Teresa Koźmicka

This was published in the following publications on 04.11.2010:
Głos Wielkopolski

<p>Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia<br />ś+p<br />Teresa Koźmicka<br />lat 86<br />Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.<br />W smutku pogrążone<br />Dzieci z rodzinami</p>

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p
Teresa Koźmicka
lat 86
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.
W smutku pogrążone
Dzieci z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Tesknie bardzo Zojka


15yrs

Image chosen by user

Brakuje mi Ciebie.Zojka


15yrs

Image chosen by user

Mamie BG


15yrs

Image chosen by user

Tesknie Zojka


15yrs

Image chosen by user
<p><span>Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą<br />zostaną po nich buty i telefon głuchy<br />tylko to co nieważne jak krowa się wlecze<br />najważniejsze tak prędkie że nagle się staje<br />potem cisza normalna więc całkiem nieznośna<br />jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy<br />kiedy myślimy o kimś zostając bez niego<br />Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna<br />zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście<br />przychodzi jednocześnie jak patos i humor<br />jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej<br />Tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu<br />jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon<br />żeby widzieć naprawdę zamykają oczy<br />chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć<br />kochamy wciąż za mało i stale za późno<br />Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze<br />a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny<br />Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą<br />i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą<br />i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości<br />czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą </span><br /><strong>wspomnienie o babci</strong> -_Ayla_ -<strong>2003-11-24</strong> <strong>18:05:46</strong><br />Basiuniu<br />Tak, to piękna mądrość "spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."<br />Czasem gdy pomyślę, ile bliskich przyjdzie mi jeszcze pochować to cierpnę ze strachu i bardzo się boję, że sił zabraknie, by to przetrwać.<br />Tyle jednak ludzi traci swoich bliskich i skądś biorą siły , by stawić temu czoła więc i pewnie ja dam radę...<br /></p>


15yrs

Image chosen by user

Cały czas mysle i tęsknie


15yrs

Image chosen by user

M.


15yrs

Image chosen by user

Babuniu pamietam. Zojka


15yrs

Image chosen by user
<p>Babuszku z okazji Twoich urodzin....mialysmy swietowac je razem...</p> <p>odłamałam gałąź miłości<br />umarłą pochowałam w ziemi<br />i spójrz<br />mój ogród rozkwitł<br />nie można zabić miłości<br />jeśli ją w ziemi pogrzebiesz<br />odrasta<br />jeśli w powietrze rzucisz<br />liścieje skrzydłami<br />jeśli w wodę<br />skrzelą błyska<br />jeśli w noc<br />świeci<br />więc ją pogrzebać chciałam w moim sercu<br />ale serce miłości mojej było domem<br />moje serce otwarło swoje drzwi sercowe<br />i rozdzwoniło śpiewem swoje sercowe ściany<br />moje serce tańczyło na wierzchołkach palców<br />więc pogrzebałam moją miłość w głowie<br />i pytali ludzie<br />dlaczego moja głowa ma kształt kwiatu<br />i dlaczego moje oczy świecą jak dwie gwiazdy<br />i dlaczego moje wargi czerwieńsze są niż świt<br />chwyciłam miłość aby ją połamać<br />lecz giętka była oplotła mi ręce<br />i moje ręce związane miłością<br />pytają ludzie czyim jestem więźniem<br />Kocham Cie Babciu na zawsze...</p> <p>Twoja Zojka</p>


15yrs

Image chosen by user

Pamiętam dziś Twoje Święto Boż


15yrs

Image chosen by user

Mamuś jutro Twoje urodziny Boż


15yrs

Image chosen by user

Moja kochana Babulinka twoja Z


15yrs

Image chosen by user

Pamietam Bożena


15yrs

Image chosen by user

Myslami zawsze z Toba Zojka


15yrs

Image chosen by user

Tesknie twoja Zojka


15yrs

Image chosen by user

Z daleka kocham Cie Zojka


15yrs

Image chosen by user

Babuniu moja Zojka


15yrs

Image chosen by user

Bożena


15yrs

Image chosen by user

Babciu bardzo Cię kocham Zojka


15yrs

Image chosen by user

Bożena


15yrs

Image chosen by user

cały czas myśle Ewka


15yrs

Image chosen by user

Mamie Bożena


15yrs

Image chosen by user

Bardzo tesknie Zojka


15yrs

Image chosen by user

Myslami zawsze z Toba Zojka


15yrs

End of content

No more pages to load