Marcin Warziński

This was published in the following publications on 07.09.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 2 września 2010 r. odszedł nagle w wieku 32 lat nasz kochany TATA, SYN i BRAT śp. MARCIN WARZIŃSKI Pogrzeb odbędzie się w środę 8 września 2010 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina</p>

Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 2 września 2010 r. odszedł nagle w wieku 32 lat nasz kochany TATA, SYN i BRAT śp. MARCIN WARZIŃSKI Pogrzeb odbędzie się w środę 8 września 2010 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina

Beach
<p>Jesteśmy głęboko poruszeni tragiczną śmiercią naszego Pracownika i Kolegi śp. MARCINA WARZIŃSKIEGO Rodzinie i Najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia Właściciele i współpracownicy z Piekarni-Cukierni &quot;GRONO&quot;</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Magda z dziećmi.


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

joasia p


15yrs

Image chosen by user
<p>Pamięć...</p> <p>Tu Ciebie nie ma,lecz przecież Jesteś...I pozostaniesz w tym jasnym świecie,jest cos,co mrokom sie opiera! Jest pamięć a ona nigdy nie UMIERA!!!!</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH</p> <p><strong>DZIŚ MIJA 7 MIESIECY JAK OD NAS ODESZŁEŚ BARDZO NAM CIEBIE BRAKUJE. KOCHAMY CIE I PAMIETAMY. ZAPALAMY CI SWIECE NA TWOIM GROBIE A NIE TYLKO WIRTUALNIE</strong></p>


15yrs

Image chosen by user

od J.K.K KOCHAMY CIE


15yrs

Image chosen by user

Od Synka Gracjanka


15yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota...</p> <p>Zostały po Tobie cztery puste ściany, wspomnienia i plany. Został Twój zapał do realizacji marzeń. Nic więcej po Tobie nie mamy... Jesteś teraz po drugiej stronie i więcej Cię nie zobaczę. Mogę tylko zapalić znicz na Twym grobie, i ofiarować Ci modlitwę... Tyle mogę dla Ciebie zrobić. Nie chce już kolejnych długich dni, bo każdy z nich odbiera mi wiarę, że Wrócisz do nas tu... Piszemy dla Ciebie wiersze, dzieląc się wspomnieniami, wszystko po to Byś wiedział ŻE PAMIĘTAMY I KOCHAMY!!!</p>


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi.


15yrs

Image chosen by user

joasia p


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi.


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi.


15yrs

Image chosen by user

joasia p


15yrs

Image chosen by user

sara


15yrs

Image chosen by user

Magda z dziecmi.


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user

Mirela


15yrs

Image chosen by user
<p>DLA Marcina</p> <p>.WIECZOR GWIAZDAMI LOZKO CI SCIELE I KOI ZMECZONE NOGI.... _-:¦:- OKRYJ SIE CIENIEM GWIEZDNEJ POSWIATY... _-:¦:-DO SNU NIECH CIE TULA NAJPIEKNIEJSZE KWIATY</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>M</p> <p>wszystko się kończy ,wszystko przemija.I sen się przerywa-słodkie marzenia.Lecz coś jest w duszy,co nigdy nie minie.I wciąż trwać będzie,a tym jest-wspomnienie</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>M</p> <p>Jeśli chcesz o czymś bardzo zapomnieć,znaczy to ,ze nie możesz przestać o tym myśleć.</p>


15yrs

End of content

No more pages to load