Tomasz Sztab

This was published in the following publications on 23.02.2011:
Echo Dnia

<p>Z głębokim smutkiem i żalem przyjęłyśmy wiadomość o śmierci naszego drogiego Kolegi, pracownika firmy DEFRO ŚP. TOMASZA SZTABA Był on nie tylko najbliższą nam osobą, lecz również bardzo lubianym w naszym gronie kolegą. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Wyrazy szczerego żalu i współczucia rodzinie składają właściciel i pracownicy firmy DEFRO.</p>

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęłyśmy wiadomość o śmierci naszego drogiego Kolegi, pracownika firmy DEFRO ŚP. TOMASZA SZTABA Był on nie tylko najbliższą nam osobą, lecz również bardzo lubianym w naszym gronie kolegą. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Wyrazy szczerego żalu i współczucia rodzinie składają właściciel i pracownicy firmy DEFRO.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Najdroższemu na świecie. K.


15yrs

Image chosen by user

Moje Kochane Słonko wróć.K.


15yrs

Image chosen by user

Czekam na spotkanie z Tobą. K


15yrs

Image chosen by user

Zawsze kochająca Kasia


15yrs

Image chosen by user

Moje Kochane Serduszko. K i M


15yrs

Image chosen by user

Tak bardzo kocham i tęsknię. K


15yrs

Image chosen by user

Najdroższemu Tomuniowi Kasia


15yrs

Image chosen by user

Zawsze kochająca Kasia z Martą


15yrs

Image chosen by user

Wyrazy niepokonanej miłości. K


15yrs

Image chosen by user
<p>W moim Sercu Twoje Serce bije</p> <p><strong>W moim sercu tulę Cię i całuję Twoją skroń.</strong><br /><strong>W myślach moich szukam Cię wtapiam je w nieba toń.</strong><br /><strong>Tam znalazłeś miejsce swe - to Bóg sam Ci je dał.</strong><br /><strong>Tam odnajdę kiedyś Cię - jeśli Bóg będzie chciał.</strong><br /><strong>Z każdym dniem rozstania czas bardzo bolesny jest,</strong><br /><strong>może przyjdziesz otrzesz łzy do serca tuląc mnie?</strong><br /><strong>Zerwę kwiat zaniosę go na grobową Twą toń,</strong><br /><strong>może on przebudzi Cię rozsiewając swą woń?</strong><br /><strong>Płoną znicze w miejscu tym - gdzie Ty spokojnie śpisz .</strong><br /><strong>Śpij więc Tomuniu smacznie śpij a może o czymś śnisz?</strong><br /><strong>Śpij Mój Skarbie słodko śpij śnij te Swoje marzenia.</strong><br /><strong>Może spełniają się, kiedy życie się zmienia?</strong><br /><strong>Kwiaty pachną słońce lśni a Ty wciąż sobie śpisz... </strong></p> <p><strong>Tak bardzo Tomuniu tęsknię <strong>za Tobą </strong>i ogromnie kocham<img alt="Cry" src="/scripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif" /><br /></strong></p>


15yrs

Image chosen by user

Ponad 2 miesiące bólu. Kasia


15yrs

Image chosen by user

Ogromnie tęsknię i kocham. K.


15yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie:(</p> <p><span>Odchodzę od Was moi mili</span><br /><span>Nie czekam dłużej ani chwili</span><br /><span>Nie czekam na brawa oklaski</span> -<br /><span>Niedługo przysypią mnie piaski</span>.<br /><span>Chcę abyście mnie pamiętali i nadal mnie kochali</span><br /><span>Swe szczęście odszukali, ogrom miłości zaznali</span><br /><span>Choć mnie przysypią ziemią, Miłości mojej nie pogrzebią</span><span> - Miłość zostawię z Wami, abyście się kochali</span>.<br /><span>Choć ja w ciemność wyruszam, zostanie Tu moja dusza</span><br /><span>W myślach Waszych zostanę i kochać Was nie przestanę</span><br /><span>Świat ziemski mój dobiegł końca-Przede mną droga lśniąca</span><br /><span>Droga ta powrotu nie ma</span><br /><span>Bo jest to droga zapomnienia.</span></p>


15yrs

Image chosen by user

Ogromna pustka, żal, ból.Kasia


15yrs

Image chosen by user

Kocham Cię Moje Serduszko - K.


15yrs

Image chosen by user

Kochanemu Tomusiowi Kasia i M.


15yrs

Image chosen by user

Najdroższemu , Kasia i Marta


15yrs

Image chosen by user

W naszych sercach. Kasia i M.


15yrs

Image chosen by user

Tak bardzo tęsknię. Kasia


15yrs

Image chosen by user

Marta


15yrs

Image chosen by user

Miłość nie umiera. Kasia


15yrs

Image chosen by user

Na zawsze w moim sercu.Kasia


15yrs

Image chosen by user

Dla nas nigdy nie umrzesz. KiM


15yrs

Image chosen by user

Kocham Cię mój Aniołku. Kasia


15yrs

End of content

No more pages to load