Maria Łozińska

This was published in the following publications on 10.08.2017:
Gazeta Lubuska

Złote serce miałaś,
Wiele od życia nie chciałaś,
Z czułością o nas dbałaś
I taka w naszych sercach zostałaś.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 5 sierpnia 2017 roku zmarła
kochana Żona, Mama, Babcia i Prababcia

ś+p
Maria Łozińska

lat 73

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 12 sierpnia 2017 roku
o godz. 12.40 na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 11.00
w kościele parafialnym pw. Najświętszej Trójcy w Ochli.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Jeszcze się TAM spotkamy!!!!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Zawsze będę pamiętać o Pani !!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze!!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich Pani Mario !!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Zawsze będę pamiętać o Pani !!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Jeszcze się TAM spotkamy Pani Mario!!!!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Jeszcze się TAM spotkamy Pani Mario !!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze Pani Mario!!!!!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Jeszcze się TAM spotkamy!!!!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Łączę się w bólu z Najbliższymi !!!!!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze!!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Jeszcze się TAM spotkamy !!!!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Łączę się w bólu z Najbliższymi!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Zawsze będę pamiętać !</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Pani Mario pierwsza wielkanoc bez Pani, tesknota i zal rozrywa serce Najblizszych !!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

Image chosen by user
<p>Jeszcze się TAM spotkamyDroga Mario!!!</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Dzieli nas tylko czas.</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Jeszcze się TAM spotkamyDroga Mario!!!</p>

- Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Dlaczego właśnie Pani?</p>

Pamuly i Cecoty


8yrs

<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich Pani Mario!!!</p>

Lila i Patrycja


8yrs

<p>Zawsze będę pamiętać o Pani!!!!</p>

Lila i Patrycja


8yrs

<p>Jeszcze się TAM spotkamy ~!</p>

Lila i Patrycja


8yrs

End of content

No more pages to load