Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pojawiłeś się tylko na chwilę.. Ale zostałeś na całe moje życie.. Bo czekałam na Ciebie , tak jak się czeka na najlepszego przyjaciela.. kogoś kto zawsze był.. tylko nie zawsze blisko. Czy odchodząc na drugą stronę życia, wiedziałeś że będziesz w moim sercu już na zawsze? Że zawsze już będziesz...w myślach..w marzeniach.. We łzach.. wspomnieniach.. Bo od zawsze byłeś częścią mnie..Gdybyś był, miałabym więcej niż Wszystko... nawet nie mając nic..Pozostała pamięć po Tobie a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach milczenia na czarnej marmurowej płycie już nie usłyszę Twojego głosu już nie ujrzę Ciebie kochanie kolejny 23-miesiąc jak odszedłeś do krainy wiecznej radości tęsknie za Tobą..

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Kochanie tęsknię za Tobą Zawsze.. W myślach dotykam Cię Tulę się I choć na chwilę wiem że jesteś... Twą twarz przed oczami mam W oczach się przeglądam.. Nawet nie wiesz jak bardzo Boli samotność Jak bardzo brak.. Twych dłoni co upaść nie dały Tych ramion co trzymały Tych ust co całowały ...Cisza....Ona zabija mnie Zjaw się na chwilę....Przytul czule bym nie czuła się samotna....

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Prawda jest taka, że nawet jeśli w życiu masz całą masę przyjaciół którzy chcą Ci pomóc i na których możesz liczyć, to i tak smutek i tęsknota za ukochaną osobą Cię dopadną. Wystarczy chwila, kilka minut , kiedy zostaniesz sam na sam z myślami. Wtedy to uderza bez litości. Nie uciekniesz. Wpatrujesz się w jeden punkt, ale myślami jesteś w przeszłości. Świat zwalnia, a Ty znowu widzisz jego uśmiech, słyszysz jego głos, czujesz jego dotyk. Za chwilę ktoś lub coś sprawia, że wracasz do rzeczywistości i wtedy przychodzi największy ból... Zdajesz sobie sprawę, że zostały wspomnienia..Ty już odszedłeś, ja wciąż idę, ale jeszcze będziemy razem, dzieli nas tylko czas...❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Gdzie jesteś? Czy tam gdzie jesteś, jesteś szczęśliwy? Ty byłeś i jesteś moją miłością Moją wiarą Nadzieją.. Bez Ciebie nic Bez Ciebie boje się... Tęsknię...Jak??? Jak bym mogła zapomnieć o Tobie???....Tyle słów niepowiedzianych Gestów których tak bardzo brak I tylko ta cisza Co boli i trwa... Bo wiesz Nic nie zmieniło się Budzę się Tęsknię Zasypiam z oczami pełnymi łez Nie ma cię.... Byłeś przecież zawsze Mój jedyny Kochany Każdą myślą z tobą dzieliłam się Z każdą radością biegłam do ciebie Gdy źle chciałam byś przytulił mnie ..Samotność Tak dobrze ją znam...Gdy byłeś jakoś inaczej było Mniej bolało zło.... łatwiej się żyło..Gdy byłeś Chciałam żyć...Teraz bez znaczenia Nie ma nic.. Gdy bez Ciebie kolejny dzień.. Kiedyś była siła...Wiara Co góry przenosić umiała.. Teraz w ciszy połykam łzy..W sumie nie potrzebuje nic.. Bo nic nie zastąpi mi Ciebie.. Tych chwil gdy byliśmy razem Kocham Cię..

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Gdy stoję czasami w oknie widzę… Cię daleko, w głębi nieba… Po policzku płynie mi łza… Myśl pojawia się dlaczego.. Ty tam a Ja tu... Wiem ze patrzysz na mnie… Tęsknym wzrokiem i wołasz… „Chce wrócić do ciebie" Lecz nigdy to już się nie stanie… Ja jestem na ziemi a Ty w niebie… Pogodzić się z myślą że Cię już nie ma… Każdego wieczoru sięgam do wspomnień.. Twoich zdjęć... chciałabym cofnąć czas… Znów zobaczyć Twoją uśmiechnięta twarz.. Kocham Cię bardzo...

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Kochanie tak bardzo tęsknię za Tobą...brakuje Ciebie tyle chciałabym Tobie powiedzieć dużo się zmieniło, przyjdę do Ciebie na grób i opowiem wszystko wiem że będziesz mnie słyszał tylko szkoda że nie dasz, mi żadnej rady ale będę wiedziała że rozmawiałam z Tobą tak jak kiedyś gdy byłeś że mną ...Brakuje mi tych rozmów Twego dotyku twej czułości twego pocałunku i słów że wszystko będzie dobrze...kocham Cię ❤❤

Przyjaciółka


7yrs

Image chosen by user
“Ktoś kiedyś powiedział mi, że czasem po prostu potrzebujemy, by ktoś nam towarzyszył. Bez słów. Bez zbędnych gestów. Ale ze wsparciem, jakie niesie sama obecność osoby, której ufamy którą kochamy. Z jego siłą, której czasem nam brakuje.Taką osobą byłeś Ty ..Bo z Tobą najpiękniejsze były chwile.Najlepsze dni ..Mimo wszystko Nie wiesz..Nie czujesz...Nie ma Cię Nie dowiesz się już jak bardzo Kocham Cię.Brak tak nieskończenie brak Choćby znaku że jesteś ...Bo Twoja obecność dawała mi siłę Sprawiało że serce biło bo słuchało Twego Teraz tak bardzo chciałabym przytulić się Lecz nie ma do czego...Nie ma Cię Dotyk Twój znikł...A z nim Ty... Twe czułe spojrzenia ...One się skończyły.. Miałeś być zawsze...Kochanie to już 22 -miesiąc jak Cie nie ma tęsknię za Tobą ...Byłam dzisiaj u Ciebie jak zawsze zostawiłam palące się światełko i różę znak mojej miłości i pamięć o Tobie...

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Kochanie dzisiaj Twoje imieniny smutno mi ale byłam dziś u Ciebie zostawiłam kwiatki takie jak lubisz nasze róże..Bo ja, ze wszystkich pragnień na świecie, wybrałam Ciebie.. Bo z Tobą jedynie czułam się jak w niebie.. Jedno Twe słowo tak wiele mi dało.. I to właśnie Ciebie, serce wybrało . A gdy już wybrało, I tak zostanie Moje kochanie..I będę kochać Nawet jeśli nie powinnam Będę kochać nawet jeśli nie będę mogła....Każdego wieczoru W niebo spoglądam Patrzę....Oglądam..​​Gdziekolwiek jesteś Moje serce jest przy Tobie Zawsze już będzie tak Każdej nocy Każdego dnia Bo chociaż nie ma tu Cię Wypełniasz mnie W każdym oddechu Każdym powiek mgnieniu Nie oddam zapomnieniu Żadnej z Tobą chwil Będziesz zawsze już Bo kocham Cię.❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać...

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
** KOCHANY ** TAK BYM CHCIAŁA JESZCZE USŁYSZEĆ TWÓJ GŁOS.... PRZYTULIĆ CIĘ ,POPATRZEĆ W OCZY... I POMARZYĆ.... JEDNA SEKUNDA,ZABRAŁA WSZYSTKO... I DZISIAJ KOLEJNY 21 MIESIĄC... W BÓLU,TĘSKNOCIE,ŻALU,​​W ŁZACH... KOCHANY,TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS !JESTEŚ TAK DALEKO.... NIECH TWÓJ ŚWIAT ,BĘDZIE DLA CIEBIE SPOKOJEM... SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI... TRUDNO JEST ŻYĆ BEZ CIEBIE...KOCHAM NA ZAWSZE....

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Pomimo upływu czasu jestem cały czas z Tobą.Dużo zmian zaszło od tamtej pory ..Ale Ty patrzysz na to z nieba i wiesz, że są to pozytywne zmiany, odszedłeś do nieba, wszystko się zmieniło,cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, bo ból daleko odszedł, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione. Śnić po nocach będę... wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie, zawszę będę płakać za Tobą Kochany ...

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Kochanie śniłeś mi się dzisiaj Szedłeś wprost do mnie Widziałeś ręce moje Gdy ku Tobie wyciągałam je Nie mogłeś ich dotknąć Twe imię wolałam Wziąłeś w ramiona przytuliłeś Tak dobrze było czuć Twe ciepło W oczach Twoich odnaleźć się Poczuć dłonie jak dotykają czule Dobry sen był bo byłeś przy mnie A teraz kolejny dzień bez Ciebie Będę szukać Cię... Czekać na Ciebie.. By jeszcze choć raz Poczuć i zobaczyć Cię Tęsknię za Tobą A przecież Cię nie ma...❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać...

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Kochanie ...Jeden dotyk ...Jedno spojrzenie... Maleńki pocałunek...A tak wielkie marzenie..Blisko Ciebie chciałabym być Tak w ciszy i spokoju ..W dłoniach trzymać ukochaną twarz czuć jak marzenia spełniają się tak o tym marzę ..Każdego dni z tym marzeniem zasypiam Nie ma Cię.... Zimno ...Za oknem wiatr. A ja znowu w ciszy połykam łzy Przecież zawsze miałeś być...Chciałabym zamknąć oczy.. policzyć 1...2...3.. Otworzyć je i zobaczyć Ciebie kochanie dzisiaj 20-ty miesiąc bez Ciebie ..Na samą myśl o Tobie Cudowne ciepło przenika każdy smutek znika Czemu Cię nie ma Dlaczego los tak chciał bym została sama....Brak mi Ciebie brak Twojej czułości tak bardzo tęsknie kochanie za Tobą❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...​NIE​CH PŁONIE.. Odeszła ... nadzieja , wiara , radość ... Odeszła wraz z Tobą.... Odeszła ale dokąd ? ... A co przyszło ... rozczarowanie , tęsknota i ból ...... ... Zal ... wspomnienia i płacz ... To wszytko co po Tobie pozostało ...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...​NIE​CH PŁONIE..

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Zamykam oczy Wyobrażam sobie że jesteś Że patrzysz w oczy me I już jest dobry dzień.... Dużo zrobię sobie sama bo nie m...a Ciebie Lecz nie umiem się przytulić..tak by nie bolało.. Zwłaszcza w taki dzień ....Kończy się kolejny dzień nie chcę kolejnych bez Ciebie dni Łzy one nie kończą się Chciałabym na chwilę cofnąć czas By móc jeszcze raz przy Tobie być Na jedną małą chwilę Poczuć szczęścia smak W oczach łzy radości mieć....Przychodzi taki czas Że wiem każdą kawę będę już piła sama Bez Ciebie kochanie....

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię....❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
- Brak mi twojej dłoni w moich rękach - twojego głosu w moich uszach, twoich warg na moich ustach, twojego uśmiechu w moich oczach. Czasami mam wrażenie, że wszystko wokół wariuje z tęsknoty za Tobą Na dzień dobry Cię mieć Nic więcej nie marzy mi się.. Poczuć spojrzenie oddech Twój Gdybyś tylko był ... wszystko byłoby inne zwłaszcza dzisiaj zawsze byłeś pierwszy w tym ważnym dla mnie dniu nie ma Cię pozostały tylko fotografie buty i telefon głuchy... Samotność bez Ciebie straszna..Dlaczego zostawiłeś mnie... Gdzie jesteś wołam Cię.. Tęsknię ..Potrzebuje Cię kochanie...

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt Był taki dzień, lecz skończył się jak wszystkie dni Był taki list, który nie zawierał słów Był taki ktoś, kto nie wróci nigdy już.

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić.. bowiem najlepiej wyraża go milczenie....​Kochan​ie dziś ten dzień, w którym wolę siedzieć w ciszy...Bo słów mych i tak nikt nie usłyszy... kolejny 19-ty miesiąc bez Ciebie... Bo bez Ciebie jest smutno.. Szarość dnia otula mnie wyciska ocean łez.. Odchodząc zabrałeś te najważniejsze części mnie .. Te wszystkie rzeczy z Tobą te noce i dni... Twoje wady i zalety oczy zmęczone , dłonie spracowane... Bez Ciebie boli każdy dzień każdy oddech... Z Tobą odeszłam ja ta szczęśliwa wesoła Ja.. I choć nie mogę to nadal jestem... Czekam na Ciebie Twoja Ja.... Czekam by choć na chwilę zobaczyć Cię przytulić się.. By jeszcze kiedyś mieć dobry dzień... .. I poproszę księżyc by zaglądał do Ciebie Okrywał gdy zimno będzie swym światłem srebrzystym Muskał cię byś przez zamknięte oczy poczuł mnie... Poproszę gwiazdy by pięknie Ci migotały rozjaśniały mrok gdyby będzie źle.. I oprócz tego wyślę do Ciebie Me myśli ciepłe i czułe byś nigdy nie zapomniał że masz mnie ... Nawet jeśli nie powinnam ....Nawet jeśli nie mogę Kocham Cię...❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Nie ma Ciebie.. Do księżyca swe prośby wznoszę By patrzył na Ciebie tak jakbym to ja patrzyła... Bo kto wie może kiedyś będzie taka noc I myśli Twe choćby jedna do mnie w śnie wymknie się I wtedy ten księżyc będzie świadkiem mym Że spełniają się marzenia ....Sny.. A ja jedyne co teraz mam To wspomnienia ....Te moje maleńkie okruszki szczęścia Do nich tulę się nimi ocieram łzy.. Bo choć cię nie ma to jesteś we mnie Żyjesz tu w mym sercu pełnym bólu.. Nawet nie wiesz jak może boleć samotność Jak bardzo mogą sprawiać ból wspomnienia.. Te wszystkie chwile bez Ciebie Gdy tak bardzo bym chciała być przy Tobie Mówić co czuję co jest złe co dobre.. Gdy nie mogę podzielić się z Tobą już niczym I choć tak bardzo czekam nie doczekam się już... Nie zadzwonisz.... nie przyjedziesz... A ta świadomość jest straszna i samotność bez ciebie Nie wiesz jak bardzo brakuje Ciebie ...Nie wiesz ile łez... Nie wiesz jak wyglądają oczy W których zgasła nadzieja...Tęsknię za Tobą ❤️ ❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
Dotknij tak zimno mi Gdy nie trzymasz dłoni Nie całujesz w czoło.. Smutno tu a przecież mogło być wesoło.. Jeden dotyk słowo cichy szept... Świadomość że mogłeś być... Brak mi Twego serca co w koło mego owinie się Zadba..by już nie bolało Nie ma Cię A jesteś w każdej myśli mej Jak można tak bardzo być nie będąc wcale.. Tęsknię za Tobą ..Myślami wołam Cię Krzyczę ciszą ..Łzami przyprawiam każdą kawę Jak to możliwe ..Że tak bardzo Cię nie ma A ja nadal czuję ..Jak opisać Tęsknotę Co w żadnych ramach nie mieści się.. Jak opisać coś co wypełnia mnie całą.. I tak często nie mieści się dlatego wypływa oczami Na policzkach skrapla się..Jak znaleźć słowa Te najpiękniejsze niezwykłe tak . Jak opisać coś o czym marzę każdego dnia Tęsknię.... Choć Tęsknię by opisać co czuję Nie wierzyłam że moje serce Będzie tak kiedyś bolało .❤️❤️*** ❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️ ** MÓJ KOCHANY ** KOCHANY,18-ście MIESIĘCY BEZ CIEBIE... ŚMIERĆ PRZYCHODZI NIE PYTAJĄC , CZY MOŻE... ZABRAŁA CIEBIE , BO BYŁEŚ TAK BARDZO KOCHANY.. A CO POZOSTAŁO ? PUSTKA I SERCE CO KRZYCZY DLACZEGO BOŻE ??? NIGDY NIE POGODZĘ SIĘ Z TWOIM ODEJŚCIEM... ŁZY, SAME NAPŁYWAJĄ DO OCZU... BÓL SERCE ROZRYWA,SMUTEK I ŻAL...NA ZAWSZE... POZOSTAŁY TYLKO, PIĘKNE WSPOMNIENIA I TWOJE FOTOGRAFIE. TO ZA MAŁO ..STANOWCZO ZA MAŁO ! GDZIE JESTEŚ KOCHANY? WRÓĆ PROSZĘ ...WRÓĆ KOCHANY...❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


7yrs

Image chosen by user
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi* *Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?*..Tylko ten nieodparty żal że wciąż mogłeś być wśród nas... "Nie ma już Ciebie Ale są wspomnienia Żywe ślady Twego istnienia...".•*•.★.​​•*•.¸¸ .•*•.★.•*•.¸ Wspomnienie choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara... ¸.•*•.★.•*•.¸¸ .•*•.★.•*•.¸ SPOCZYWAJ W POKOJU!..

Przyjaciółka...


7yrs

End of content

No more pages to load