Krzysztof Szafranek

This was published in the following publications on 06.10.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić&quot;</em></p>
<p>Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy,<br />że 3 października 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 23 lat,<br />najdroższy TATUŚ, NARZECZONY, SYN,<br />BRAT, SZWAGIER, WUJEK i WNUK</p>
<h5><strong>śp.<br />KRZYSZTOF SZAFRANEK</strong></h5>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś 6 października 2011 roku o godz. 9.50<br />na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej<br />w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku<br />Rodzina</p>
<p><em>„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami &quot;</em></p>

„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić"

Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy,
że 3 października 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 23 lat,
najdroższy TATUŚ, NARZECZONY, SYN,
BRAT, SZWAGIER, WUJEK i WNUK

śp.
KRZYSZTOF SZAFRANEK

Pogrzeb odbędzie się dziś 6 października 2011 roku o godz. 9.50
na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej
w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku
Rodzina

„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami "

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Ciebie w swojej opiece


9yrs

Image chosen by user
Snem szczęśliwym śpij spokojnie


9yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
Niech Pan przytuli Cię do serca i ogrzeje ciepłem swoich ramion


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
Ania, Robert, Kamil


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Szczęścia wiecznego w Ojczyźnie niebieskiej


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
Ania, Robert, Kamil


9yrs

Image chosen by user
Spotkania z Królem i Zbawcą


9yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Ania, Robert, Kamil


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
<p>Dusza Twoja Synku bezpieczna i daleka od ziemskich trosk. Ona już "widzi Pana takiego, jakim je</p> Nie boli to, że Ciebie już nie ma… lecz smutek dnia bez Twego uśmiechu. Nie boli to, że Cię nie zobaczę… lecz pustka dni w których Ciebie zabrakło nie boli? a może tylko sercu tak cały czas tłumaczę ułudą spokoju dni nakreślając by wariować przestało… jak sercu wytłumaczyć, że to pisklę co z gniazda za wcześnie wypadło, a w darze od Boga skrzydła połamało teraz jest szczęśliwe? Jak ukoić ból? zamknąć w ciszy to, co chciałoby się wykrzyczeć powiedzieć zbolałemu sercu zamilcz i przestań wreszcie z tęsknoty krzyczeć; ⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰​​♥⊱✿♥⊱ Panie Jezu, nasz Zbawicielu, Ty wydałeś się na śmierć, aby wszyscy ludzie mogli dostąpić zbawienia i przejść ze śmierci do życia, dzięki Ci składam za wszystkie dobrodziejstwa, którymi obdarzyłeś swego sługę w ziemskim życiu i które za jego pośrednictwem przypadły nam w udziale. Chryste, któryś zwyciężył potęgę śmierci i zmartwychwstał dla zbawienia wierzących, pokornie błagam Cię, abyś pocieszył wszystkich nas płaczących, którzy się modlimy za drogiego zmarłego... Daj nam moc, pozostającym na ziemi, abyśmy się wzajemnie pocieszali słowami wiary, aż spotkamy się wszyscy w Tobie, Chryste, i na zawsze połączymy się z Tobą i naszym Synkiem Krzysiem; (wg bł.Johna Henryego Newmana) Proszę Cię zatem, Boże łaskawy, niech mój Synek, którego opłakuję, odpoczywa w pokoju wiecznym. Niechaj się cieszy razem z Tobą - radością niezmąconą, jasnością Twego światła i szczęściem obcowania z Tobą, a skołatana jego dusza niech znajdzie miejsce wiecznej ochłody i wreszcie znajdzie dom.


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

Image chosen by user
EB


9yrs

Image chosen by user
Ania, Robert, Kamil


9yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Popielcowe światełko pamięci


9yrs

Image chosen by user
AG


9yrs

End of content

No more pages to load