Stefan Pilarczyk

This was published in the following publications on 31.01.2017:
Głos Wielkopolski

„Przez całe życie byłeś uśmiechnięty,
starałeś się nie stwarzać nikomu kłopotów
i tak też nas opuściłeś …”

W nieutulonym bólu zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2017 r.
odszedł na zawsze, Nasz najukochańszy Mąż, Tatuś, Dziadziuś

Ś+P
Stefan Pilarczyk
Żył 62 lata.

Msza święta za Duszę Zmarłego zostanie odprawiona
dnia 1 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w kościele
pw. Objawienia Pańskiego przy ul. Miastkowskiej 128 w Poznaniu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia
na cmentarzu Górczyńskim o godz. 11.30.

Pogrążone w głębokim smutku
Żona i Dzieci z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Wyrazy najgłębszego współczucia dla Ciebie i Rodziny. Myślimy o Tobie Lucyno.</p>

Ryszard i Anna Kowalscy z Jarocina


8yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś cząstką dla nas całym światem


8yrs

Image chosen by user
Dałeś nam wszystko,​czego można pragnąć,​czułość,​dobroć,​miłość i wielkie poświęcenie.​Ty odszedłeś,​pozostał smutek,żal i pustka


8yrs

Image chosen by user
Nic nie dane jest na zawsze.... dziekuje Tato!!!


8yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju.


9yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie....


9yrs

Image chosen by user
Ukochany Stefciu nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych zawsze pamiętająca żona


9yrs

Image chosen by user
Ukochany Stefciu nie mogę żyć bez Ciebie nie wiem co przyniesie następny dzień jest mi ogromnie smutno kochająca Cię zawsze żona


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy Stefciu to co dał nam świat niespodziani​e zabrał los,w zamian zostawił piękne dobre chwile i wspomnienia które będą na zawsze żona


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy Stefciu każdy dzień jest coraz bardziej smutny bez Ciebie jest nam bardzo przykro żona z dziećmi


9yrs

Image chosen by user
Ukochany tak bardzo nam smutno żona z dziećmi


9yrs

Image chosen by user
Nie umiera ten kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich żona z dziecmi


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nam nikt nie obierze.​Zawsze będą z Nami.


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy mąż-​przyjaciel człowieka nie umiera nigdy.​Towarzyszy naszym myślom, jest obecny w naszych słowach i wspomnieniac​h.​Jest żywy dopóty my żyjemy.


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy byłeś jesteś i będziesz w moim sercu twoja smutna żona


9yrs

Image chosen by user
tak przykro nie wiedzieć -smutno nie było mnie w tym dniu jeszcze raz Jola N.


9yrs

Image chosen by user
Jolanta Nowak


9yrs

Image chosen by user
Najukochańsz​y Stefciu ...te oczy pełne dobroci i te ręce pełne ciepła i to serce pełne miłości i odeszło do wieczności..​.


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy Stefciu jest mi bardzo smutno,i ciężko myślę o Tobie każdego dnia.


9yrs

Image chosen by user
Najdroższy Stefciu w domu jest bardzo smutno i powiało wielkim chłodem jest nam wszystkim bardzo ciężko.


9yrs

Image chosen by user
Nasza cisza powstaje z poczucia,że jesteśmy całkowicie w ręku Boga.


9yrs

Image chosen by user
Stefciu,tak mi jest smutno,tak trudno...


9yrs

Image chosen by user
Bardzo tesknimy...


9yrs

Image chosen by user
Wieczność przed nami i wieczność za nami a dla nas Chwila między wiecznościam​i.


9yrs

End of content

No more pages to load