Maria i Lech Kaczyńscy

This was published in the following publications on 12.04.2010:
Echo Dnia

<p>Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o niewyobrażalnej katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginęli Maria i Lech Kaczyńscy oraz wielu wybitnych Polaków. Łaczymy się w bólu oraz modlitwie z rodzinami i bliskimi ofiar. Tadeusz Kowalczyk, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Adam Jarubas, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego</p>

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o niewyobrażalnej katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginęli Maria i Lech Kaczyńscy oraz wielu wybitnych Polaków. Łaczymy się w bólu oraz modlitwie z rodzinami i bliskimi ofiar. Tadeusz Kowalczyk, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Adam Jarubas, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

adelajda kita


16yrs

Image chosen by user

Elżbieta


16yrs

Image chosen by user

Potepa Izabela


16yrs

Image chosen by user

Ola


16yrs

Image chosen by user

Ewa


16yrs

Image chosen by user

norbetr młodawski


16yrs

Image chosen by user

Wioletta


16yrs

Image chosen by user

ASIA I JACEK Z DZIEĆMI


16yrs

Image chosen by user

Michał


16yrs

Image chosen by user
<p>NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE [*][*]</p> <p>Kiedy ulice świata<br />- mych kroków już nie słyszą,<br />Gdy miną długie lata,<br />gdy jestem już tylko Ciszą,</p> <p>Nazywaj mnie… – Wspomnieniem,<br />wspomnienie – obdarz życiem.<br />Niech Będą wiatru tchnieniem<br />i serca Twego biciem.</p> <p>Znajdź mnie w swoim uśmiechu<br />W codziennej swej radości<br />W minionych latach – echu<br />Wspominaj mnie – bez złości</p> <p>A życia mego cień<br />Oświeć płomieniem znicza<br />Choć raz do roku – w jakiś dzień<br />I nie smuć łzą oblicza…</p> <p>Łączę się z Rodzinami Ofiar tej strasznej tragedii. Przyjmijcie ode mnie i mojej rodziny wyrazy głębokiego współczucia … Jesteśmy z Wami [*] [*] [*]</p>


16yrs

Image chosen by user

Sylwia z kielc


16yrs

Image chosen by user

Sylwia z Kielc


16yrs

Image chosen by user

dorota


16yrs

Image chosen by user

dominika sikacka


16yrs

Image chosen by user

joanna korcz


16yrs

End of content

No more pages to load