Mateusz Maliszewski

This was published in the following publications on 09.04.2010:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy</p>
<h4><strong>śp. MATEUSZ MALISZEWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.</p>

"Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy

śp. MATEUSZ MALISZEWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Promyczek do Nieba...​Now​acka L


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
<p>2 listopada ...Zaduszki</p> <p><strong><br />Dzień jesienny tak cicho<br />Jak liść zżółkły opada;<br />Złoto ma z października<br />Smutek ma z listopada.<br />I w ten smutek złotawy,<br />I w ten płomyk zamglony<br />Przybrały się Zaduszki<br />Jak w przejrzyste welony.<br />Płoną świeczek szeregi,<br />Płoną świeczek tysiące,<br />Powiewają płomyki<br />Zamyślone i drżące.<br />Więc płomykiem jak dłonią,<br />Dłonią ciepłą i jasną,<br />Pozdrawiamy tych wszystkich,<br />Których życie już zgasło.</strong></p> <p>Moja modlitwa dla Ciebie Mateuszu</p> <p>Spoczywaj w Pokoju...Nowacka l.</p>


11yrs

Image chosen by user

zawsze w pamięci-​dzP​atii


11yrs

Image chosen by user

Niedzielne Światełko Nowacka L


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

światełko zadumy-​dzPa​tii


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user
<p>1 Listopada...</p> <p>W jesiennej nostalgii wpatrzeni w światła</p> <p>zniczy, w ciepło grobów płynące tego dnia</p> <p>z ziemi, wpatrzeni w ludzkie „nie wiem”,</p> <p>wyciszamy się, pokorniejemy,</p> <p>szlachetniejemy,</p> <p>a może i kochamy tym bardziej....</p> <p>Z listopadową zadumą ofiaruję swoje światełko pamięci...Nowacka L.</p>


11yrs

Image chosen by user

Moja Pamięć... Nowacka L.


11yrs

Image chosen by user
<p>1 listopad - Festum Omnium Sanctorum</p> <p><em>Przyjdzie ten dzień, odarty z liści, marznącą kroplą naznaczony. Zaniesiesz w nim do Nieba myśli, nad czyimś grobem pochylony...</em></p> <p>Wspomnienie Zmarłych zawsze zawiera w sobie nostalgię i nigdy niekończący się żal. Zapalamy znicze nie tylko na grobach rodziny i przyjaciół, ale też ludzi zupełnie nieznanych, których groby są opuszczone, a także w symbolicznych miejscach upamiętniających poległych.</p> <h4><strong><em>Modlitwa nad zapaloną świecą </em></strong></h4> <p>Aniele Boży, stróżu mój, weź cienką nitkę w swoje ręce i nawlecz na nią każde smutne, rozdarte, zagubione serce. I zanieś ten sznur korali przed Matki Najłaskawszej oczy. Ona je wszystkie we łzach umyje, otrze matczynym warkoczem. Będzie im portem i spokojem po długim, ziemskim wędrowaniu i każde wesprze Prosząc Syna – <em>„radością wieczną obdarz je, Panie”</em>.</p> <p>Z pamięcią i modlitwą - mama sp. Joasi Jałocha </p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


11yrs

End of content

No more pages to load