Zdzisław Czubkowski

This was published in the following publications on 28.06.2016:
Gazeta Lubuska

Czym jest dom bez Ciebie... Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 25 czerwca 2016r. odszedł od nas, kochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek i Brat śp. Zdzisław Czubkowski Pogrzeb odbędzie się w środę, 29 czerwca 2016r. o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 9.00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
[*]


9yrs

Image chosen by user
[*] Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


9yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️ Nigdy nie zapomnimy Ciebie NASZ KOCHANY DZIADKU. ❤️❤️❤️


9yrs

Image chosen by user
[*] Wieczny odpoczynek racz Dziadkowi dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Kochamy Cię NASZ DZIADKU i BARDZO MOCNO tęsknimy za TOBĄ ❤️❤️❤️ Juliusz i Mateusz


9yrs

Image chosen by user
Świat bez Ciebie jest inny, brzydki, ponury i dziwny. I wszystko z trudnością mi przychodzi, do mojej głowy nic mi nie wchodzi... Tak bardzo mi tęskno za Tobą, byłeś najważniejsz​ą osobą...


9yrs

Image chosen by user
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły, zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły. Tęsknimy i Kochamy CIĘ.


9yrs

Image chosen by user
Odchodząc zostawiłeś PUSTKĘ... Cisza wdziera się przez drzwi, łzy płyną po policzkach i odrobina nadziei, że się kiedyś spotkamy... kochamy i bardzo tęsknimy za TOBĄ.


9yrs

Image chosen by user
[*] Odeszliście nam z oczu, ale nigdy z serc.


9yrs

Image chosen by user
Nie wszystek umarłeś, choć serce bić przestało. Tyle z Ciebie zostało, ile dobra zasiałeś. Odszedłeś już do Pana, na cześć Jego wielkiej chwały, nam w sercu pozostały boleść i smutek i rana.


9yrs

Image chosen by user
[*] Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


9yrs

Image chosen by user
[*]


9yrs

Image chosen by user
[*]


9yrs

Image chosen by user
[*] Wieczny odpoczynek racz Dziadkowi dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Kochamy Cię NASZ DZIADKU i BARDZO MOCNO tęsknimy za TOBĄ ❤️❤️❤️ Juliusz i Mateusz


9yrs

Image chosen by user
[*]


9yrs

Image chosen by user
TWÓJ głos wciąż w uszach naszych brzmi, TWOJA twarz w każdą noc nam się śni, TWOJE serce wciąż w naszych sercach nosimy... tak bardzo tęsknimy za TOBĄ...


9yrs

Image chosen by user
Tylko nasze serca wiedzą jak bardzo boli Twoje odejście… Jak bardzo tęsknimy… Jak bardzo Cierpimy… Bo Ciebie wciąż brak.


9yrs

Image chosen by user
„Ciebie wzięła, mężu drogi, w swe objęcia ziemia. Ja zostałam z sierotami wśród łez i westchnienia​.​.."


9yrs

Image chosen by user
…Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, jedyną pociechą jest cisza i pamięć… Oszczędźmy im cierni pytań i rad, bo oni są mrokiem okryci w środku dnia i wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem…


9yrs

Image chosen by user
Co CIEBIE spotkało i nas nie minie, TY jesteś już w domu, a my jeszcze w gościnie...


9yrs

Image chosen by user
Kiedy Twoje serce przestało bić, tak smutno nam bez Ciebie DZIADKU żyć.❤️❤️❤️


9yrs

Image chosen by user
Zgasłeś nam jak świecy płomyk. Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie. Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.


9yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️ Odszedłeś tak nagle, DZIADKU NASZ KOCHANY. Lecz w naszych sercach na zawsze pozostaniesz​. ❤️❤️❤️


9yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️ Nigdy nie zapomnimy Ciebie NASZ KOCHANY DZIADKU. ❤️❤️❤️


9yrs

Image chosen by user
[*]


9yrs

End of content

No more pages to load