Alicja Mrozek

This was published in the following publications on 08.02.2010:
Dziennik Zachodni

<p>Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej pracownicy</p>
<h4>śp. Alicji Mrozek</h4>
<p>Wyrazy głębokiego współczucia Mężowi i Rodzinie składają</p>
<p>Komendant Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich wraz z Pracownikami.</p>

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej pracownicy

śp. Alicji Mrozek

Wyrazy głębokiego współczucia Mężowi i Rodzinie składają

Komendant Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich wraz z Pracownikami.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Rocznicowe światełko-Sabina</p>

Sabina


8yrs

<p>Rocznicowe światełko-Sabina</p>

Sabina


8yrs

<p>Rocznicowe światełko</p>

Sabina


8yrs

<p><strong>Siostrzyczko Kiedy tęsknię</strong></p><p><strong> zamykam powieki i Jesteś...</strong></p><p><strong> I Jesteś...</strong></p><p> TY NADAL ŻYJESZ,</p><p> BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA</p><p> R O C Z N I C O W E....</p><p> ♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥</p><p>,</p>

Sabina


8yrs

<p><strong>31.01.2018 roku o godz. 18.00 </strong></p><p><strong>w Parafii świętego Michała Archanioła w Michałkowicach zostanie odprawiona msza za Śp. Alicję Mrozek w 8 rocznicę śmierci</strong></p>

Sabina


8yrs

<p>Rocznicowe światełko</p>

Sabina


8yrs

<p>ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»</p><p> NOWOROCZNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI</p><p> NIECH NIGDY NIE GASNĄ...</p><p> PAMIĘTAM O TOBIE KOCHANA ****</p><p> ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ</p>

Sabina


8yrs

<p>Podaruj kropelkę nadziei. </p><p>Tym, którzy na nią czekają. </p><p>Spraw, by przez łzy się uśmiechnęli. </p><p>Ci, którzy nic już nie mają. </p><p>Smutne światełko pamięci....(*)(*)(*)</p>

Kochana siostrzyczko


8yrs

<p>Rocznicowe światełko-Sabina</p>

Sabina


8yrs

<p>Rocznicowe światełko-Sabina</p>

Sabina


8yrs

<p>Kiedy Ciebie wołam milczy niebo i ziemia Alu</p>

Sabina


8yrs

Image chosen by user
Rocznicowe światełko-​Sabina


8yrs

Image chosen by user
<p>Kochana</p> Gdybym mogła biegłabym do Ciebie bez tchu, gdybym mogła.....​SIOSTRZYC​ZKO ********************​​***** Moja pamięć i modlitwa na Niedzielę.


8yrs

Image chosen by user
Rocznicowe światełko-​Sabina


8yrs

Image chosen by user
Rocznicowe światełko-​Sabina


8yrs

Image chosen by user
,•’``’•,•’``​’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`​,•’ ....`’•,,•’ .........​KOCHAM..​TĘSKNIE..​WSPOMINAM..


8yrs

Image chosen by user
Rocznicowe światełko-​Sabina


8yrs

Image chosen by user
rocznicowe światełko-​Sabina


9yrs

Image chosen by user
czuwajcie nad nami - Sabina


9yrs

Image chosen by user
Rocznicowe światełko-​Sabina


9yrs

Image chosen by user
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANA SIOSTRZYCZKO


9yrs

Image chosen by user
<p>,,,,,,,</p> ... Boże daj nam wiarę, że to ma sens... Że nie trzeba żałować bliskich, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci... I przekonaj, że tak ma być, Że "po głosach ICH wciąż drży powietrze"... Że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie


9yrs

Image chosen by user
rocznicowe światełko-​Sabina


9yrs

Image chosen by user
<p>Kochana siostrzyczko</p> Wiem, że prawdziwa tęsknota i miłość nigdy nie pozwoli na to,byś naprawdę od nas odeszła. NIEJEDNA ŁZA DZISIAJ W OCZACH SIĘ POJAWI, TAM, GDZIE CZAS SWE PIĘTNO ZOSTAWIŁ... * ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..​​WSPOMINAMY .* ❤️*


9yrs

End of content

No more pages to load