Mateusz Maliszewski

This was published in the following publications on 09.04.2010:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy</p>
<h4><strong>śp. MATEUSZ MALISZEWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.</p>

"Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy

śp. MATEUSZ MALISZEWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Bardzo tęsknię


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
<p>Radosnych Świąt Tobie w niebie wśród innych aniołów życzymy. Bliskim dziękujemy za wspólne trwanie.</p> <h5>Jest taki zmierzch<br />wśród grudniowych, szarych dni,<br />kiedy w noc gwiazdka lśni.<br />Wigilii czas każe nam u stołu stać,<br />łamać opłatek, razem trwać.<br />A kiedy już ta pierwsza z gwiazd<br />zaświeci nam spoza chmur,<br />dzieje się cud co w każdym z nas<br />umie zburzyć jego własny mur.</h5> <p>_______ ______▓▓▓▓▓▓▓▓██<br />____________▓▓▓▓▓▓▓▓​​▓▓▓██<br />______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓​​▓██<br />▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██<br />▓▓____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██<br />▓▓________▓▓▓▓▓▓▓▓██<br />_▓▓________▓▓▓▓▓▓▓██<br />__▓▓__________▓▓▓▓██<br />____▓____#♥#♥___▓██<br />_____▓▓_##♥#____▓██<br />________▓▓_______▓██<br />__________▓▓▓____▓██<br />______________▓▓▓▓██<br />_______¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶​​_¶__¶¶__¶<br />_¶¶¶¶¶¶___¶¶¶__¶¶¶_¶​​¶¶¶_¶_|<br />____¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶_¶¶​​¶¶¶___|<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶__¶¶​___​_| _____|<br />________¶¶¶¶__¶¶​___​_| _____|<br />¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶_¶¶¶¶¶​_​_| ___۝۝<br />__¶¶¶¶¶¶_¶¶__¶¶¶​___​_| ___i۝۝<br />_____¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶​_​_| __i۝۝۝<br />_¶¶¶__¶¶_¶¶__¶¶¶__i۝​​۝<br />______¶¶_¶¶___|__i۝۝​​۝<br />_____¶¶___¶¶__|___i۝​​۝<br />______________|<br />______________|<br />____________i۝۝<br />___________i۝۝۝<br />____________i۝۝</p> <h5>Świąteczne światełko pamięci zapalamy</h5> <h5>dla Ciebie, Aniele... oraz za tych,<br />którzy nie usiądą już z nami<br />przy wigilijnym stole.<br />Pamięć o nich w naszych sercach<br />nigdy nie zgaśnie [*]</h5> <p>....................​​...................​(<br />....................​​.....(............(​\​",)<br />....................​​....(\",)..........​[​_]<br />..........(.........​​....[_]...((_»*-:¦:​-​*«_))<br />.........(\",)..((_»​​*-:¦:-*«_))<br />.........[_]....</p> <p>.((_»*-:¦:-*«_))</p> <h5>Twoim bliskim życzymy, aby w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia czuli Twoją obecność... Bądź blisko Nich...</h5>


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user
<p>ŚWIATEŁKO NA OKRES WIGILII I ŚWIĄT, GDZIE BĘDZIESZ Z RODZINĄ ANIOŁKU CHOCIAŻ MYŚLAMI ((*))</p> <h4>Jak trudno teraz</h4> <h4>pisać, dla Was</h4> <h4>niebożęta</h4> <h4>kiedy</h4> <h4>już za progiem</h4> <h4>Święta…</h4> <h4>Jaką modlitwę,</h4> <h4>jakie piękne słowa,</h4> <h4>za Wasze dusze</h4> <h4>do nieba skierować.</h4> <h4>Boże Miłosierny</h4> <h4>zlituj się</h4> <h4>nad Tymi duszyczkami,</h4> <h4>daj im wieczne</h4> <h4>szczęście</h4> <h4>pomiędzy Twoimi Aniołami</h4> <h6><em>Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i ukojenie. Niech Boże Dziecię błogosławi naszym Rodzinom. Życzymy naszej wirtualnej Rodzinie Bożego Błogosławieństwa w te Święta oraz na każdy dzień życia. Niech Boże Dziecię opromienia swymi darami nasze codzienne zmagania i napełnia radością. – rodzice śp. Krzysia Sz.</em></h6>


11yrs

Image chosen by user

Świąteczne światełka.​N​owacka L


11yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo trudny czas... WIGILIA</p> <p>Oni radują się ze świąt... Oni kupują Dzieciom prezenty... Oni czekają na Nowy Rok z nadzieją, że będzie lepszy... A MY – dla nas nie ma już Świąt! My kupujemy stroiki i znicze. Otulamy je w tęsknotę i łzy. Dla nas nie liczy się już NIC...</p> <p>Oni mają puste miejsce przy stole dla kogoś przypadkowego, a My – My wpatrujemy się w to puste krzesło z nadzieją, że zasiądziesz tam Ty...</p> <p>W ilu domach będzie dziś puste miejsce przy stole? Zdjęcie w ramce, kartka, list? Zamiast Tych, co tu nie mogą być?</p> <p>Tym wszystkim, którym, tak jak mnie po odejściu Ukochanej Osoby, Święta sprawiają ból, chcę złożyć życzenia, aby, bez względu na to, czy wierzycie, czy nie, Ktoś lub po prostu los, wysłuchał Waszych próśb i marzeń. Życzę Wam ZDROWIA, bo tego nigdy dosyć. MIŁOŚCI Najbliższych w codzienności życia. SPOKOJU ducha, jeśli są zawirowania. RADOŚCI i SZCZĘŚCIA, bo to się w życiu ogromnie przydaje. Życzę, żeby układało się tak, jak powinno. Żeby nigdy złe niespodzianki nie zwalały się na Waszą głowę i żeby koniec świata nie oznaczał niczego realnego w Waszym życiu.</p> <p>__________</p> <p>Aniołkowej Rodzinie życzę spokojnych i bogatych w uczucia Świąt!</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Moja Pamięć... Nowacka L.


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

zawsze w pamięci-​dzP​atii


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


11yrs

Image chosen by user
<p>14 grudnia - ŚWIATOWY DZIEŃ PALENIA ŚWIEC</p> <p>Ogólnoświatowy Dzień Palenia Świec przypada na drugą niedzielę grudnia. To dzień pamięci i zapalania światełka dla wszystkich zmarłych dzieci. I nie ma znaczenia, jak wiele było im dane przeżyć, nie mają też znaczenia okoliczność ich śmierci. Tego dnia na całym świecie, kolejno godzina po godzinie, w każdej strefie czasowej, równo o 19:00 zapłoną świece, tworząc w ten sposób 24 godzinne koło pamięci.</p> <p style="text-align:center"><em> „aby mniej bolały ciche odejścia, </em></p> <p style="text-align:center"><em>rozstania bez słowa, </em></p> <p style="text-align:center"><em>że nie zdążyło się wytłumaczyć dlaczego” </em></p> <p style="text-align:center">(Jadwiga Demczuk)</p> <p>W tym szczególnym dniu zapalę świecę wszystkim Dzieciom, które spoglądają na nas z góry:</p> <p>- Mojej Córce <strong>JOASI</strong>, która nauczyła mnie kochać i za którą wciąż tęsknię. Tej, która po wielu dniach walki o życie z piorunującą postacią ciężkiej sepsy, odeszła na zawsze;</p> <p>- <strong>MICHAŁKOWI</strong>, synowi przyjaciół, który po krótkiej walce w szpitalu, przegrał z zapaleniem opon mózgowych;</p> <p>- <strong>KRZYSIOWI</strong> i <strong>MATEUSZOWI</strong>, których nie poznałam, ale echo ich nagłej i tragicznej śmierci wciąż we mnie tkwi;</p> <p>- <strong>PATRYCJI</strong>, która zaledwie przekroczyła próg dorosłości;</p> <p>- <strong>CYPRIANOWI</strong>, który pozostawił w nieutulonym żalu najbliższych;</p> <p>- Okruszkom <strong>GABRIELKOWI</strong> i <strong>FABIANKOWI</strong>, których odejście przepełniło mnie smutkiem;</p> <p>- Aniołkom <strong>BARTOSZKOWI</strong>, <strong>DOROTCE</strong> i <strong>IGUSI</strong>, których odejście bardzo mną poruszyło;</p> <p>- Wszystkim mniejszym i większym <strong>ANIOŁOM</strong>, za którymi ziemskie serca wciąż tęsknią;</p> <p>Wy wszystkie skrzyżowałyście krótkie ścieżki swojego życia z moją drogą i zostawiłyście trwały ślad w moim sercu i pamięci.</p> <p><strong>DZIĘKUJĘ!</strong> Wam wszystkim zapalam dziś światełko.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

staniszewscy


11yrs

End of content

No more pages to load