Jan Gawron

This was published in the following publications on 19.04.2021:
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tato. Tak smutno i pusto tutaj bez Ciebie. Tato. Życie już nie jest takie samo. Nigdy nie będzie. Byłeś dla nas wszystkich dobrem chodzącym po to , byśmy mogli się uśmiechać ale i zapłakać. Zawsze znalazłeś sposób aby pocieszyć. Nie mogę uwierzyć, że Cię nie ma wśród nas.

Córka


4yrs

Image chosen by user
,,,Ci których kochamy nie umierają nigdy,,. Tato. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Tato, tęsknimy, dlaczego? Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
,, ogromnie boli myśl o chwili, kiedy nie będzie już następnych chwil,,, Tato, nawet nie zdążyliśmy pomyśleć o tej chwili , a ty odeszłeś, tak szybko, tak nagle bez słów pożegnania, bo przecież za chwilę mieliśmy się spotkać, Tato dlaczego? ,,Ani uwierzyć, ani się pogodzić,,

Córka


4yrs

Image chosen by user
,,Są pożegnania, na które nigdy nie jesteśmy gotowi,, . ... Tato , przez pandemię nie mogliśmy się pożegnać, powiedzieć ostatniego słowa, trzymać za rękę, podać ci świecę , Tato wciąż zadaje sobie pytanie dlaczego ? Dlaczego akurat to nam nie dane było się pożegnać? Tak bardzo tęsknimy. Łzy nie przestają płynąć.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć. Zawsze będę pamiętać Tatko. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko. Dziś piękny dzień. Byłam u mamy. Tęsknimy za Tobą. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Nieważne czy rok minął, czy dzień, miesiąc czy lata, gdy odszedł ktoś kochany, to tracimy na zawsze cząstkę świata. Tak Tato. Straciliśmy nie tylko cząstkę ale dla mnie cały świat. ,,Ani uwierzyć, ani się pogodzić,,. Zawsze będę pamiętać Tatko. Bo nie tak miało być. Nie tak. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Dla świata Tato byłeś tylko cząstką, ale dla nas byłeś całym światem. Nigdy już nic nie będzie tak samo. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
,, Czasu spędzonego z tymi których kochamy , nigdy nie jest za dużo,,. Z Tobą Tato wciąż brakuje tego czasu. Pandemia rozdzieliła nas w okrutny sposób. Odszedłeś w najgorszym możliwym czasie. Bez pożegnania, bez słowa. Nigdy się z tym nie pogodzę. Tak bardzo tęsknimy wszyscy. I wciąż zadaję pytanie? Dlaczego akurat Ty Tato, dlaczego akurat wtedy? I nie ma odpowiedzi. Tylko został smutek, żal, łzy...,........ .

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Tato, czuję ogromną bezsilność, że nie mogę Cię usłyszeć, że nie mogę z tobą porozmawiać. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko.

Córka


4yrs

Image chosen by user
,,W sercu mam ból, w oczach mam łzy, a w mojej pamięci Tatko, na zawsze zostaniesz Ty,,. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
,, Ktoś tutaj był i nagle zniknął, i nie ma ,, Tatulku ,,tak szybko odeszles, że ani uwierzyć, ani się pogodzić,, Dziś rok jak nastąpiło ostatnie pożegnanie Ciebie. Czy to już rok , czy dopiero rok, dla mnie to wieczność . Tak bardzo tęsknimy. Łzy nie przestają płynąć. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tatko. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Są ludzie, których Anioł Śmierci przytula o wiele za wcześnie. Ciebie Tato, też za wcześnie przytulił. To nie był jeszcze ten czas. Nie ta chwila. Sytuacja spowodowała , że nie dane nam było się pożegnać, zobaczyć, powiedzieć ,jak bardzo cię kochamy. A łzy płyną, płyną, płyną.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Panie Boże. Jeżeli w niebie rosną kwiaty, proszę zerwij kilka i daj mojemu Tacie. Powiedz mu jak bardzo tęsknię, jak bardzo go kocham, jak bardzo nie mogę pogodzić się z jego nagłym odejściem. W sercu mam wciąż ból, który nigdy nie zniknie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Spoczywaj Tatusiu w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Tato, odszedłeś z tego świata, ale nigdy nie pozwolę ci odejść z mojego serca. To ja Twoja ukochana córka. Tęsknię za tobą. Zawsze będę pamiętać. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

Image chosen by user
Tatulku. Pierwsza Wielkanoc bez Ciebie. Nigdy nie będzie już tak samo. Jedzenie ma inny smak, święta nie są takie wesołe. Smutno. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4yrs

End of content

No more pages to load