Teresa Koźmicka

This was published in the following publications on 04.11.2010:
Głos Wielkopolski

<p>Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia<br />ś+p<br />Teresa Koźmicka<br />lat 86<br />Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.<br />W smutku pogrążone<br />Dzieci z rodzinami</p>

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p
Teresa Koźmicka
lat 86
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.
W smutku pogrążone
Dzieci z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Babciu Nasza Kochana!!!!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Człowiek umiera... Znowu za szybko!<br />Człowiek umiera... Razem z nim wszystko...<br />Tylko wspomnienia po nim zostają,<br />Które wciąż mgliste z czasem się stają,<br />Których tak wiele, jednak za mało...<br />Znowu za szybko wszystko się stało!<br />Czasu nie było na pożegnanie...<br />Teraz zostało tylko płakanie.<br />Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,<br />Trzyma za szyje, dusić zaczyna...<br />Póki ktoś żyje, to go kochamy,<br />Lecz to po śmierci go doceniamy.<br />wtedy widzimy jaki był cenny,<br />Wtedy ogarnia smutek brzemienny,<br />Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,<br />Jakże naiwna życia prostota.....<br />Wtedy wyrzuty nami władają,<br />Wtedy uczucia hołdy składają...<br />Wtedy za późno na przeprosiny,<br />Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...<br /></strong></p>


15yrs

Image chosen by user

Babuni Ewka


15yrs

Image chosen by user

Bożena


15yrs

Image chosen by user

Ewka


15yrs

Image chosen by user

Dla Prababci Yassin


15yrs

Image chosen by user

Kochana Babuszka od Z.


15yrs

Image chosen by user

Ewka


15yrs

Image chosen by user
<p>Odejście....</p> <p style="text-align:justify">Babuniu Kochana!!!</p> <p style="text-align:justify">"Zgasłaś nam jak świecy płomyk.Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna.<br />I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie!!!<br />Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie. Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą” Ewka</p>


15yrs

Image chosen by user

Bożena


15yrs

Image chosen by user

Bożena Golon


15yrs

Image chosen by user

bożena


15yrs

Image chosen by user

Dla Babuni


15yrs

Image chosen by user

Kochanej Babuni


15yrs

Image chosen by user

Zojka Golon


15yrs

Image chosen by user
<p>Teskonta...</p> <p><br /><span>Wisława Szymborska</span><br /><span>Kot w pustym mieszkaniu</span><br /><span>Umrzeć - tego nie robi się kotu. </span><br /><span>Bo co ma począć kot w pustym mieszkaniu. </span><br /><span>Wdrapywać się na ściany. </span><br /><span>Ocierać między meblami. </span><br /><span>Nic niby tu nie zmienione, a jednak pozamieniane. </span><br /><span>Niby nie przesunięte, a jednak porozsuwane. </span><br /><span>I wieczorami lampa już nie świeci. </span><br /><span>Słychać kroki na schodach, ale to nie te. </span><br /><span>Ręka, co kładzie rybę na talerzyk, także nie ta, co kładła. </span><br /><span>Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. </span><br /><span>Coś się tu nie odbywa jak powinno. </span><br /><span>Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. </span><br /><span>Do wszystkich szaf się zajrzało. </span><br /><span>Przez półki przebiegło. </span><br /><span>Wcisnęło się pod dywan i sprawdziło. </span><br /><span>Nawet złamało zakaz i rozrzuciło papiery. </span><br /><span>Co więcej jest do zrobienia. </span><br /><span>Spać i czekać. </span><br /><span>Niech no on tylko wróci, niech no się pokaże. </span><br /><span>Już on się dowie, że tak z kotem nie można. </span><br /><span>Będzie się szło w jego stronę jakby się wcale nie chciało, pomalutku, </span><br /><span>na bardzo obrażonych łapach. </span><br /><span>I żadnych skoków pisków na początek</span></p>


15yrs

Image chosen by user

Tesknie Babciu.


15yrs

Image chosen by user

Kochana Babuniu.


15yrs

Image chosen by user

Dla Najukochansz ej Babuszki Z


15yrs

Image chosen by user
<p>Moja Kochana Babcia Najdrozsza Przyjaciolka</p> <p style="">Przyjaźń to najwspanialszy i najbardziej kosztowny dar. To sens i znaczenie wszystkich darów, ilekroć ludzie się obdarowywują.</p> <p style="">Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni.</p> <p style="">Szczęście to jest inne określenie radości i zadowolenia. Inne imię przyjaźni.</p> <p style="">Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.</p> <p style="">Przyjaźń. W twoim sercu żyją ludzie, którzy znaleźli tam swój dom. Zamieszkują go nawet wtedy, gdy już dawno umarli.</p> <p style="">Kto wyrzeka się przyjaźni, mieszka w krainie bez kwiatów.</p> <p style="">Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz przy boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo tez bez słów, podać ci rękę.</p> <p style="">Przyjaciel w twoim życiu jest najlepsza pociechą w każdej potrzebie. Przyjaciel to prawdziwa ludzka dobroć, w której czujesz znak Bożej dobroci.</p> <p style="">Dziekuje Ci Babciu za te wszytskie lata kiedy mnie zawsze wspieralas i bylas moim Aniolem Strozem bede cie nosic w moim sercu do konca moich dni...</p> <p style="">Wybacz mi ze nie moglam Cie trzymac za reke kiedy odchodzilas,bylam tak bardzo daleko.</p> <p style=""><span>Kocham Cie</span> Moja Najdrozsza Przyjaciolko</p> <p style="">Twoja Wnuczka</p> <p style="">Zosia</p> <!--filtered-->


15yrs

Image chosen by user

Zojka Golon


15yrs

Image chosen by user

Zojka


15yrs

End of content

No more pages to load