KAROLINA HELENA BARABAS, JULIA PAWLAK, WIKTORIA PIETRAS, AMELIA WIECZOREK, MAŁGORZATA TYMIENIECKA

This was published in the following publications on 11.01.2019:
Głos Koszaliński

To takie piękne, kiedy przyjaźń jak róża kwitnie...

To takie niezwykłe, kiedy przyjaźń łączy na zawsze...

Dnia 4 stycznia 2019 roku odeszły śmiercią tragiczną Przyjaciółki, które były też Ukochanymi Córkami, Siostrami i Wnuczkami

śp.

KAROLINA HELENA BARABAS

JULIA PAWLAK

WIKTORIA PIETRAS

AMELIA WIECZOREK

MAŁGORZATA TYMIENIECKA

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą żałobną, która będzie odprawiona dnia 10 stycznia 2019 roku o godzinie 11.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Kazimierza w Koszalinie. Kondukt żałobny będzie uformowany przy wejściu E (od ul. Kamieniarskiej) i wyruszy o godzinie 14.00 na Cmentarz Komunalny w Koszalinie.

Pogrążone w smutku Rodziny

Prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
nigdy nie zapomnę Wiktorii...ten talent, ten głos, ten uśmiech..była wyjątkowa. Gdy tylko będę w Koszalinie odwiedzę Wasze groby. Spoczywajcie w pokoju dziewczyny, do zobaczenia.

wro


7yrs

Image chosen by user
Koszmar. Myślimy o was codziennie - tak samo jak reszta ludzkich istnień. Niech spokój powróci do waszych domów jak najszybciej i pozwoli odżyć. Niech mieszkańcy Koszalina opiekuja się wami należycie - wszyscy jesteśmy wam to winni. Wybaczcie, jeśli możecie.

Emigranci


7yrs

Image chosen by user
Codziennie myślę o tych dziewczynkach i ich rodzinach, łzy same płyną,życie było przed nimi zadaje cały czas pytanie dlaczego?? Ta straszna tragedia nie powinna się wydarzyć :( Najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin

Tyszka Barbara


7yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Monika Sawczuk


7yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

z k


7yrs

Takie coś boli. Potwornie boli. Dziewczęta, które zechciały zabawić się, zginęły razem trzymając się za ręce. Wydawać by się mogło, że to jest boleśnie wczas na śmierć. Amelko...Julko...​Wi​ktorio, Karolino, Małgosiu...będziemy pamiętali.

Michał Moś


7yrs

Image chosen by user
Współczuję Rodzinom tych biednych Dziewczynek. Nigdy, ale to nigdy nie powinno do tego dojść. Trzeba się modlić za Ich dusze.

lekki


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny,przyjaciół,​​znajomych..​Spoczywa​jcie w spokoju

Alina


7yrs

Czy świat miał tak o was usłyszeć???! Chyba nie.... :(

Malgorzata Rusiecka


7yrs

Wyrazy wspolczucia rodzinom I bliskim dziewczynek ...tego dramatu nie mozna pomiescic w glowie...dlaczego

Ewa z Kielc


7yrs

Nie da się słowami opisać ogromu tragedii... Serca pekly :( Piękne młode, uzdolnione, mające całe życie przed sobą. Dziewczynki , z góry patrzcie na nas... Na zawsze w sercach <3

Ania.


7yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Pamela


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich spoczywajcie w pokoju aniołku :((

Pamela Suszek


7yrs

Codziennie myślę o tej niewyobrażalnej tragedii i za każdym razem chce mi się płakać ;'( Mimo że nie znałem dziewczynek to ta tragedia bardzo mnie dotknęła ;'( To takie niesprawiedliwe że przez zaniedbania jakiegoś człowieka który zamontował kraty w oknach, nie pomyślał o drogach ewakuacyjnych i ogrzewał budynek gazem z butli zginęły dziewczynki które miały pasje, talenty, plany na przyszłość i całe życie przed sobą ;'( Będę się modlił na każdej niedzielnej mszy za dusze dziewczynek ;'( Niech Pan Bóg przyjmie Was do swojego Królestwa i ma Was w opiece a Rodzinom, Przyjaciołom i Bliskim niech da siłę aby mogli poradzić sobie z bólem i traumą po tej niewyobrażalnej stracie ;'( Julia [*] Karolina [*] Małgosia [*] Wiktoria [*] i Amelia [*] mimo że się nie znaliśmy zostaniecie na zawsze w moim sercu, odpoczywajcie w pokoju Kochane Aniołki [*] Kiedyś się zobaczymy tam na górze.

Damian


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

jd


7yrs

Bardzo bolesna wiadomość

Renata


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

mu


7yrs

Image chosen by user
spoczywajcie w spokoju ;(

Kinga Ochowiak


7yrs

masakra [*]

paweł


7yrs

Prawdopodobnie nigdy się nawet nie widzieliśmy. Nie znaliśmy się. Jednak po raz pierwszy w życiu przeżywam śmierć ludzi niespokrewnionych ze mną tak głęboko. Może to właśnie przez to, jak wyjątkowe te dziewczyny były. Śpiew, taniec, radość - to zniknęło i tego już nie będzie. Ale ja o was nie zapomnę. Nigdy. Cieszcie się sobą kochane, gdziekolwiek jesteście.

Szymon


7yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć, ze to się stało. Choć ich nie znałem, zawsze będę o nich pamiętał, bo czuję jakby był moimi przyjaciółkami...

Mateusz D


7yrs

Image chosen by user
Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć. Malwina,Kuba,Renata i Przemek

MKRP


7yrs

Image chosen by user
Spoczywajcie w spokoju Aniołeczki. Wyrazy współczucia dla rodzin

Danuta P.


7yrs

Image chosen by user
Odpoczywajcie w pokoju. Niech Bóg w swojej łaskawości zaprowadzi Wasze dusze do siebie...Wyrazy współczucia dla najbliższych.

Ania


7yrs

End of content

No more pages to load