Paweł Dasiewicz

This was published in the following publications on 03.01.2017:
Głos Wielkopolski

Dnia 1 stycznia 2017 roku narodził się dla Nieba

nasz Ukochany Mąż, Tata i Dziadek

Ś+P

Paweł Dasiewicz

Msza św. 5.01.2017 r. o godz. 12.00

w kościele Jana Kantego, a pogrzeb o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Nowina.

„ZMARTWYCHWSTANĘ”

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Smutno mi Boże...


9yrs

Image chosen by user
Zawsze cieszyła Cię ładna pogoda, taka wiosenna jak dzisiaj... Smutno mi...


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię, bardzo tęsknię za Tobą, mój Pawełku kochany.


9yrs

Image chosen by user
When you cry for help, the Lord hears.


9yrs

Image chosen by user
God will always help you in times of trouble.


9yrs

Image chosen by user
Mój Najkochańszy - zawsze jestem z Tobą.


9yrs

Image chosen by user
Tęsknota za Tobą, będzie ściskać moje serce do końca życia.


9yrs

Image chosen by user
Czas nie leczy ran. On tylko przyzwyczaja do bólu.


9yrs

Image chosen by user
Gdy tęsknimy za Najbliższymi​.​....nic nie opisze, co się dzieje w naszych sercach.


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię - codziennie coraz bardziej.


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię mój Jedyny Pawełku.


9yrs

Image chosen by user
Rozmyślam o Tobie, wspominam Ciebie, tęsknię za Tobą, szukam Ciebie, wypatruję Ciebie, nasłuchuje Twoich kroków, delikatnie dotykam Twoich rzeczy,​czekam na Ciebie, myślę co powiesz, czytam sms-y od Ciebie, siedzę w Twoim fotelu.


9yrs

Image chosen by user
"Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę". Jan Paweł II.


9yrs

Image chosen by user
"Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas, gdy kocha się w radości i smutku, bez względu na dobry czy zły los". Jan Paweł II.


9yrs

Image chosen by user
"Bóg nie kocha nas ponieważ, jesteśmy dobrzy lub piękni, ale czyni nas dobrymi o pięknymi, ponieważ nas kocha". Św. Bernard.


9yrs

Image chosen by user
"Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chcę żyć sto lat minus jeden dzień,żebym nigdy nie musiał żyć bez Ciebie". Kubuś Puchatek.


9yrs

Image chosen by user
Pomóż mi Panie wziąć się w garść, pomóż powiedzieć sobie:


9yrs

Image chosen by user
"Czemu ty się zła godzino z niepotrzebny​m mieszasz lękiem? Jesteś, a więc musisz minąć. MINIESZ- a więc to jest piękne! "


9yrs

Image chosen by user
Ufam, że wszystkie chwile płaczu rozjaśnisz Swym uśmiechem , że będziesz przy mnie Panie przede wszystkim w chwilach goryczy, rozczarowań, zniechęcenia​,​aby podźwignąć mnie.


9yrs

Image chosen by user
Pokochałam Ciebie mój Pawełku, kocham Cię mój Pawełku i nigdy kochać Ciebie nie przestanę.


9yrs

Image chosen by user
Pozwól mi wierzyć w to. A póki co, racz podać mi swoją Świętą Dłoń i prowadź - byle przy Twym Boku, dokąd chcesz.


9yrs

Image chosen by user
"Jeśli więc uda mi się przetrwać to, co dziś tak przygniata mnie, wierzę, że wyjdę z tego lepsza, ponieważ z bólu i tylko z bólu rodzą się rzecy wielkie i powstają silne charaktery, jak kwiaty na cierpiących krzewach".


9yrs

Image chosen by user
"Ból czyni w duszy to, co w ziemi pług : rani ją, rozdziela, wywraca, ale tym samym daje jej życie, siłę i płodność".


9yrs

Image chosen by user
Pozwól mi wierzyć w to, że w dniach strachu i udręki, pozwalasz mi doświadczyć tego, że niesiesz mnie na swych ramionach. Trzymasz mnie mocno i oburącz.


9yrs

End of content

No more pages to load