Anna Sidełko

This was published in the following publications on 27.04.2016:
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2016 r., zmarła
w wieku 82 lat, nasza ukochana Mama i Babcia
Ś.+P.
Anna Sidełko
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz.
13.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149 (Doły)
Córki i Wnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
DZisiaj mija miesiąc od Twojej śmierci. Nie możemy się z tym pogodzić. Byłaś wspaniałym i dobrym człowiekiem. Z każdej sytuacji potrafiłaś znależć wyjście. Wielu ludziom pomogłaś. Mamusiu tęsknię i kocham Cię. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj są 86 urodziny Taty. Jutro mija Mamusiu, miesiąc od Twojej śmierci. Smutne daty. Ala


10yrs

Image chosen by user
Nie ma Cię, tak trudno w to uwierzyć. Ala


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija 4 tygodnie jak odeszłaś.A ja wciąż nie mogę w to uwierzyć. Mamusiu tak bardzo tęsknię. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Tęsknie Babciu - Bartosz


10yrs

Image chosen by user
Ania


10yrs

Image chosen by user
Zbliża się już miesiąc, jak odeszłaś. Wciąż Cię widzę przy mnie, czuję Twoją obecność w drugim pokoju, ale Ciebie nie ma. Ala


10yrs

Image chosen by user
Przeżywałaś każde wydarzenie w moim życiu, każdy mój wyjazd. Teraz nie ma Ciebie przy mnie. Jestem sama. Tak ciężko, jest tak bardzo ciężko. Ala


10yrs

Image chosen by user
Jeszcze 4 tygodnie temu,w piątek 22.04.2016r. nic nie zapowiadało tragedii, która wydarzyła sie 3 dni później. Mamusiu tak za Tobą tęsknię!


10yrs

Image chosen by user
Ania


10yrs

Image chosen by user
Bartosz


10yrs

Image chosen by user
Kochana Babciu, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Nie mogę zrozumieć czemu nam Ciebie zabrano- Ania


10yrs

Image chosen by user
Kochana Babciu, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Nie mogę zrozumieć czemu nam Ciebie zabrano- Ania


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, zawsze czekałaś na mnie, gdy wracałam z pracy, ale już Cię nie ma. Teraz nikt na mnie nie czeka. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, " z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swej pociechy darmo upatruje". Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak smutno bez Ciebie w tym pustym domu. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak bardzo za Tobą tęsknię. Nie mogę uwierzyć, że Cię nigdy nie zobaczę i nigdy się do Ciebie nie przytulę. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Było nam tak dobrze razem. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, wszystko naokoło przypomina mi Ciebie. Tak trudno dopuścić do siebie myśl, że odeszłaś. Ala


10yrs

Image chosen by user
Trzy tygodnie temu nagle odeszłaś. Jak mam teraz żyć bez Ciebie. Mamusiu kocham Cię. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Ania


10yrs

Image chosen by user
Ala


10yrs

Image chosen by user
Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Ania


10yrs

End of content

No more pages to load