Henryk Urbanek

This was published in the following publications on 13.11.2009:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy</p>
<h4>Henryka Urbanka</h4>
<p>Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.</p>
<p>Zarząd Famak S.A.</p>

Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy

Henryka Urbanka

Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.

Zarząd Famak S.A.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user
<p>maj 1993</p> <p><strong>Drogi Henryku!!</strong></p> <p style="text-align:center">Dzisiaj mija 20 lat od <strong>Naszego</strong> pierwszego spotkania.</p> <p style="text-align:center">Wspominam ten cudowny czas ze szczególnym wzruszeniem</p> <p style="text-align:center">-<strong> Byliśmy tacy szczęśliwi.</strong></p> <p style="text-align:center"><em>To był najpiękniejszy maj w Naszym ziemskim życiu. Odpoczywaj w pokoju.</em></p> <p style="text-align:center"><em><strong>Twoja żona Maria</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user
<p>rocznica</p> <p><strong>Drogi Henryku!!!</strong></p> <p style="text-align:center"><em>Dzisiaj kolejna miła dla Nas rocznica, Gdybyś żył i mnie kochał zobaczyłbyś dzisiaj, Naszą piękną bladoróżową magnolię za oknem. Jest piękna jak była Nasza miłość.</em></p> <p><strong>Gdziekolwiek Jesteś bądź szczęśliwy. Odpoczywaj w pokoju.</strong></p> <p style="text-align:center"><strong>Twoja żona Maria</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

Image chosen by user
<p>święta</p> Święta, święta.........​kied​yś spędzaliśmy je szczęśliwie razem!!!!!! Odpoczywaj w pokoju Henryku. Twoja żona Maria


13yrs

Image chosen by user

Maria Bitka-​Urbanek


13yrs

End of content

No more pages to load