Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p><span>Potrzebuje Cię </span></p><p><span>Kocham tak bardzo </span></p><p><span>Cóż warte życie bez Ciebie..</span>Brakuje mi Ciebie tęsknie bardzo dzisiaj kolejny ważny dzień Ty wiesz jaki ....<em>❤️❤️❤️</em></p>

Przyjaciółka...


7yrs

Image chosen by user
<p>Gdy było mi zle...gdy nie miałam z kim porozmawiać,zwierzyć się,pośmiać..​Wystar​czył jeden telefon jedno słowo i byłeś nie ważne jakie miałeś plany na dzień. Nie ważne jak daleko byłeś...Zawsze byłeś przy mnie w tych trudnych i tych lepszych momentach mojego życia.Teraz Cię nie ma ...nie masz pojęcia jak mi Ciebie brakuje...Tyle sytuacji chciałabym Ci opisać..tyle powiedzieć..Znów razem się pośmiać wrócić do tych pięknych wspomnień jeszcze raz to przeżyć...Niestety to wszystko przeszłość piękne wspomnienia,które utrzymują mnie przy życiu...Byłeś i na zawsze pozostaniesz jedynym tak prawdziwym i oddanym przyjacielem [*]</p>

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
<p>Zawsze będę pamiętać <em>ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ</em></p>

ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿP


7yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo tęsknię</p>

P


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Tak wiele chwil mam w głowie które spędziłyśmy razem jakby to było wczoraj, wiem że patrzysz teraz na mnie z góry i czuwasz by wszystko było dobrze .Kocham cię tak bardzo ze ból jest nie do opisania po twojej stracie czemu odszedłeś tak nagle czemu tak szybko??? Kocham cię i zawsze będę :( Dlaczego pamięć po niektórych osobach zaczyna zanikać? </span></p><p><span>Już tak nie wspominamy danej osoby jak na początku, kiedy tylko odeszła... </span></p><p><span>Wciąż jej brakuje, czasem nawet człowiek zapomina, że jej już nie ma i tak jest lepiej i wygodniej, ale "budzi się" jak ma ochotę napisać do niej kolejnego sms, wtedy nagle smutnieje, jakaś łza gdzieś się przemknie, często myśl powraca do chwil spędzonych razem.. myślą, że już zapomniałam. Nieprawda, nie ma dnia abym o Tobie nie myślała.Nie zapominam drogi na cmentarz, i o osobie która tam spoczywa. Czas, tych ran nie leczy.</span></p><p><span>Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę,śmiercią nas samych: coś w nas umiera.</span></p><p><span>Żyjemy ale nic, nie jest tak, jak było przedtem,</span></p><p><span>już nie jesteśmy tacy sami.....Tak bardzo mi Ciebie brakuje,tęsknie...</span></p><p><span>Nigdy nie zapomnę naszej ostatniej rozmowy i ostatniego całusa</span></p><p><span>Brakuje mi codziennych telefonów,wspólnych rozmów i tego ze byłeś..</span></p><p><span>Kocham Cie tak samo mocno jak kiedyś</span></p><p><span>Przepraszam ze nie umiałam Ci pomóc</span></p><p><span>Wierze ze kiedyś się spotkamy,żyje ta myślą i pragnieniem</span></p><p><span>Spoczywaj w pokoju ,żyję dla Ciebie .Byłam dziś u Ciebie</span></p><p><span>Bardzo Cie kocham,Wierze,że się jeszcze spotkamy</span></p><p><span>Tyle się dzieje,a Twój telefon milczy...</span>....................​​._'!/'_</p><p>.........(,)........​​.(""""")</p><p>......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤​​❀ڿڰۣڿ</p><p>.......(""""")….​ŚWI​ATEŁKO</p><p>....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..​PA​MIĘCI</p><p>..............ڿڰۣڿ❀❤</p>

P .....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ


7yrs

Image chosen by user
<h6>Żal ,tęsknota..Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie.</h6><h6><span>ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.ڿڰۣڿ❀❤❀​​ڿڰۣڿ .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ</span></h6><p><span>Kochany ,tak bardzo tęsknie za Tobą !!! Myślę o Tobie codziennie , ale dzisiaj jest wyjątkowy dzień ! .Gdybyś żył. dzisiaj byśmy świętowali Ty wiesz co..Zapomnieć nie umiem - bo zapomnieć nie chcę !!!!.</span></p>

ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿP


7yrs

Image chosen by user
<p><span>____(( </span></p><p><span>____ )) </span></p><p><span>____/\',( </span></p><p><span>__ (,\"★\",) </span></p><p><span>____|♥| </span></p><p><span>__▓▓▓▓ </span></p><p><span>__▓▓▓▓ </span></p><p><span>__▓▓▓▓ </span></p><p><span>__▓▓▓▓ </span></p><p><span>__▓▓▓▓ </span></p><p><span>PRZESYŁAM TOBIE KOCHANIE , NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI...</span></p><p><span>ZAPALIŁAM DZISIAJ PRAWDZIWE ZNICZE I ZAWSZE TAK BĘDZIE...BO TO ZNACZY O MEJ MIŁOŚCI DO CIEBIE... I O TWYM ŻYCIU W MYM SERCU. TWOJE SERCE W MOIM SERCU ŻYJE.STOJĄC PRZY TWYM GROBIE...SMUTNO MI...</span></p><p><span>WOKOŁO PTAKI ŚPIEWAJĄ, A MI JEST ŻLE BEZ CIEBIE...</span></p><p><span>W ZADUMIE I CISZY, SŁYSZĘ TWÓJ GŁOS...</span></p><p><span>NIE , TO WIATR TAK ŚWISZCZY, </span></p><p><span>NIKT NIE PRZERYWA TEJ CISZY...</span></p><p><span>W MOICH MYŚLACH I SERCU, JESTEŚ TYLKO TY... I TE ŁZY.. DZISIAJ W CISZY I ZADUMIE, ŁZY SŁONE RONIĘ...TAK BARDZO BOLI !!! </span></p><p><span>MIELIŚMY JESZCZE TYLE DO ROZMOWY... </span></p><p><span>MIELIŚMY WSPÓLNE PLANY... </span></p><p><span>MIELIŚMY ************* </span></p><p><span>DZISIAJ JEST BÓL , SMUTEK ,ŻAL... </span></p><p><span>WIELKA MIŁOŚĆ ,TĘSKNOTA...BRAK SŁÓW,BY OPISAĆ CO CZUJĘ... </span></p><p><span>JEDNO JEST PEWNE,ŻE KIEDYŚ BĘDZIEMY RAZEM...ODNAJDĘ CIEBIE I PRZYTULĘ DO SERCA MEGO...I NICZEGO NIE BĘDZIE NAM TRZEBA...MY NA ZAWSZE RAZEM...</span></p><p><span>ŚPIJ KOCHANY,W KRAINIE RADOŚCI W POKOJU WIECZNYM... </span></p><p><span>KOCHAM CIEBIE BARDZO MOCNO...NA ZAWSZE... </span><span>♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡</span></p>

P°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜


7yrs

Image chosen by user
<p><span>*```````( </span></p><p><span>*``````(,)) </span></p><p><span>*`````((,) )) </span></p><p><span>*`````(((,)) ) </span></p><p><span>*````(( ((,) ))) </span></p><p><span>*````( ( (,,)))) </span></p><p><span>*``````[IIII] </span></p><p><span>*````[*▓*▓*] </span></p><p><span>*````[*▓*▓*] </span></p><p><span>*````[*▓*▓*] </span></p><p><span>*````[*▓*▓*] </span></p><p><span>*````[*▓*</span></p><p><span>DZISIAJ MIJA KOLEJNY... 14-TY MIESIĄC... </span></p><p><span>TWEGO ODEJŚCIA...SMUTNY DZIEŃ...SMUTNE WSPOMNIENIA... </span></p><p><span>ALE, WIEM KOCHANY ,ŻE Z KAŻDYM MIESIĄCEM JESTEM BLIŻEJ CIEBIE... </span></p><p><span>I PRZYJDZIESZ MI NA SPOTKANIE... </span></p><p><span>I ZNOWU BĘDZIEMY RAZEM KOCHANIE... </span></p><p><span>BĘDZIEMY ZNOWU RADOŚNI...​SZCZĘŚLIW​I... </span></p><p><span>TYLKO, KIEDY TO SIĘ STANIE...??? </span></p><p><span>NIE WIEM...ALE MAM NA NADZIEJĘ... </span></p><p><span>KOCHAM NA ZAWSZE ............'\!/'</span></p><p><span>.......(""""")</span></p><p><span>இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ</span></p><p><span>Niech płonie światełko</span></p><p><span>.....PAMIĘCI....</span></p><p><span> /███/\ </span></p><p><span> _____/███/▓/_</span></p><p><span>/███████████/\ </span></p><p><span>\▓▓/███/▓\▓▓▓\/ </span></p><p><span> /███/▓/ </span></p><p><span> /███/▓/</span></p><p><span>/███/▓/</span></p><p><span>\▓▓▓\/ ◕ڿڰۣ— </span></p><p><span>.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..​​.....</span></p>

.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..​.....P


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Pamiętam o Tobie Jerzy kochany</span></p><p><span>Niech Bóg Cię wspiera i otworzy bramy</span></p><p><span>Do raju i szczęścia wiecznego</span></p><p><span>Tam wszyscy się spotkamy co do jednego.</span></p><p><span>Już na zawsze pozostaniesz dla mnie wspomnieniem </span></p><p><span>Kocham Cię i wierzę, ze tam , gdzie jesteś nie ma cierpienia i bólu </span></p><p><span> KOCHANY **</span></p><p><span>Tęsknota otulona ciszą...łzy kapią</span></p><p><span>z pod powiek...</span></p><p><span>Bez Ciebie tak trudno żyć...</span></p><p><span>a serce wiecznie w żałobie*****​Odpoczy​waj w pokoju Niech światłość wiekuista zawsze Ci świeci ...</span><em>°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜</em></p>

P°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜


7yrs

Image chosen by user
<h6>Szczęście odeszło gdy Ciebie zabrakło nic nie cieszy,brakuje Ciebie każdego dnia bardziej</h6><p><span>Noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu)</span></p><p><span>nigdy się z nim nie rozstaję</span></p><p><span>gdzie idę ty idziesz ze mną; cokolwiek robię samotnie</span></p><p><span>jest twoim dziełem, kochanie Patrzę na Twoją fotografię</span></p><p><span>Na nieruchomy obraz nieba Dotknąć Twej dłoni nie potrafię</span></p><p><span>A jej dotyku tak mi trzeba! Patrzę w Twe oczy nieruchome</span></p><p><span>Widzę w nich ognie, które płoną Wpatrzone we mnie, rozmarzone</span></p><p><span>Tak bardzo chciałabym w nich utonąć! Są dla mnie jak zachody słońca</span></p><p><span>Jak źródła wody na pustyni I patrzeć mogłabym w nie bez końca</span></p><p><span>Bo nawet gwiazdy bledną przy nich! Masz w oczach niebo rozognione</span></p><p><span>Jak słońca kula o zachodzie Patrzę na Twoją fotografię</span></p><p><span>Bo tylko tyle teraz mogę...</span><em>❤️❤️❤️</em></p>

❤️❤️❤️P


7yrs

Image chosen by user
<p><span>" TU CIEBIE NIE MA LECZ JESTEŚ PRZECIEŻ</span></p><p><span>I POZOSTANIESZ W JASNYM ŚWIECIE JEST COŚ CO MROKOM SIĘ OPIERA JEST PAMIĘĆ A ONA NIE UMIERA" .CI KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ BO MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA</span></p><p><span>.UMARŁYCH WIECZNOŚĆ DOTĄD TRWA, DOKĄD PAMIĘCIĄ IM SIĘ PŁACI</span></p><p><span>BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAŁA...... TĘSKNIE KOCHAM........... .</span></p><h6><span>.</span>Płomień świecy zatrzymał na chwilę spojrzenie myśli pobiegły w blask kapiący powoli wosk zastygał na stole otwieram oczy wypełnione tęsknotą a Ciebie nie ma przy mnie </h6><p><span>.........)..........​​_'\!/'_</span></p><p><span>.........(,)........​​.(""""")</span></p><p><span>......._'\!/'_.•°*”~​​..•°*”~.</span></p><p><span>.......(""""")...​ŚW​IATEŁKO PAMIĘCI</span></p><p><span>.•°*”~..•° NIECH PŁONIE ZAWSZE DLA CIEBIE KOCHANY ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”</span></p>

P°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Byłam jestem i będę...</span></p><p><span>Będę nadal marzyć będę zawsze o Tobie śnić</span></p><p><span>Nie umiem inaczej żyć przecież to co najlepsze</span></p><p><span>Nie zapomina się nigdy</span></p><p><span>Zawsze się chce marzyć </span></p><p><span>Mówiłeś że warto bo przecież czasem marzenia spełniają się</span></p><p><span>I w moich marzeniach jesteś zawsze obok mnie </span></p><p><span> Wtedy nie boje się radość wypełnia moją duszę jakbyś tu był</span></p><p><span>Jestem dla ciebie Tu...</span></p><p><span>Jak byłam kiedy było ci źle</span></p><p><span>Jestem bo nie umiem zapomnieć</span></p><p><span>Nie....Gdziekolwiek jesteś nigdy Cię nie zapomnę Tęsknie za Tobą...</span><em>❤️❤️❤️ </em></p><p>....................​​._'!/'_</p><p>.........(,)........​​.(""""")</p><p>......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤​​❀ڿڰۣڿ</p><p>.......(""""")….​ŚWI​ATEŁKO</p><p>....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..​PA​MIĘCI</p><p>..............ڿڰۣڿ❀❤</p>

❤️❤️❤️ P


7yrs

Image chosen by user
<p>Kochanie tak trudno bez Ciebie żyć....<span>Pamiętam naszą pierwszą rozmowę... pierwszy dotyk... pocałunek.. pierwszy wspólny sen... pierwszy strach.. pierwszy ból..noc gdy nie mogłam spać ...bo bez ciebie.. pierwszy raz gdy mówiłeś kocham... pamiętam wszystko...i niestety też te ostatnie słowa.. ostatni pocałunek..ten ostatni ból rozerwał moje serce..to że odszedłeś zabolało..i ten ból trwa.. nie pomaga nic. Nie jestem wspaniała. Bo gdybym była , to teraz bym nie miała w oczach łez...a Mimo wszystko nadal nie umiem się pożegnać..Gdybym swoją dłoń w twej poczuła znikły by koszmary</span></p><p><span>Czarne chmury..Byłby piękny dzień...Lecz już nie poczuje.Wiem....że Ciebie nie ma już.</span><em>❤️❤️❤️</em></p>

❤️❤️❤️P


7yrs

Image chosen by user
<p><em>❤️❤️❤️ </em>Kochanie to już 13 miesiąc mija jak odszedłeś zostawiając mnie samą...Pamiętam n<span>ajpiękniejsze uśmiechy malowałeś mi na twarz wtedy ze szczęścia miałam w oczach łzy gdy choćby na chwilę zjawiałeś się coś we mnie pięknego budziło się...</span></p><p><span>Jeden twój uśmiech spojrzenie a ja czułam jakby najpiękniejsze marzenie spełniało się ....</span></p><p><span>Miałam w oczach blask każdy dzień piękny był sama świadomość że jesteś że przyjechałeś..</span></p><p><span>Tak wielką siłę dawała Twe pocałunki wprost w serce trafiały duszę łaskotały otwierały te wszystkie pozamykane </span></p><p><span>Zakątki mnie na samo wspomnienie drżę...obudziłeś do życia drogę pokazałeś taką wielką miłość wywołałeś...</span></p><p><span>I teraz gdy sama bez ciebie jestem gdy nie czuję Twych pocałunków nie tulisz, nie uśmiechasz się ...</span></p><p><span>To nie dziw się że w oczach tylko łzy ...Tak bardzo tęsknię dotknij mnie Choć jedną maleńką myślą</span></p><p><span>Dotknij Tak bardzo tego potrzeba mi Dość tych pustych dni samotność bez ciebie zabija ....</span></p><p><span>Tak bardzo samotna Tak bardzo niczyja Dotknij mnie choć przez sen dotknij ...</span></p><p><span>Tak bardzo boli samotność ...A Ty umiałeś sprawić by ból znikł , ocierać łzy... Chcę pamiętać każde słowo</span></p><p><span>Każdy dzień... każdą,noc,,, każdy pocałunek uśmiech pamiętam gdy mówiłeś Kocham Cię te słowa zapisały się na zawsze w mym sercu ...Tak jak i to ostatnie zdanie które powiedziałeś jak byliśmy razem ...</span></p><p><span>Tego nie chce pamiętam to słowo bardzo zabolało teraz wiem że żegnałeś się ze mną lecz oboje nie dopuszczaliśmy tej myśli do siebie kochanie bardzo tęsknie za Tobą...Dla mnie byłeś idealny ten którego zawsze było brak </span></p><p><span>którego pokochałam bardzo .Miałeś być zawsze. Byłeś ze mną nie napiszę jak długo, a życie zmieniłeś mi całe Brakuje Ciebie ..Lecz już tam na serca dnie zostaje ten smak cudowny smak miłości..</span></p><p><span>I zawsze już będzie go brak..Tęsknię za Tobą .. Nawet nie wiesz jak bardzo brakuje tych dni spędzonych razem..</span><em>❤️❤️❤️</em></p>

❤️❤️❤️P


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Jak to możliwe że nadal jesteś tak bardzo </span></p><p><span>W każdej myśli w każdym oddechu...w każdym uśmiechu tym przez łzy...</span></p><p><span>Jak to możliwe przecież cię nie ma </span></p><p><span>Tak dawno już...Jak to możliwe ze odszedłeś Ty.....Wieczorem opada maska </span></p><p><span>W ciemnościach nie widać łez </span></p><p><span>Zapada kolejna noc </span></p><p><span>Lecz ja nie umiem nie czekać </span></p><p><span>Choć wiem że nie wrócisz tu </span></p><p><span>Ty już nie przytulisz Mnie...</span>Nie wiedziałam że można tak bardzo kochać</p><p>Tęsknić aż tak .....<span>A gdy nie zostaje nam już nic.</span></p><p><span>Gdy wszystko stracone...</span></p><p><span>Liczy się tylko miłość </span></p><p><span>Nikt nie zabroni Kochać ..</span></p><p><span>Na chwilę uwierzyłam że i moje marzenia </span></p><p><span>Mogą spełnić się przez tą jedną </span></p><p><span>Maleńką chwilę miałam więcej niż wszystko ..</span></p><p><span>Dlatego tak bardzo boli świadomość że nie mam już nic...Kocham</span><em>❤️❤️❤️</em></p>

❤️❤️❤️P


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Wieczór Kolejny już </span></p><p><span>Ile ich było a ile będzie jeszcze </span></p><p><span>Tych gdy patrzę się w niebo w gwiazdy ...</span></p><p><span>I znowu czuję łzy jak po policzku płyną </span></p><p><span>Tak bardzo bym chciała opowiadać jak minął dzień </span></p><p><span>Wtulona w ciebie słuchać jak mówisz jak oddychasz </span></p><p><span>Jak jesteś trzymać twą dłoń </span></p><p><span>A ja tak bardzo bym chciała ..bo dla Ciebie chciałam wszystko </span></p><p><span>Mogłam wszystko</span></p><p><span>Bo stałam już przy okienku by kupić bilet do szczęścia</span></p><p><span>Ten w jedną stronę..</span></p><p><span>Z garścią marzeń tych co miały się spełnić</span></p><p><span>Bo z tobą chciałam na koniec świata..</span></p><p><span>Byłeś tym co raz na całe życie ...</span></p><p><span>I nic już nie będzie takie samo </span></p><p><span>...bo wiem jak boli serce gdy pęka </span></p><p><span>I wiem też że mimo wszystko </span></p><p><span>Nadal potrafi kochać..Tak bardzo tęsknię że widzę cię wszędzie. Niemal dotykam... Znikasz . Jesteś tylko snem...</span><em>❤️❤️❤️</em></p>

❤️❤️❤️P


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Tęsknię Tak po prostu tęsknię Tak bardzo że brak słów </span></p><p><span>Nie umiem opisać bólu co od tak dawna wypełnia serce me czas nie pomaga .... </span></p><p><span> Choć staram się tak bez Ciebie ciężko żyć.. Chciałabym móc rano witać z Tobą dzień .. Byś mnie przytulił tak mocno ,</span></p><p><span>Tak całym ciałem,tak byś mógł poczuć jak całym sercem Cię Kocham...Jesteś tam szczęśliwy ? Dlatego tak bezcenne były Twe słowa wypowiadane do mnie jak mówiłeś Kocham...</span></p><p><span>Bo obiecałeś że zawsze będziesz..</span></p><p><span>Że nie da się przestać kochać mnie ...</span></p><p><span>A przecież Twoja śmierć zabrała mi wszystko </span></p><p><span>Zabrała całego Ciebie...</span></p><p><span>Z Tobą wszystko miało sens Pokazałeś mi </span></p><p><span>Że można pięknie witać dzień </span></p><p><span>Jeszcze zanim otworze oczy</span></p><p><span>Uśmiechać się czuć się bezpiecznie w Twoich ramionach </span></p><p><span> Pokazałeś mi że są piękne słowa </span></p><p><span>Którymi wita się pełne czułości spojrzenia </span></p><p><span>Pokazałeś mi jak kawa smakuje </span></p><p><span>Gdy słodzi ją pocałunek ten którego tak bardzo brak..Wiesz .Marzy mi się cisza z Tobą</span></p><p><span>Wtulić w Ciebie się..... Nie czuć bólu, smutku ,tęsknoty...</span></p><p><span>Tak po prostu </span></p><p><span>Szczęśliwą być </span></p><p><span>Z Tobą być..Wiem że to już jest niemożliwe...</span><span>❤️❤️❤️</span></p>

P❤️❤️❤️


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Może tak jest , ze tęsknimy najbardziej za,tymi co tak szybko odeszli z naszego życia.</span></p><p><span>Choć mieli być zawsze..choć kochali...to odeszli , ale na zawsze.w.sercu zostali. I ten kto pokochał prawdziwie..tak całym sercem..wziął na siebie całą miłość , ale i coś więcej... a ze kocha bardziej , to bardziej cierpieć musi...bo miłość zostaje. Nawet gdy odchodzi ukochana osoba miłość zostaje...Tak bardzo tak po prostu chciałabym czekać na Ciebie że pewnego dnia przyjdziesz wśród wszystkich głosów usłyszeć ten Twój, usłyszeć kroki Twoje ,poczuć Twój oddech.....</span></p><p><span>Tak bardzo ucieszyć się że jesteś ,pragnę Cię czuć</span></p><p><span>By każda cząstka mnie poczuć mogła Cię</span></p><p><span>Każdym zmysłem myślą,słowem najpiękniejszym pragnieniem</span></p><p><span>Byś był najcudowniejszym spełnieniem </span></p><p><span>Najpiękniejszym snem marzeniem tym co spełnia się</span></p><p><span>Lecz jedyne co mogę </span></p><p><span>To we wspomnienia szczelnie otulać się </span></p><p><span>Wyobrażać sobie ze jesteś tu obok mnie</span></p><p><span>Tak bardzo tęsknię </span></p><p><span>Tak bardzo potrzebuję i kocham Cię </span></p>

P❤️❤️


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Pokazałeś jak pięknie może być </span></p><p><span>Jak można cieszyć się z każdej chwili </span></p><p><span>Z każdego słowa </span></p><p><span>Z myśli każdej </span></p><p><span>Pokazałeś jak bardzo obecność jest ważna </span></p><p><span>Świadomość że ktoś przy tobie jest </span></p><p><span>Jak inaczej się tęskni</span></p><p><span>Gdy tęsknota spełnia się </span></p><p><span>Jak bardzo cieszy gdy w ramionach można ukryć się przed światem</span></p><p><span>Jak może być dobrze </span></p><p><span>Nawet gdy źle </span></p><p><span>Gdy ukojenie daje chociaż słowo </span></p><p><span>Maleńki gest </span></p><p><span>Teraz wiem też </span></p><p><span>Jak można tęsknić </span></p><p><span>Jak radość znika </span></p><p><span>Gdy nadzieja umiera </span></p><p><span>I boli każda myśl </span></p><p><span>Teraz wiem też że samotność</span></p><p><span>Straszna jest ...Na chwilę uwierzyłam </span></p><p><span>Że i moje marzenia </span></p><p><span>Mogą spełnić się </span></p><p><span>Przez tą jedną </span></p><p><span>Maleńką chwilę </span></p><p><span>Miałam więcej niż wszystko ..</span></p><p><span>Dlatego tak bardzo boli</span></p><p><span>Świadomość że nie mam już nic...Tęsknie bardzo...</span></p>

P❤️❤️❤️


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Jego uśmiech krył w sobie , wszystko czego kiedykolwiek pragnęłam...​rozjaśn​iał każdy mrok.. świadomość tego że jest , dawała siłę, nie bałam się niczego. Jego obecność była , najpiękniejszym darem.. </span></p><p><span>Dlatego , tak bardzo źle bez niego. Odchodząc zabrał najważniejsze, najpiękniejsze części...i już tej rozsypanki nie da się ułożyć.. Dokładnie rok temu kroczyłam za urną z Twoim prochami, </span><span>byłam dziś na cmentarzu I to co dobre i złe, wszystkie chwile, myśli, słowa </span></p><p><span>zachowam w sercu gdzieś na dnie </span></p><p><span>by odnaleźć w nich sens </span></p><p><span>wierzę, że czas uleczy mój smutek i żal...Wspomnienia które powracają, Jest ich sporo, Nie jestem w stanie napisać ich wszystkich, niektóre chcę zachować dla siebie. Ważne, że powraca pamięć, że się tęskni jakby to było wczoraj...</span></p><p><span>Dziś tylko ciepły wiatr otula Twój grób</span></p><p><span>Jakiś listek próbuje przykryć grób,mały płomyk pamięci się tli...Tak bardzo mi Ciebie brakuje....:(</span></p>

Przyjacółka


7yrs

Image chosen by user
<h6>JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE JAK DAWNIEJ... WSPOMNIENIA SĄ JEDYNIE ECHEM MINIONEGO SZCZĘŚCIA... POZOSTAJE BEZMIAR SMUTKU , TĘSKNOTA I NADZIEJA... I MIŁOŚĆ DO CIEBIE</h6><h6>ڿڰۣ இڿڰۣTAK TRUDNO POGODZIĆ SIĘ Z TWYM ODEJŚCIEM...TAK TRUDNO MI ŻYĆ BEZ CIEBIE... இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣஇڿڰۣ</h6><h6>.•**•.•**•...•**•.•*​​*•.. Bądź KOCHANY pamięcią w sercach swoich bliskich Po wszystkie dni Ich istnienia....na zawsze w mej pamięci... I WIELKIEJ MIŁOŚCI..•**•.•**•..​​.•**•.•**</h6><p>✿</p><p>✿ ✿</p><p>◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕​ڿڰ​ۣ◕ڿڰۣ</p><p>ZAGŁĘBIONA W WSPOMNIENIACH...</p><p>PRZYWOŁUJĘ W MYŚLACH TWÓJ ŚMIECH...</p><p>TWOJE OCZY...USTA...WŁOSY.​​..GŁOS...TWOJĄ RADOŚĆ...</p><p>PRZYWOŁUJĘ CIEBIE I PROSZĘ WRÓĆ...</p><p>CZY SŁYSZYSZ ME WOŁANIE ? </p><p>MÓJ NA ZAWSZE KOCHANY .....</p><p>✿</p><p>✿ ✿</p><p>◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕​ڿڰ​ۣ◕ڿڰۣ</p><p>Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota.</p><p>Każda myśl i słowa otwiera niebios wrota..</p><p>Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez.</p><p>Byłeś,a teraz Jesteś nie wiem gdzie...?</p><p>Chciałabym móc Ci tyle powiedzieć...​Dokład​nie rok temu 15 lipca 2017 odszedłeś zostawiłeś smutek i tęsknotę <span>MODLĘ SIĘ KROPLAMI ŁEZ...WSPOMNIEŃ ...</span></p><p><span>ODKĄD LOS ZABRAŁ MI CIEBIE...</span></p><p><span>WIĘCEJ NIE OGRZEJE MNIE , PEŁNE CIEPŁA TWE SPOJRZENIE...</span></p><p><span>TAK BARDZO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ I TY O TYM WIESZ..</span></p><p><span>KOCHAĆ CIEBIE , NIGDY NIE PRZESTANĘ...</span>❤️❤️❤️</p>

❤️❤️❤️Przyjaciółka


7yrs

Image chosen by user
<p>To już rok. Wyrazy współczucia dla żony i syna.</p>

X


7yrs

Image chosen by user
<h6>✿“˜¨¸.»✿Nic już nie będzie tak samo, została tęsknota i gorzkie łzy“✿“˜¨¸.»✿“</h6><p><span>◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕​ڿڰ​ۣ◕ڿڰۣ</span></p><p><span>✿¸.•´¨) ¸.•*¨)✿</span></p><p><span>✿(¸.•´✿...PAMIĘTAM…✿</span></p><p><span>✿¸.•)¸.•´´)✿</span></p><p><span>◕ڿ ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕​​ڿڰۣTak blisko ,a Ciebie nie ma.</span></p><p><span>Wszystkie marzenia rozwiał wiatr.</span></p><p><span>Gdzieś blisko nieba,blisko cienia.</span></p><p><span>Odszedł wraz z Tobą cały świat.Kochanie dzisiaj mija już rok jak ostatni raz do mnie zadzwoniłeś pamiętam wszystko co mówiłeś tak bardzo tęsknie za Tobą Tak bardzo chciałabym żeby pamięć zawsze była żywa- w sercu każdego kto Go znał...</span>❀❤️❤️❤️❀❤️❤️❤️</p>

Przyjaciółka....


7yrs

Image chosen by user
<h6>Droga do....nikąd..<span>❤️❤️❤️❀❤️❤️❤️❀❤️❤️❤️</span></h6><p><span>Mijają kolejne godziny.. dni, tygodnie a ja ciągle pamiętam - to już dzisiaj mija rok jak spędziliśmy cały dzień razem ,pamiętam była to sobota 1 lipiec 2017... przez myśl nam nie przeszło że już więcej się nie zobaczmy , rozmawialiśmy o wszystkim o naszych planach o marzeniach było nam dobrze mimo że byłeś w hospicjum wierzyliśmy oboje że wyzdrowiejesz i wrócisz do domu lecz niestety tak się nie stało Pan Bóg miał inne plany i zabrał Cię do siebie .. a ja siedzę, siedzę i myślę... wiem,że nie mam wpływu na nic, ale chciałabym doznać choć małego ukojenia, chciałabym by choć odrobina tego ciężaru spadła mi z serca. Budzę się rano i nagle uświadamiam sobie, że Ciebie już nie ma- przypomina mi o tym Twoje zdjęcie na komodzie. I w tej chwili ten ciężar powraca i trwa we mnie cały czas..Tęsknota jest jak choroba:</span></p><p><span>boli serce, boli głowa. </span></p><p><span>I niepokój targa, dławi, </span></p><p><span>na to ulgi nic nie sprawi, </span></p><p><span>bo dopada w dzień i w nocy, </span></p><p><span>cały czas za nami kroczy.</span></p><p><span>I nie ważny jest tu czas, </span></p><p><span>gdy jest blisko obok nas.</span></p><p><span>Czy dzień minął, czy pół roku, </span></p><p><span>ona jest przy naszym boku. </span></p><p><span>Tęsknota, tęsknota prawdziwa, </span></p><p><span>moją duszę odkrywa.I rozumiem już ból wiecznego rozstania, </span></p><p><span>ból samotnego kochania..</span></p><p><span>..Wdzięczna za miłość, co ją dostawałam,od Ciebie</span></p><p><span>Wdzięczna za troskę, co ją odczuwałam przy Tobie</span></p><p><span>Wdzięczna za to wszystko, </span></p><p><span>co do dzisiaj czuję,</span></p><p><span>z głębi serca mówię, </span></p><p><span>po prostu – DZIĘKUJĘ !❤️❤️❤️❀❤️❤️❤️❀❤️❤️❤​​️</span></p><p><span>Jak wypełnić pustkę w sercu mam Którą po sobie zostawiłeś,</span></p><p><span>Ja w tym bólu ciągle trwam</span></p><p><span>Ale dziękuję Ci za to, że ze mną byłeś.</span></p><p><span>. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ</span></p><p><span>Kiedyś nadejdzie chwila ta</span></p><p><span>Że znowu się spotkamy,</span></p><p><span>Gdy będę do Ciebie szła</span></p><p><span>Ty mi otworzysz niebios bramy.......Czas wiele śladów zaciera, Czas bywa bez litości, </span></p><p><span>Czas daje i zabiera </span></p><p><span>Lecz nie zabierze miłości. </span></p><p><span>Coś Ci uleci z pamięci, </span></p><p><span>Na coś Ci sił już nie staje, </span></p><p><span>Na coś po prostu brak chęci </span></p><p><span>Lecz miłość w sercu zostaje....</span></p><p><span>.JAK CIEBIE TERAZ KOCHAĆ MAM ?</span></p><p><span>TAKI SAM BLISKI ...LECZ INNY TAK...</span></p><p><span>DZIŚ JUŻ WIEM...JESTEŚ ZAWSZE BLISKO MNIE...</span></p><p><span>A W SERCU ODDECH GWIAZD...I ANIOŁY W MOICH SNACH...</span></p><p><span>JESTEŚ I BĘDZIESZ ZAWSZE W MOIM SERCU.</span></p><p><span>KOCHAM CIĘ !!! ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ</span></p>

Przyjaciółka..


7yrs

End of content

No more pages to load