Henryk Urbanek

This was published in the following publications on 13.11.2009:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy</p>
<h4>Henryka Urbanka</h4>
<p>Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.</p>
<p>Zarząd Famak S.A.</p>

Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy

Henryka Urbanka

Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.

Zarząd Famak S.A.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user
<p>pogrzeb</p> <p>Drogi Henryku !</p> <p>Dzisiaj mijają 3 lata jak pożegnaliśmy się na Twoim pogrzebie.</p> <p>Dziękuję Ci za wszystkie dobre chwile i za wszystkie dobra doczesne. Jestem szczęśliwa mieszkając znowu w Naszym pięknym domu i zielonym ogrodzie.</p> <p>Wybaczam Tobie wszystko zło, którego od Ciebie doznałam.</p> <p>Odpoczywaj w pokoju. Twoja żona Maria</p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user
<p>3 rocznica śmierci</p> <p><strong>Drogi Henryku!</strong></p> <p>Dzisiaj mijają 3 lata od Twojego odejścia ze świata żywych. Szkoda,że musiałeś od Nas odejść - tyle mieliśmy jeszcze naprawić i zmienić na lepsze. Trudno , nie udało się. Bardzo przeżyłam Twoją śmierć i wszystko co stało się po niej. Wiem ,że gdyby nie ludzka zawiść i zazdrość zawsze bylibyśmy razem, a nawet gdyby.... nie to Byłbyś tutaj blisko- obok na malutkim cmentarzyku w Suchym Borze , tak jak chciałeś. Odpoczywaj w pokoju. Twoja żona Maria</p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user
<p>msza św.</p> <p>Drogi Henryku!</p> <p>Dzisiaj odbyła się msza św. w Naszym malutkim parafialnym kościółku w Suchym Borze za Twoją duszę w 3 rocznicę Twojej nieoczekiwanej śmierci. Gdziekolwiek Jesteś bądź szczęśliwy. Twoja żona Maria</p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

End of content

No more pages to load