Janisław Borowczyk

This was published in the following publications on 29.12.2020:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,
że dnia 24 grudnia 2020 r. zasnął w Bogu
ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p
Janisław Borowczyk

lat 76

Pogrzeb z mszą św. odbędzie się w czwartek,
31 grudnia 2020 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy al. Kardynała Wyszyńskiego
– Bielawki w Bydgoszczy.

Pogrążona w żałobie
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tato , dzisiaj Twoje Imieniny - smutne, bo bez Ciebie. Pozostajesz w naszym sercu, pamięci i wspomnieniach.

Rodzina.


3yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju kochany Mężu, Tato i Dziadku. Pamiętamy i tęsknimy.

Rodzina


3yrs

Image chosen by user
" Nie umiera Ten, kto pozostaje w pamięci i sercach bliskich". Pamiętamy i tęsknimy. Na zawsze w naszych sercach.

Rodzina


3yrs

Image chosen by user
Tato, to już Twoje 2 Urodziny po tamtej stronie… Pamiętamy i tęsknimy ❤️

Rodzina


3yrs

Image chosen by user
Tato, dzisiaj dzień szczególny - Twoje Urodziny. Trudno pogodzić się z myślą, że nie możemy ich spędzić razem - jak dawniej. Myślami jesteśmy z Tobą. Spoczywaj w spokoju.

Iza


3yrs

Image chosen by user
Życie jest krótką chwilą... Śmierć wiecznym odpoczynkiem... Żyjesz w naszych wspomnieniach...​Pam​iętamy i tęskinimy...

Rodzina


3yrs

Image chosen by user
Tak trudno pogodzić się z Twoim odejściem. Żyjesz w naszej pamięci i wspomnieniach. Jesteś jedną z gwiazd świecących na niebie.

Rodzina.


4yrs

„…Ja wiem, jak ci jest trudno przemóc grób, Lecz zrób to, jeśli możesz, dla mnie zrób… Tu nic się nie zmieniło, tylko – czas… Przyjdź do mnie nie na długo, chociaż raz, I powiedz, tak jak dawniej: “Mały Jaś”…”

Ewa


4yrs

Image chosen by user
"Nie doceniamy wartości chwili, dopóki nie stanie się ona wspomnieniem". Żyjesz w naszych wspomnieniach.

Iza


4yrs

Image chosen by user
Kolejny rok bez Ciebie...Ogromna pustka...Smutek...​Ż​al...Pozostały tylko wspomnienia...​Pamię​tamy i tęsknimy. Spoczywaj w spokoju.

Rodzina


4yrs

Image chosen by user
R.I.P. ❤️❤️

Ewa


4yrs

Dziadku, spoczywaj w spokoju… ❤️ Tęsknimy

wnuczka Oliwia


4yrs

Image chosen by user
Dziadku, spoczywaj w spokoju… ❤️ Tęsknimy

wnuczka Oliwia


4yrs

Image chosen by user
Tato ..Nadchodzi kolejny rok... Tak bardzo nam Ciebie brakuje...Tęsknimy.

Iza


4yrs

Image chosen by user
Mężu, Tato, Dziadku… dzisiaj jest pierwsza rocznica Twojego przejścia na tamten Świat. Modlimy się za Ciebie. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Pamiętamy i tęsknimy.

Rodzina


4yrs

Image chosen by user
Minął rok , kiedy nie ma Ciebie z nami . Smutek...żal...​nied​owierzanie.. Myślami jesteśmy z Tobą. Trudno pogodzić się z faktem ,że już się nie spotkamy.

Rodzina


4yrs

Image chosen by user
Kochany Mężu i Tato...Myślimy o Tobie każdego dnia...Tęsknimy za Tobą...

Rodzina


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będziemy pamiętać.

Rodzina


4yrs

Image chosen by user
Czas przemija... Pamięć pozostaje...

Rodzina


4yrs

Image chosen by user
Tato, trudno zapomnieć dzień , w którym widzieliśmy się po raz ostatni. Żyjesz w naszej pamięci i wspomnieniach.

Iza


4yrs

Image chosen by user
Ostatnia rozmowa…pozostała cisza…minął rok….

Ewa


4yrs

Image chosen by user
Tato, Twoje pierwsze Urodziny po tamtej stronie. Pamiętamy i tęsknimy…. :-(

Ewa


4yrs

Image chosen by user
Tato, trudno nam pogodzić się z Twoim odejściem. Dzisiaj dzień szczególny - Twoje urodziny , niestety bez Ciebie. Myślami jesteśmy z Tobą, pamiętamy i tęsknimy. Spoczywaj w spokoju.

Iza


4yrs

Image chosen by user
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma...

Ewa


4yrs

End of content

No more pages to load