Mateusz Maliszewski

This was published in the following publications on 09.04.2010:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy</p>
<h4><strong>śp. MATEUSZ MALISZEWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.</p>

"Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy

śp. MATEUSZ MALISZEWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<h6><em>"Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione". Nie należymy bowiem do siebie, ale do Tego, który nas odkupił. "Bądź wola Twoja”.</em></h6>


10yrs

Image chosen by user
spoczywaj w spokoju-​dziadkowie Patuni


10yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ


10yrs

Image chosen by user
3 [†] Światełko Wiecznej Pamięci...


10yrs

Image chosen by user
Kocham i tęsknię


11yrs

Image chosen by user
światełko do nieba-​dziadkowie Patryni


11yrs

Image chosen by user
Staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
Staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
w pamięci i modlitwie-​dziadkowie Patrycji


11yrs

Image chosen by user
Staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
Staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
Staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
Staniszewscy


11yrs

Image chosen by user
TRZECI... Pamiętam. Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user
staniszewska


11yrs

Image chosen by user
Staniszewska


11yrs

Image chosen by user
<p>Dzień Dziecka bez Ukochanego Dziecka</p> <p><em><strong><span>Nie rozumiem</span></strong></em></p> <p>Panie, kto zrozumie Ciebie...</p> <p>Wszak zamknąłeś swoje Serce</p> <p>W piersiach rodziców dziecka</p> <p>I nauczyłeś ich kochać...</p> <p>Nie dziw się, że teraz płaczą,</p> <p>Bo nie przeczuwali,</p> <p>Że tak szybko wróci do Ciebie,</p> <p>A oni zostaną sami ...</p> <p>Proszę, daj im nadzieję,</p> <p>Która jak balsam</p> <p>Zagoi duchowe rany</p> <p>I pozwoli dalej żyć...</p> <p>Jeśli nauczyłeś kochać bliskich,</p> <p>To daj również siłę,</p> <p>Aby się z nimi rozstać</p> <p>I zaufać, że dobrze im u Ciebie...</p> <p><em>(Ks. Lucjan Szczepaniak SCJ, </em>„Bo byłem chory… Poezje szpitalne”<em>)</em></p> <p>*</p> <p><span>MATI, Aniele... Ześlij rodzicom promyk nadziei, swój uśmiech słoneczny. Oni wciąż pamiętają, że byłeś Ich Dzieckiem...</span></p>


11yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user
Staniszewska


11yrs

Image chosen by user
cieplutkie promyki pamięci wraz z modlitwą-​dziadk Patii


11yrs

Image chosen by user
<p>Dziś Dzień Dziecka, a Was ukochane Dzieci tu nie ma.</p> <blockquote> <blockquote> <h5>Kogo mamy przytulić i ucałować, nasze ramiona puste, Światełko pamięci do samego nieba.</h5> <p>⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰​​♥⊱</p> <p>A czego życzyć mam naszym Dzieciom Aniołom w Dniu Ich Święta. By świat anielski był wciąż świetlisty, by żaden cień nań tam nie padał. By Bóg nie bywał za poważny i z aniołami swymi gadał. By im pozwalał tak na chwilę wpadać tu do nas niespodzianie i się pokazać i znak podać na naszych tęsknot ukołysanie. Życzę wszystkim naszym Aniołkom, bo choć ich nie znamy wszystkie nasze, by osiągały jak najszybciej stan, co się zwie błogospokojem, by osiągały jak najszybciej miłość najgłębszą i zespolenie z Bogiem za którym tęsknimy wszyscy, za jego ręką, pocieszeniem. Naszym Aniołkom doskonałym, by świat swym skrzydłem otaczały, by nas miłością zaraziły, a potem by nas przeprowadziły na tamtą swoją, dobrą stronę, całe w miłości zatopione.</p> </blockquote> </blockquote>


11yrs

Image chosen by user
Staniszewska


11yrs

Image chosen by user
Staniszewska


11yrs

End of content

No more pages to load