Marian Błażejczak

This was published in the following publications on 25.04.2017:
Gazeta Pomorska

<p>„Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich”</p><p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 22 kwietnia 2017 roku<br />zmarł ukochany Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek</p><p>ś+p</p><p>Marian Błażejczak</p><p>lat 85</p><p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26 kwietnia 2017 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00<br />na cmentarzu parafii pw. Zwiastowania NMP<br />przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.</p><p>Pogrążone w smutku<br />Córki Mirosława i Alicja z Rodzinami</p>

„Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 22 kwietnia 2017 roku
zmarł ukochany Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek

ś+p

Marian Błażejczak

lat 85

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26 kwietnia 2017 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu parafii pw. Zwiastowania NMP
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.

Pogrążone w smutku
Córki Mirosława i Alicja z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bardzo Cie kocham i tęsknię ogromnie... Alicja


9yrs

Image chosen by user
<p>Ukochany nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Pradziadek</p> Dzisiaj znalazłeś się w Niebie, tak smutno nam bez Ciebie. Oczy zalane łzami, bo już nie ma Cię między nami. Dziś po nieba błękicie kroczyłeś w poranku poświcie. Rozstałeś się z nami, lecz nigdy z naszymi myślami. Ja błagam i strasznie Cię proszę, odpocznij tam sobie po trosze. Pustki odbijają ściany, już nie ma Cię między nami. Dom już nie żyje uśmiechem, lecz pustym i głuchym echem. Jedyna dla nas osłoda, że lepiej Ci będzie u Boga. Już nie z ziemskimi troskami, lecz tam, z Aniołami. Bardzo Cię kochamy.


9yrs

Image chosen by user
Tatuś, odszedłeś od nas, bardzo Cię kochamy. Bądź z Mamusią szczęśliwy w Niebie z Aniołkami... Alicja


9yrs

Image chosen by user
CHMIELEWSKA NATALIA


9yrs

End of content

No more pages to load