Jan Gawron

This was published in the following publications on 19.04.2021:
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Tatulku, dziś w Twojej intencji, w 2 rocznicę odejścia do Nieba zgromadziliśmy się na mszy świętej. Przepiękna msza, wyciskała mi łzy z oczu. Wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie a światłość wiekuista niechaj Ci świeci na wieki wieków. Amen.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Tato!!!! Odszedłeś z tego świata, ale nigdy z mojego serca Tato!!!!! To ja Twoja córka, tak bardzo tęsknię.......Nie oszczedzałeś się w życiu, nie kupiłeś złotego zegarka, ale żyłeś jak prawy człowiek, i za to cię tak bardzo kocham. Dlaczego więc odszedłeś tak nagle w tak okropnie złym czasie pandemii, bez pożegnania.. . Tatulku, Tato czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju .

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,Pewnej nocy łzy z oczu mych otarł dłonią swą Jezus I powiedział mi ,,Nie martw się Jak przy boku jest twym,,. Potem spojrzał na grzeszny świat Pogrążony w ciemności i że zwracając się do mnie Pełen smutku tak rzekł. Powiedz ludziom że kocham ich Że się o nich wciąż troszczę Jeśli zeszli już z moich dróg Powiedz że szukam ich,,........

Córka


3yrs

Image chosen by user
Kochany Tato. Zniknąłeś z oczu mych na wieczne sny , zostawiłeś smutek, pustkę i gorzkie łzy.. ...........

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,Druga rocznica śmierci Tatusiu. 15 kwietnia 2021 odszedłeś do Nieba. Wszystko można zapomnieć, szczęście, smutek, łzy, ale nie można zapomnieć kogoś takiego jak Ty Tato, Byłeś........ . Jesteś........ Będziesz......... Na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Kocham Cię Tatulku.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,A komu noc czuwaniem jest niełatwym, Na czas bezsenny siłę daj i moc. I tym, co dzisiaj zasną raz ostatni, Panience , daj szczęśliwą, dobrą noc. ,,. Tatulku spoczywaj w Pokoju

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,Zapada zmrok, już świat ukołysany, znów jeden dzień odfrunął nam jak ptak. Panience swej piosenkę na dobranoc, zaśpiewać chcę w ostatnią chwilę dnia. ,,

Córka


3yrs

Image chosen by user
Tatulku, dziś 2 lata jak odszedłeś do Nieba, a łzy leją się strumieniami,.......​​....Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju Tatulku......,.do zobaczenia,.........​​...

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Odszedłeś cicho, bez pożegnania, tak jak byś nie chciał swym odejściem smucić, tak jak byś wierzył że już niebawem do nas z powrotem wrócisz.,, Tatulku, wciąż zadaję sobie pytanie dlaczego? Wołam cię, a ciebie nie ma. Nie tak miało być. ................

Córka


3yrs

Jak szybko mijają chwilę, jak potok płynie czas, za rok ,za dzień, za chwilę razem nie będzie nas. Tatulku , właśnie zbliża się godzina kiedy to już 2 lata jak nie ma cię wśród nas. Ból w sercu jest wciąż, nie mogę cały czas uwierzyć, że odszedłeś tak nagle. A łzy płyną płyną płyną...............​​..

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać TATO. CZUWAJ NAD NAMI , SPOCZYWAJ W POKOJU.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
TATO , ODSZEDŁEŚ Z TEGO ŚWIATA. WCIĄŻ PRZERAŻA MNIE MYŚL , ŻE NIGDY CIĘ NIE ZOBACZĘ. PRAGNĘ WIERZYĆ JEDNAK , ŻE KIEDYŚ SIĘ SPOTKAMY W NIEBIE.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
CZUWAJ NAD NAMI, SPOCZYWAJ W POKOJU TATULKU.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać TATO. KOLEJNA WIELKANOC BEZ CIEBIE. A MOJE ŁZY PŁYNĄ , PŁYNĄ, PŁYNĄ...............​​...................​.​.....

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Dziś Wielka Sobota. Tak bardzo czujemy brak Ciebie. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,PANIENCE SWEJ PIOSENKĘ NA DOBRANOC , ZAŚPIEWAĆ CHCĘ W OSTATNIĄ CHWILĘ DNIA. ...... A KOMU NOC CZUWANIEM JEST NIEŁATWYM, NA CZAS BEZSENNY SIŁĘ DAJ I MOC, I TYM CO DZISIAJ ZASNĄ RAZ OSTATNI, PANIENKO DAJ SZCZĘŚLIWĄ, DOBRĄ NOC.,,

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać TATO.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać TATO.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać TATO. CZUWAJ NAD NAMI SPOCZYWAJ W POKOJU

CÓRKA


3yrs

End of content

No more pages to load