Henryk Urbanek

This was published in the following publications on 13.11.2009:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy</p>
<h4>Henryka Urbanka</h4>
<p>Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.</p>
<p>Zarząd Famak S.A.</p>

Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy

Henryka Urbanka

Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.

Zarząd Famak S.A.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć, że minęło już 13 lat od kiedy Cię nie ma. Nigdy Cię nie zapomnę. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć, że Cię tu nie ma na Ziemi, ale wiem ,że JESTEŚ. Pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju.M

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam. M

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Twoja - nasza paużka. Odpoczywaj w spokoju. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam Henryku! Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam zawsze. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam....

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Gdybyś żył dzisiaj obchodzilibyśmy Twoje okrągłe urodziny...Pamiętam te , kiedy byliśmy szczęśliwi...​Odpocz​ywaj w spokoju. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Pamiętam Nasz szczęśliwy dzień 24.04.2000r. Gdyby nie ludzka chciwość i zazdrość trwałby do dzisiaj. Odpoczywaj w spokoju Henryku. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju. M

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Pamiętam.....

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Kolejne święta bez Ciebie Henryku!!! Odpoczywaj w spokoju. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie.....

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Pamiętam....Palę światełko pamięci w NASZYM DOMU...Odpoczywaj w spokoju Henryku. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie.....

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
"Twoje ciało jest daleko ode mnie, ale między Naszymi Duszami jest otwarte okno." Wystarczy się tylko wychylić by nabrać w płuca świeżego powietrza pachnącego Miłością…….Marii

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Wczoraj była msza św. w Twojej intencji w Naszym małym kościółku. Odpoczywaj w spokoju. Maria

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
To już 12 lat od kiedy Cię nie ma wśród żywych...Odpoczywaj w spokoju. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Maria Bitka-Urbanek


4yrs

End of content

No more pages to load