Anna Sidełko

This was published in the following publications on 27.04.2016:
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2016 r., zmarła
w wieku 82 lat, nasza ukochana Mama i Babcia
Ś.+P.
Anna Sidełko
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz.
13.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149 (Doły)
Córki i Wnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja przyjaciółka​, rozumiałyśmy się bez słów. Brakuje mi Ciebie bardzo. Chociaż siedziałyśmy w osobnych pokojach, ale nam to nie przeszkadzał​o. Byłyśmy przecież razem. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu ciagle myślę, że jestes w swoim pokoju i oglądasz swoje ulubione programy w telewizji. Kiedy dochodzi do mnie, że Ciebie już nie ma i nigdy Cię nie zobaczę, czuję straszny ból. Tak bardzo tęsknię. Wiesia.


9yrs

Image chosen by user
Kolejny poranek bez Ciebie. Jest tak ciężko. Ala


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, minęły dwa miesiące od Twojego odejścia. Niedawno byłaś, rozmawiałaś z nami, śmiałaś się. Teraz pozostał głęboki żal i smutek. Ala


9yrs

Image chosen by user
Dla mnie wciąż jesteś. Czuję Twoją obecność. Do końca życia nie pogodzę się z Twoim odejściem. Byłaś najlepszą, najukochańsz​a Mamą. Ala


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj byłam na cmentarzu przy Twoim grobie i nie mogłam uwierzyć, że Ty tam leżysz. To już dwa miesiące jak odeszłaś. Nigdy się z tym nie pogodzę. Dla mnie wciąż jesteś. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja największa przyjaciółko​, kocham Cię i tęsknię za Tobą. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Ala


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj jest kolejny dzień bez Ciebie. Tak mi smutno, że Cię nie ma. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, wesprzyj mnie w te trudne dni. Zawsze mnie wspierałaś i współczułaś mi, rozumiałaś moje nastroje i ciężką pracę. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamo wszyscy tęsknimy za Tobą tak bardzo, ponieważ byłaś niezwykłym człowiekiem. Takich ludzi jak Ty rzadko się spotyka. A ja miałam to szczęscie, że byłaś moja Mamą. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Wstaję rano, Ciebie nie ma. Wracam z pracy, pusty dom i taka cisza. Jeszcze nie tak dawno w naszym domu rozbrzmiewał śmiech, teraz pozostała tylko cisza. Ala


10yrs

Image chosen by user
Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamusiu, bardzo nam Ciebie brakuje. Nie ma Cię zaledwie niecałe dwa miesiące, a tak smutno i pusto bez Twojego śmiechu, głosu i Twoich nawyków. Ala


10yrs

Image chosen by user
Mamo, wczoraj był mecz Polska-​Niemcy. Gdybyś żyła, na pewno oglądałabyś ten mecz i przeżywała. Przeciez Ty się tak wszystkim interesowała​ś i wszystko wiedziałaś. Może trochę przekręciłab​yś nazwiska piłkarzy, ale to było takie miłe. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Tyle się dzieje na świecie, a Ciebie nie ma. Tak wszystkim się interesowała​ś, wszystko przeżywałaś, a teraz taka cisza w Twoim pokoju, Mamusiu. Ala


10yrs

Image chosen by user
Tak sobie żyłaś spokojnie w swoim mieszkaniu, ale okrutny los zabrał nam Ciebie, pozostawiają​c ból, tęsknotę i pustkę. Ala


10yrs

Image chosen by user
Otacza mnie w szkole radość dzieci, ale mnie nic nie cieszy po Twojej śmierci, Mamusiu. Ala


10yrs

Image chosen by user
Tak mi brakuje ciepła, które Ciebie otaczało, Twojego głosu, Twojego śmiechu, a zwłaszcza Twoich mądrych rad. Tęsknię za Tobą i nigdy nie pogodzę się z Twoją śmiercią. Wiesia


10yrs

Image chosen by user
Do końca życia nie pogodzę się z Twoim odejściem, Mamusiu. Dla zawsze będziesz. Ala


10yrs

Image chosen by user
Ania


10yrs

Image chosen by user
Wczoraj była msza z Ciebie Babciu. Pamiętam jak w tym samym kościele, była msza za Dziadka. Tak bardzo was Obu brakuję. Mam nadzieje że jesteście już razem. Bartosz.


10yrs

End of content

No more pages to load