Tomasz Kamiński

This was published in the following publications on 12.11.2010:
Gazeta Lubuska

<p>&quot; Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami&quot; Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK</p>
<h4><strong>śp. TOMASZ KAMIŃSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim</p>

" Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami" Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK

śp. TOMASZ KAMIŃSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim

Beach

„Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą,
Zostaniesz w naszych sercach i myślach na zawsze”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 22 października 2019 roku odszedł od nas
mój kochany Mąż, nasz Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Tomasz Kamiński

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek 28 października 2019 roku
mszą świętą o godz. 13.00 w kościele w Chynowie.
Po mszy odbędzie się pogrzeb
na miejscowym cmentarzu.

Pogrążona w żałobie
r odzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem:
Jest czas rodzenia i czas umierania,
czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,
czas zabijania i czas leczenia,
czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu...”

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p

Tomasza „Kamienia” Kamińskiego

Wyrazy szczerego współczucia
Żonie i Bliskim

składają

koledzy z firmy APEX

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

wujkowi-​filip i kajetan


13yrs

Image chosen by user

dla ciebie syneczku-​rodzice


13yrs

Image chosen by user

kocham cie braciszku


13yrs

Image chosen by user

Niegasnący Płomyk .Nowacka L.


13yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


13yrs

Image chosen by user

łukasz-​szwagier


13yrs

Image chosen by user

wujkowi-​filip i kajetan


13yrs

Image chosen by user

dla ciebie syneczku-​rodzice


13yrs

Image chosen by user

kocham cie braciszku


13yrs

Image chosen by user
<p>Tak dobrze jest móc pamiętać...</p> <p>Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś. Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami.</p> <p>Niech pamięć o Tobie będzie zawsze żywa.</p> <p><em><strong>Wieczne odpoczywanie daj Tomkowi Panie...</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13yrs

Image chosen by user

Moja Pamięć. Nowacka L.


13yrs

Image chosen by user

mama Radka


13yrs

Image chosen by user

Promyczek do Nieba.​Nowacka L


13yrs

Image chosen by user
<p>PODZIĘKOWANIE....</p> <p> KOCHANI DZIĘKUJEMY ZE SZCZEREGO SERCA WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA ZA PAMIĘĆ O NASZYM ANIOŁKU GABRIELKU ...ZA WSZYSTKIE ZAPALONE ŚWIATEŁKA I PIĘKNE WIERSZE I SŁOWA OTUCHY,I ZA TO ŻE JESTEŚCIE DLA NAS WSPARCIEM W TYCH TRUDNYCH DLA NAS DNIACH.BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY.</p> <p> RODZICE I SIOSTRY.</p>


13yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user

łukasz-​szwagier


13yrs

Image chosen by user

lkasz walczak


13yrs

Image chosen by user

kinga kamińsk


13yrs

Image chosen by user

wujkowi-​filip i kajetan


13yrs

Image chosen by user

ukochanemu synkowi-mama


13yrs

Image chosen by user

kocham, tesknie .


13yrs

Image chosen by user

tak mi cie brak-kinga


13yrs

End of content

No more pages to load