Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Są ludzie, którzy choć nieobecni ciałem, są z nami każdego dnia...Na Gwiazdkę chciałabym otrzymać drabinę na tyle długą, by móc wspiąć się ponad chmury i objąć tych, którzy opuścili mnie zbyt wcześnie. Bo są ludzie, za którymi nigdy nie przestaniemy tęsknić. Jedynie uczymy się żyć bez nich, trzymając w sobie tę ogromną pustkę, pozostawioną przez ich nieobecność...

Przyjaciółka...


2yrs

Image chosen by user
Kochanie dzisiaj Twoje urodziny cóż mogę Ci powiedzieć ? Tylko tyle że tęsknie za Tobą brakuje mi Ciebie, Kocham bardzo ❤️

Przyjaciółka...


2yrs

Image chosen by user
Kocham...Tęsknie...

Przyjaciółka...


2yrs

Image chosen by user
Kocham... Tęsknie...

Przyjaciółka...


2yrs

Image chosen by user
Pamiętam te poranki gdy byłeś i byliśmy razem.. Byłeś tak blisko mnie... Teraz łzy budzą mnie... Opuściłeś mnie... A ja tak bardzo potrzebuję Twych ramion... Uśmiechu ... Dobrego słowa.. Wiesz że w myślach cały czas z Tobą rozmawiam? Chciałabym uwierzyć że to sen.. Gdy stoję czasami w oknie widzę Cię daleko, w głębi nieba… Po policzku płynie mi łza… Myśl pojawia się dlaczego.. Ty tam a Ja tu... Wiem ze patrzysz na mnie z góry tęsknym wzrokiem i wołasz… „Chcę wrócić do ciebie" Lecz nigdy to już się nie stanie… Ja jestem na ziemi a Ty w niebie… Pogodzić się z myślą że Cię już nie ma to bardzo trudne… Każdego wieczoru sięgam do wspomnień.. Twoich zdjęć... chciałabym cofnąć czas… Znów zobaczyć Twoją uśmiechnięta twarz.. Kochanie kolejny 74 miesiąc bez Ciebie.... Kocham Cię bardzo...❤️❤️

Przyjaciółka...


2yrs

Image chosen by user
❤️ Odwiedziłam dzisiaj miejsce Twojego wiecznego spoczynku by chociaż milcząco wspominać wspólnie przeżyte chwile. Przez kilkanaście lat przyjaźni było ich sporo . Pozostało uczucie niedosytu, odczuwalny jest brak codziennych wieczornych rozmów, brak bardzo bliskiej osoby ,Tęsknię za Twoim uśmiechem... I pozytywnym nastawieniem... wszystkiego mi brakuje... A Ty kochanie jesteś tak daleko...myślę że jesteś w niebie... Smutne ,światełka mej wiernej miłości i nadziei ślę tam spotkamy... 72 drugi miesiąc bez Ciebie a ja nadal bardzo Cię kocham..❤️

Przyjaciółka...


2yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija 71 smutnych miesięcy. .Powiedz mi kochanie jak tam jest, Czy są tam łąki wiecznie kwitnące? Czy tak jak mówią nikt nie płacze, I zawsze tam Tobie świeci słońce..." Tak bym chciała, być przy Tobie... Światełka mej miłości i nadziei, Tobie zapalam.. Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty... Czas nie zaciera i nie zatrze pamięci o Tobie ...

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Tęsknię.... Gdy mi źle przypominam sobie słowa które tyle radości sprawiały. Chwile co tak bardzo życie umilały .Gdy po ciężkim dniu zamykałam oczy I byłeś tu nie bolało nic chciało się znowu żyć. Tęsknię... Za wiarą że marzenia spełnią się Nadzieją na lepsze...Miłością bez końca Mówiłeś że będziesz przy mnie zawsze.. Marzę byś był tu Wyszedł ze snu A ja w Ciebie wtulona Znalazła swoje miejsce W twych ramionach…Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Z wielkim smutkiem ...zapalam Tobie Światełka mej wiernej miłości W kolejny 70-miesiąc Śpij mój kochany w niebie A ja ocieram łzy nadziei kocham Dlaczego TY ???????

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
❤️❤️ Gdy byłeś wszystko inne nie liczyło się.... Bez Ciebie wszystko przestało mieć znaczenie.. Odkąd nie ma Cię w moim świecie nastała ciemność.. Bo wraz z Tobą odeszła radość....Wszystko straciło sens... Dzisiaj są Twoje imieniny... Jak ciężko wspominać , co było kiedyś... Już nigdy nie wróci ,to co było piękne... Pozwól mi chociaż w myślach... Przytulić Ciebie ... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam dla Ciebie... Kochać Ciebie będę zawsze...❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Kocham...❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Kocham Cię, Tęsknię za Tobą, Potrzebuję Cię, Dziękuję, że byłeś.

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno...w Niebie istnieje.. Kocham.... 68 miesiąc bez Ciebie..

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
67-miesiąc bez Ciebie. Kocham i tęsknie.

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Kocham...

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
To już 66-miesięcy... Kiedy Twoja Dusza uleciała do Świata Wiecznego... Pozostawiłeś smutek , ból , żal ,tęsknotę i łzy...(*)(*)(*) I pytanie DLACZEGO TY ???...(*)(*)(*) Uśmiecham się do Ciebie , przez łzy . Ciężko mi na sercu i żyć w bólu... Bo ciągle jesteś daleko... Kiedyś radość i płacz z radości... A dzisiaj ogromny żal i tęsknota.. Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei Świadoma że będziemy Razem....tylko kiedy ? Śpij w pokoju ciszy ❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Mówiłeś że będziesz przy mnie zawsze.. Nie opuścisz. .Byłeś oparciem stałym portem. Sprawiając że uśmiechałam się Choć jeszcze na policzku czułam łzę Gdy było źle chwila z Tobą uskrzydlała mnie. Wracałeś wiarę że będzie dobrze Że zły czas skończy się Kochanie tęsknie za Tobą...

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Jurku ,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało ukochany... Ostatnie w tym roku światełka mej wiernej miłości i nadziei Tobie zapalam i posyłam tam daleko gdzie teraz jesteś . Kiedyś radość zawsze była... Dzisiaj smutek i wspomnienia... Kocham Ciebie całym sercem... Oraz tęsknię i zawsze tak będzie..

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
❤️❤️ Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
❤️ Listopad minął bezpowrotnie... Nastał grudzień...ostatni miesiąc roku... A ja ciągle wypatruję Ciebie...i co ? i nic , cisza ! Tak bym chciała Ciebie przytulić i śmiech Twój usłyszeć...i co ? i nic , cisza ! Żyję tylko nadzieją... Bo wiem że będziemy razem... tylko kiedy...? Jurku smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei ślę do Ciebie mój na zawsze ukochany przyjacielu... Kochanie dzisiaj Twoje urodziny Ty wiesz czego bym Ci życzyła gdybyś był jeszcze ze mną a nie po drugiej stronie tęczy ❤️ Zawsze będziesz w mym sercu kocham i tęsknię za Tobą ❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Kocham ❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Z trudem po raz kolejny starałam się przyjąć do wiadomości brutalną prawdę, że przecież Ciebie od 64-miesięcy już nie ma ! Nie zadzwonisz, nie wpadniesz z niezapowiedzianą wizytą, nie udzielisz dobrej rady , nie będziemy wspólnie omawiać najbliższych planów oraz wspólnie się cieszyć lub pocieszać. Brakuje mi bardzo Ciebie. Twego optymizmu oraz ciekawości świata. Byłeś dla mnie prawdziwym przyjacielem i bardzo tęsknię za naszymi wspólnie spędzonymi chwilami... Ty już wiesz- ja nadal czekam... Spij spokojnie- Kochany !

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
❤️❤️ Tęsknię ❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

End of content

No more pages to load