O. Adalbert Wojciech Warchalewski

This was published in the following publications on 27.01.2021:
Głos Wielkopolski

„Oto idę, abym spełniał wolę Twoją”
Hbr 10,9

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 24 stycznia 2021 roku odszedł do Pana
w 55. roku życia i 27. roku posługi zakonnej
Nasz drogi Syn, Brat, Szwagier, Wujek, Kuzyn

ś+p

O. Adalbert

Wojciech Warchalewski

OFM

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w czwartek, 28 stycznia 2021 roku o godzinie 10.30
w Klasztorze Franciszkanów w Woźnikach.

W smutku pogrążeni
Tata, Rodzeństwo,
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Sen...trzymałam Twoją rękę Dziękuję za nieustająco opiekę i miłość którą odczuwam kaźdego dnia Dziękuję Mojemu Panu za Ciebie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Czuje taką ogromną pustkę Proszę pomóż

Ania


4yrs

Tęsknie....

Ania


4yrs

Image chosen by user
Dziękuje za Twoją codzienną obecność i opiekę

Ania


4yrs

Image chosen by user
Kolejna rocznica Wiem jesteś już w domu , ale tu tak pusto bez Ciebie Tęsknie bardzo

Ania


4yrs

Już jutro kolejna rocznica Tak tu pusto bez Ciebie

Ania


4yrs

Pamiętam i modlę się za Ciebie Tak tu pusto bez Ciebie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Wczoraj prosiłam ,a dzisiaj prośba wysłuchana.Jak mam dziękować tylko modlitwą Dziękuje Tobie i Naszemu Ukochanemu Panu.Panie dziękuje za o.Adalberta dziękuje ,że mnie wysłuchałeś

Ania


4yrs

Image chosen by user
Brakuje Ciebie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Kolejny dzień bez Ciebie i przybliżają do spotkania z Tobą

Ania


4yrs

Image chosen by user
Wszędzie i zawsze będę Ja przy Tobie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Nasz Ukochany Najdroższy Panie, Królu Wszechświata daj Mu źycie wieczne Amen

Ania


4yrs

Image chosen by user
Miałam sen,piękny sen jak mówił ML King W kolejną rocznicę przyszedłeś we śnie bez habitu .Pierwszy raz zwróciłam się do Ciebie po imieniu Jaka piękna rocznica Dziękuję

ANIA


4yrs

Image chosen by user
Panie Nasz ,dziękuje za Naszą miłość wymodloną, czystą, uświęconą przez Ciebie na życie wieczne Amen

Ania


4yrs

Image chosen by user
Dziękuję za Twoją codzienna obecność przy Mnie

ANIA


4yrs

Image chosen by user
Dziękuję za Twoją obecność ...codziennie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Codziennie modlę się za Ciebie i tęsknie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Codziennie modlę się za Ciebie i tęskni...bardzo

Ania


4yrs

Image chosen by user
Mój Najdroższy i Ukochany Panie ofiaruje Tobie Mój ból i tęsknotę za zbawienie Jego duszy

Ania


4yrs

Image chosen by user
Każdego dnia myślę o Tobie i tęsknię Panie On kochał Ciebie najbardziej na świecie Proszę przyjmij Go do Swojej Światłości

Ania


4yrs

Jadę rano do pracy widzę autobus 163 kierunek Garbary.....Garbary Poznan jest pusty bez Ciebie Jakie to smutne .Nie spotkam już Ciebie na ulicy na przejściu dla pieszych....nigdzie. Do zobaczenia w Domu Ojca

Ania


4yrs

Image chosen by user
Tak bardzo Ciebie brakuje

Ania


4yrs

Image chosen by user
Smutny dzień ,brakuje Ciebie

Ania


4yrs

Image chosen by user
Kolejna rocznica i kolejny dzień bez Ciebie. Codziennie Jesteś przy Mnie razem z naszym ukochanym Panem czuje to ,ale ból pozostaje. Panie przyjmij o.Adalberta do swojej światłości

Ania


4yrs

End of content

No more pages to load