Zdzisław Pawenda

This was published in the following publications on 06.04.2010:
Głos Wielkopolski

Nic faktu tego nie zmieni, że nie ma Ciebie z nami na tej ziemi.
Myśli nasze jednak na zawsze przy Tobie pozostaną,
a serca nasze Cię kochać nie przestaną.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2010 roku po ciężkiej chorobie
odszedł od nas do wieczności nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek
ś + p
Zdzisław Pawenda
lat 88
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 7 kwietnia 2010 r. o godzinie 11.00
w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu – Piątkowo przy ul. Gieburowskiego 6.
Pogrzeb po mszy św. na miejscowym cmentarzu.
W smutku pogrążone
Żona i Córki z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
"CI , KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ NIGDY"Zawsze będę pamiętała.

Ja


4yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię Kochany ....

Ja


5yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię.Minęły kolejne święta .....

Ja


5yrs

Image chosen by user
Dopóki będę żyła zawsze będę pamiętała. Bardzo tęsknię.

Ja


5yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię w tym trudnym czasie jaki nastał. Jesteś w moim sercu.

Ja


5yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać.Bardzo tęsknię.

ja


6yrs

Zawsze będę pamiętać dopóki będę żyła Kochany Tato.Bardzo tęsknię.

Ja


6yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać dzisiaj 23,40 mija 10 lat.

Ja


6yrs

Image chosen by user
Moje serce jest przepełnione bólem.......to już 10 lat mija :(

Ja


6yrs

Minęły kolejne Święta w zadumie i wspomnieniach.

Ja


6yrs

Image chosen by user
Tak mi smutno bez Ciebie......Pamiętam i tęsknię.....

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Są chwile i ludzie, których się nie zapomina." Pamiętam i kocham.

To Ja


7yrs

Image chosen by user
"Są chwile i ludzie, których się nie zapomina." :(

To Ja


7yrs

Image chosen by user
Już nigdy wigilia nie nie będzie taka jak kiedyś gdy Byłeś z nami i boję się straty ukochanych mi bliskich :( .Dzisiaj było bardzo smutno. :(

Ja


7yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię.... pamiętam ...

To Ja


7yrs

Image chosen by user
<p>Dzień Ojca .....smutek... :( </p>

TO JA


8yrs

Image chosen by user
<p>"Ludzie odchodzą,wspomnienia pozostają na zawsze" 8 lat dzisiaj mija jak nie ma Ciebie Tato z nami a w sercu ciągle ból i smutek :(</p>

DR


8yrs

Image chosen by user
<p>Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie brak Twych słów i ciepła......Kolejne Urodziny bez Ciebie....i tylko światełko pamięci :(</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>Kolejna Gwiazdka bez Ciebie Tato :(</p>

DR


8yrs

Image chosen by user
<p>Moje serce jest przepełnione bólem</p>

Daniela


8yrs

<p>Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie......​Pamięta​my....</p>


8yrs

Image chosen by user
i ciągły smutek :(


8yrs

Image chosen by user
"Rozłąka jest naszym losem – spotkanie nadzieją." To już siedem lat mija jak nie ma Ciebie z nami a w sercu ciągle ból i smutek. :(


9yrs

Image chosen by user
Minęła data Twoich URODZIN.....​smutek i powracanie w myślach do tamtych dni.... Pamiętamy i kochamy....


9yrs

End of content

No more pages to load