Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 11.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Dla ciebie</p> <p><span>Zostały mi tylko wspomnienia.</span></p> <p><span>Miłość była dla mnie wszystkim...</span><br /><span>Do czasu... Gdy ciebie straciłam...!</span></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>Paweł</p> <p><em><strong>prędzej, czy później tam się wybiera...</strong></em></p> <p><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,</strong></em><br /><em><strong>no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.</strong></em><br /><em><strong>Czy tak jak mówią, wszystko masz</strong></em><br /><em><strong>i nic tam nie boli i nie doskwiera?</strong></em><br /><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />czy są tam łąki wiecznie kwitnące?<br />Czy tak jak mówią, nikt nie płacze<br />i zawsze tam dla Was świeci słońce?<br />Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.<br />Bo w końcu przecież każdy z nas<br /></strong></em></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>pamięć o tobie</p> <p><em><strong>Teraz masz zamknięte oczy, Nigdy już ich nie otworzysz, A jeszcze niedawno bił z nich blask, Uśmiech nie znikał z Twojej twarzy, Nawet kiedy ciało przeszywał ból Nigdy nie zapomnijmy chwil spędzonych razem. Pamiętamy i nie chcemy zapomnieć, Nie zapomnijmy również ostatniego pożegnania. Wraz z wiekiem trumny, Zamknęły się cząstki naszych poranionych dusz.Nigdy nie zapomnimy,bo tęsknimy,bo kochamy,bo dalej widzimy Twoją radosną twarz.</strong></em></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Spoczywaj w pokoju</span></p> <p style=""><em>To tak trudno wytłumaczyć.........​​..</em></p> <p style=""><em>Że się kogoś nie zobaczy.............​​..</em></p> <p style=""><em>Że już koniec..............​​...................</em></p> <p style=""><em>Że nie wróci...............​​...................​.</em></p> <p style=""><em>Że nikt tego nie odwróci.............​​...</em></p> <p style=""><em>Pozostały wspomnienia.........​​.</em></p> <p style=""><em>Smutek w sercu...............​​...............</em></p> <p style=""><em>Łza na twarzy..............​​...................</em></p> <p style=""><em>Której nikt nie zauważy.............​​.....</em></p> <p style=""><em>I modlitwa co wciąż łączy...............​​..</em></p> <p style=""><em>I nadzieja, która się nie kończy..........</em></p>


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię tak, jak zawsze Cię kochałam i jak nigdy nie przestanę Cię kochać. W moim sercu zawsze pali się dla Ciebie ten płomyk miłości, on nigdy nie zgaśnie, Ty o tym dobrze wiesz.


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię, gdziekolwiek jesteś. Wiem, że jesteś zawsze blisko nas. Chronisz nas i nam pomagasz. Przepraszam Cię za wszystkie smutki i troski jakich dostarczałam Ci za życia i dziękuję za to, że nie potępiłeś mnie, kiedy postępowałam źle.


9yrs

Image chosen by user
pilnuj Nas tu na ziemi,wierzę że wszystko widzisz


9yrs

Image chosen by user
Odszedłeś - 11 miesięcy temu po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie Zginęłaś mi z oczu, lecz nigdy z serca tęsknie codziennie myślę o tobie


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
❤❤❤


9yrs

Image chosen by user
Kochamy Cię


9yrs

Image chosen by user


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię dzisiaj,​wczoraj , zawsze


9yrs

Image chosen by user
Wciąż pytam dlaczego.​Pamiętam o Tobie każdego dnia.


9yrs

Image chosen by user
Bardo nam Ciebie brakuje...


9yrs

Image chosen by user
Gdyby można było cofnąć czas... Gdyby można było rozmawiać z Toba... Gdybym Cie zrozumiała..​. być może Twoje serce pokonałoby te ciężką probe. Pozostało mi tylko zapewnić Cie, ze będziesz na zawsze w moim sercu.


9yrs

Image chosen by user
Zginęłaś mi z oczu, lecz nigdy z serca tęsknie codziennie myślę o tobie


9yrs

Image chosen by user
Pustka i cisza wokoło... Pozostała pamięć po Tobie a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach milczenia na czarnej marmurowej płycie już nie usłyszę Twojego głosu już nie ujrzę Ciebie


9yrs

Image chosen by user
❤❤❤


9yrs

Image chosen by user
Byłeś Jesteś i Będziesz;;​Światełko pamięci dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci dla ciebie


9yrs

Image chosen by user


9yrs

Image chosen by user
Na zawsze w mej pamięci....


9yrs

End of content

No more pages to load