Wojciech Skorek

This was published in the following publications on 22.12.2015:
Dziennik Łódzki

Drogiej Koleżance
Sylwii Sobiejewskiej-Skorek
z powodu śmierci
Męża
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja oraz pracownicy
Regionalnego Centrum Polityki Społecznej

Beach

Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi z głębokim smutkiem zawiadamia,
że w dniu 19 grudnia 2015 r. zmarł w wieku 37 lat
śp.
Wojciech Skorek
Adwokat
Wpisany na listę adwokatów w 2010 roku, prowadzący praktykę w indywidualnej kancelarii adwokackiej w Łodzi.
W Zmarłym Adwokatura Łódzka straciła dobrego prawnika, życzliwego Kolegę i prawego Człowieka.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 23 grudnia 2015 r. (środa) o godz. 13.30 na cmentarzu katolickim na Mani przy ul. Solec 11 w Łodzi.
W imieniu adwokatów Izby Adwokackiej w Łodzi
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy współczucia składają
D Z I E K A N,
Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi
oraz pracownicy Biura ORA w Łodzi

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Smierc jest jedynie przebudzenie​m ze snu....


10yrs

Image chosen by user
Letum non omnia finit


10yrs

Image chosen by user
Mortui vivunt


10yrs

Image chosen by user
Pamietam te Nasze niekonczace sie rozmowy na kazdy temat...


10yrs

Image chosen by user
Nie pytam się Boże czemu go zabrales a dziękuję za to że poznać mi go dałeś lecz poznać kogoś i stracić to jak kupić szczęście i łzami zapłacić. ..Wojtku odszedles Ale żyjesz w mojej pamięci. .


10yrs

Image chosen by user
Nie pytam się Boże dlaczego go zabrales a dziękuję za to że poznać mi go dałeś. ..lecz poznać kogoś i stracić to jak kupić szczęście i łzami zapłacić


10yrs

Image chosen by user
" Kim ja bylem Ty jestes , kim ja jestem Ty bedziesz..."


10yrs

Image chosen by user
Dzieli nas tylko czas...


10yrs

Image chosen by user
Wojtus, odszedles w chwili kiedy moglbys dopiero rozpoczynac zycie.....


10yrs

Image chosen by user
Wojtku.....


10yrs

Image chosen by user
Memorabilis.​...


10yrs

Image chosen by user
w zaciszu dębowych desek pustka… jakby od niechcenia uparcie szarpie czułe struny i zapalone znicze


10yrs

Image chosen by user
Nagłym podmuchem zgasł płomień świecy w pół przymkniętyc​h źrenicach dopełnienie jak ćma pofrunął do światła na kwietne łąki wieczności zamykając przestrzeń czasem określonym odkryte karty wybrzmiałe akordy dłonie różańcem splątane


10yrs

Image chosen by user
"Gdyby miłość mogla uzdrowić a lzy wskrzeszyc bylbys tu..."


10yrs

Image chosen by user
Wojtku nigdy Ciebie nie zapomnimy, takich osob sie nie zapomina,,,,​,,miales jeszcze tyle do osiagniecia, a juz tak wiele zdolales osiagnac,,,,​,za wczesnie na odejscie, zwlaszcza tak nagle , tak niespodziewa​ne,​,,,


10yrs

Image chosen by user
Trudno pogodzić się z wolą Boga a jeszcze trudniej ją zrozumieć


10yrs

Image chosen by user
Spotkamy sie w domu Ojca,,,


10yrs

Image chosen by user
Wola Twoja Panie 19.02.2016


10yrs

Image chosen by user
Juz dwa miesiące bez Ciebie......​.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​..


10yrs

Image chosen by user
Wojtku ...... gdzie jestes?


10yrs

Image chosen by user
Wojtus, dlaczego tak wczesnie....​.kto Nas bedzie uczyc, bawic, rozsmieszac?​??? KTO???TY robiles to najlepiej...​..i ten Twoj piekny glos....


10yrs

Image chosen by user
Głucha cisza odpowiada za Ciebie żal ściska serce rozpacz odbiera mowę mam nadzieje ze spotkamy sie znow Ale już w niebie.


10yrs

Image chosen by user
Mijają dni mijają godziny a ty milczysz...​głucha cisza odpowiada za Ciebie..​potegujacy żal ściska serce ..rozpacz odbiera mowę. ..żyje nadzieją ze kiedyś spotkamy się w niebie ....


10yrs

End of content

No more pages to load