslach. Kocham Cie Tatus tak bardzo, niezmiennie i brakuje mi Ciebie wciaz tak samo. Tak bardzo bym chciala abys sie do mnie usmiechnal, i tak bardzo chcialabym widziec rozradowanie takie prawdziwe na Twej buzi, gdy mnie zobaczyles.</p> <p>Teraz juz nikt tak sie z radoscia na moj widok tak nie usmiecha. No jedna osoba, ale jej trudno, bo juz nie jestem taka jak kiedys.</p> <p>Tak bardzo jestem samotna gdy Ciebie tu nie ma Tatus. Kocham Cie, Kocham Cie!..i usciskaj moja Babunie, ktorej nigdy nie zapomnialam i B. Marysie , z ktora jestescie tam tak bliisko.I Ciocie/Babunie Kasie...z jej pieknymi dlugimi srebrno slonecznymi wlosami, ktore tak lubilam czesac jako dziewczynka. pamietam jej cieple, bijace serce i dobroc. Przebacz mi, ze odjechalam tak sie mecze, przebacz mi Tatus. Kocham Cie, spij dobrze, czy odpoczywaj, tak mi Ciebie brak, a koszulka wciaz pachnie...</p> <p>Twoja zawsze niezmiennie Cie kochajaca corka Lucynka</p>


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka lucynka


11yrs

Image chosen by user

cork Lucynka


11yrs

Image chosen by user

cork Lucynka


11yrs

Image chosen by user

cork Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucybka


11yrs

Image chosen by user

Corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


11yrs

End of content

No more pages to load