Teresa Koźmicka

This was published in the following publications on 04.11.2010:
Głos Wielkopolski

<p>Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia<br />ś+p<br />Teresa Koźmicka<br />lat 86<br />Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.<br />W smutku pogrążone<br />Dzieci z rodzinami</p>

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p
Teresa Koźmicka
lat 86
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.
W smutku pogrążone
Dzieci z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Tesknie. Zojka


15yrs

Image chosen by user

Bardzo mi smutno Babinko Zojka


15yrs

Image chosen by user

Bożena


15yrs

Image chosen by user

Babince Ewa, Damian, Mateuszek


15yrs

Image chosen by user

Tesknie bardzo Zojka


15yrs

Image chosen by user

Pamietajaca Ewa


15yrs

Image chosen by user

Smutno BG


15yrs

Image chosen by user

Naprawde ciezko.Ewka


15yrs

Image chosen by user

Smutne Święta -ciężko


15yrs

Image chosen by user

Smutno Ewik


15yrs

Image chosen by user

Święta bez Ciebie będą inne


15yrs

Image chosen by user

Tesknie bardzo Zojka


15yrs

Image chosen by user

Smutno Bożena


15yrs

Image chosen by user

Babuszko brakuje mi Ciebie Zoj


15yrs

Image chosen by user

Oj jak mi ciężko i smutno.B


15yrs

<p>Babuniu!!!</p> <p><span>Nigdy nie zapomnę Ciebie, byłaś gwiazda na mym niebie, która drogę mi oświetlała i jak dobrze żyć- pokazywała. I aniołem, który przy mnie stał, i zawsze, gdy późno wracałam, się o mnie bał. I nie raz przeze mnie płakałaś, ale mimo to bardzo mnie kochałaś. Świat bez Ciebie jest inny, brzydki, ponury i dziwny. I wszystko z trudnością mi przychodzi, do mojej głowy nic mi nie wchodzi... I często wspominam Ciebie, i rozmyślam jak się masz w niebie. Tak bardzo mi tęskno za Tobą, byłaś dla mnie najważniejszą osobą.. I wiedz, Babuniu, że Ciebie kocham, mam się lepiej, już tyle nie szlocham! I mam nadzieję że tam,w niebieskiej krainie, kiedyś Cię spotkam :* Ewcia</span></p>


15yrs

Image chosen by user

Babciu tak mi ciężko Ewka


15yrs

Image chosen by user

Brakuje mi Ciebie Babulinko Z.


15yrs

Image chosen by user

Tak bardzo mi smutno Bożena


15yrs

Image chosen by user

Pamietajaca Zojka


15yrs

Image chosen by user

Tesknie Babciu Zojka


15yrs

Image chosen by user

Mamo Bożena


15yrs

Image chosen by user

Babinko myslami z tobie Zoja


15yrs

Image chosen by user

Babince Ewa, Damian, Mateuszek


15yrs

End of content

No more pages to load