Danuta Kaźmierczak

This was published in the following publications on 10.07.2010:
Głos Pomorza

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 08 lipca 2010 roku odeszła od nas nasza Najukochańsza Mama, Babcia i Siostra ś.p. Danuta Kaźmierczyk z domu Nalewańska Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 12.07.2010 r. o godz. 13.30 w Kaplicy na Starym Cmentarzu w Słupsku skąd o godz. 14.00 nastąpi wyprowadzenie do miejsca spoczynku. Msza żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele p.w.św.Maksymilana M. Kolbe w Słupsku. Pogrążona w smutku Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 08 lipca 2010 roku odeszła od nas nasza Najukochańsza Mama, Babcia i Siostra ś.p. Danuta Kaźmierczyk z domu Nalewańska Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 12.07.2010 r. o godz. 13.30 w Kaplicy na Starym Cmentarzu w Słupsku skąd o godz. 14.00 nastąpi wyprowadzenie do miejsca spoczynku. Msza żałobna zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele p.w.św.Maksymilana M. Kolbe w Słupsku. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Wanda


15yrs

Image chosen by user
<p>moja kochana</p> <p>spokojnie oddychała...... tylko w głowie szum......<br />teraz tonę tonę we łzach bo jestem sama.........<br />łowi mnie strach....przenika i ogarnia mnie.........<br />nie ma Boga nie ma nie.........<br />spokojny jest mój dom...........w którym Ciebie już nie ma Cię...<br />tak bardzo w nim samotnie czuję się ........ już nie wrócę tam......<br />gdzie Ty jesteś a mnie tam nie ma..<br />mamo bardzo Cię kocham......<br />zrozumiałam.........<br />samotność to taka straszna trwoga........</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Kochanej siostrze</p> Życie jest ucztą, którą można się rozkoszować, tylko wtedy, gdy żaden z gości nie odwraca zapłakanej twarzy ku ścianie. Jola


15yrs

Image chosen by user
<p>Kochanej siostrze</p> <p>Życie jest uczta, którą można się rozkoszować, tylko wtedy, gdy żaden z gości nie odwraca zapłakanej twarzy ku ścianie. Jola</p>


15yrs

Image chosen by user

Jola


15yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAM


15yrs

Image chosen by user

Irena


15yrs

Image chosen by user

Pozostaniesz w pamięci


15yrs

Image chosen by user

ania


15yrs

Image chosen by user

Pozostaniesz w Naszej pamięci


15yrs

Image chosen by user

Irena


15yrs

Image chosen by user

Pozostał tylko ból i smutek


15yrs

Image chosen by user

pozostaniesz w naszych sercach


15yrs

Image chosen by user

Irena


15yrs

Image chosen by user

Pozostał tylko ból i smutek


15yrs

Image chosen by user

Pozostaniesz w pamięci


15yrs

Image chosen by user

PAMIĘTAM


15yrs

Image chosen by user

Pozostaniesz w pamięci


15yrs

Image chosen by user

Irena


15yrs

Image chosen by user

Na zawsze w pamięci


15yrs

Image chosen by user

Wanda


15yrs

Image chosen by user
<p>to by były Twoje urodziny</p> <p><strong><span>Gdybym mogła mamo</span></strong></p> <p><span>Gdybym mógła, mamo,</span></p> <p><span>To bym pamiętała,</span></p> <p><span>Żeby Ci przynieść </span></p> <p><span>W dniu Twego Święta </span></p> <p><span>Kawałek łąki Pachnącej majem,</span></p> <p><span>Z piosnką skowronka</span></p> <p><span>I z krzykiem czajek,</span></p> <p><span>Tęczą wiosenną Po pierwszej burzy,</span></p> <p><span>Kukułkę, któraPomyślność wróży,</span></p> <p><span>Latający dywan</span></p> <p><span>I kaczkę, która znosi szczerozłote jajka.</span></p> <p><span>Żebyś żyła beztrosko- wesoła, szczęśliwa.</span></p> <p><span>Lecz takie dziwy to tylko w bajkach</span></p> <p><span><img alt="Innocent" src="/scripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif" /></span></p> <p><span>będę palić Ci dziś cały dzień Boży świeczuszkę:******</span></p> <p></p>


15yrs

Image chosen by user
<p>:(</p> <p>żal dławi</p> <p>w łzach tonę</p> <p>ciemno</p> <p>gdzie jesteś mamo ?</p> <p>gdzie jesteś tato ?</p> <p>chce zasnąć w ramionach waszych :( </p>


15yrs

Image chosen by user

Pozostał tylko ból i smutek


15yrs

End of content

No more pages to load