Grażyna Siekierzyńska

This was published in the following publications on 30.03.2019:
Gazeta Lubuska

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jakbyś nie chciała swym odejściem smucić.
Jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że 27 marca 2019 roku odeszła od nas zbyt wcześnie
nasza Córka, Siostra, Ciocia i Przyjaciel
Grażyna Siekierzyńska

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek,
1 kwietnia 2019 roku o godz. 11.20
na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
..."Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia" (J 8,12)

Ptyś


7yrs

Image chosen by user
Dziękuję Ci D.D. za 8 kwietnia 2018 r.

Ewa


7yrs

Image chosen by user
DO M... Precz z moich oczu!... posłucham od razu, Precz z mego serca!... i serce posłucha, Precz z mej pamięci!... nie tego rozkazu Moja i twoja pamięć nie posłucha. Jak cień tym dłuższy, gdy padnie z daleka, Tym szerzej koło żałobne roztoczy, - Tak moja postać, im dalej ucieka, Tym grubszym kirem twą pamięć pomroczy. Na każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił. Czy zadumana w samotnej komorze Do arfy zbliżysz nieumyślną rękę, Przypomnisz sobie: właśnie o tej porze Śpiewałam jemu tę samę piosenkę. Czy grają w szachy, gdy pierwszymi ściegi Śmiertelna złowi króla twego matnia, Pomyślisz sobie: tak stały szeregi, Gdy się skończyła nasza gra ostatnia. Czy to na balu w chwilach odpoczynku Siędziesz, nim muzyk tańce zapowiedział, Obaczysz próżne miejsce przy kominku, Pomyślisz sobie: on tam ze mną siedział. Czy książkę weźmiesz, gdzie smutnym wyrokiem Stargane ujrzysz kochanków nadzieje, Złożywszy książkę z westchnieniem głębokiem, Pomyślisz sobie: ach! to nasze dzieje... A jeśli autor po zawiłej probie Parę miłośną na ostatek złączył, Zagasisz świecę i pomyślisz sobie: Czemu nasz romans tak się nie zakończył?... Wtem błyskawica nocna zamigoce: Sucha w ogrodzie zaszeleszczy grusza I puszczyk z jękiem w okno zalopoce... Pomyślisz sobie, że to moja dusza. Tak w każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił. A.Mickiewicz

M.P.


7yrs

Image chosen by user
List Judy 20 Wy zaś, umiłowani, budując samych siebie, na fundamencie waszej najświętszej wiary, w Duchu Świętym się módlcie 21 i w miłości Bożej strzeżcie samych siebie, oczekując miłosierdzia Pana naszego Jezusa Chrystusa, [które wiedzie] ku życiu wiecznemu. 22 14 Dla jednych miejcie litość, dla tych, którzy mają wątpliwości: 23 ratujcie [ich]15, wyrywając z ognia, dla drugich zaś miejcie litość z obawą, mając w nienawiści nawet chiton15 zbrukany przez ciało.

E.S.


7yrs

Image chosen by user
Pamiętam....

Ewa


7yrs

Image chosen by user
1 Koryntian 15: 51-53 51 Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni18. 52 W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby - zabrzmi bowiem trąba - umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni19. 53 Trzeba, ażeby to, co zniszczalne, przyodziało się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodziało się w nieśmiertelność.

E.S.


7yrs

Image chosen by user
PSALM 231 Bóg pasterzem i gospodarzem 1 Psalm. Dawidowy. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. 2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: 3 orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. 4 Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. 5 Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. 6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.

E.S.


7yrs

Image chosen by user
Jesteś...

E.S.


7yrs

Dziękuję za Twój film...

Ewa


7yrs

Image chosen by user
..."I ponownie stwierdziłem pod słońcem, że nie najszybszym przypada nagroda i nie najdzielniejszym zwycięstwo, również nie najmędrsi zdobywają chleb, a najroztropniejsi bogactwo, ani najuczeńsi uznanie, lecz że odpowiedni czas i przypadek stanowią o powodzeniu ich wszystkich"... Księga Kaznodzei Salomona 9:11

E.S.


7yrs

Image chosen by user
"I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły" Apokalipsa Jana 21:4

Kwiatek & Płatek


7yrs

Image chosen by user
"I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły" Apokalipsa Jana 21:4

Kwiatek & Płatek


7yrs

Image chosen by user
Wiosna, to nie czas na umieranie...Jesteś w naszych sercach Kochanie...

E.S.


7yrs

Image chosen by user
Jesteś...

Ptyś


7yrs

Image chosen by user
Kochana Córeczko, śpij spokojnie. Nie ma już cierpienia. Żal za Tobą łamie nam serca. Czekaj na nas Kochanie....Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Rodzice


7yrs

Image chosen by user
Dziś Twój pogrzeb. Taki piękny słoneczny dzień, to nie czas na śmierć. To czas na życie...Popatrz na horyzont gdzieś tam jak lubiłaś, gdzieś tam pędzą konie z rozwianymi grzywami...tak je kochałaś.Pamiętasz? Będzie nam Cię tu brakowało, Twojego uśmiechu i dobrego serca. Do zobaczenia!

Ewa


7yrs

Image chosen by user
Dziękuję Ci za wszystko D.D.

Ewa


7yrs

End of content

No more pages to load