Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 11.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
52 tygodnie mijają od Twojej śmierci, a ja nie mogę pogodzić się z losem. Tęsknię, myślę i pamiętam. Bardzo mi Ciebie brakuje...


9yrs

Image chosen by user
Odszedłeś - 52 tygodnie temu po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie Zginęłaś mi z oczu, lecz nigdy z serca tęsknie codziennie myślę o tobie


9yrs

Image chosen by user
Byłeś Jesteś i Będziesz...


9yrs

Image chosen by user
światełko pamięci dla ciebie .


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Jak przekonać los by nam cię oddal… Jak prosić wiatr by pomógł Ci wrócić do domu… Tęsknimy


9yrs

Image chosen by user
dszedłeś tak nagle bez pożegnania Bez zbędnych słów i narzekania… Cichutko, powoli jak ćma do światełka W Twym sercu zgasła nagle iskierka. Znak dałeś, że serce Twe kołacze, Oh tato kiedy znów Cię zobaczę?


9yrs

Image chosen by user
choć od dnia tamtego minął już rok Bolesne są nadal jego wspomnienia Lecz wiem, że odszedłeś do nieba, do lepszego świata Wolnego od chorób bólu i cierpienia. Wierzę, że dobrze jest Tobie w tym niebie Wśród aniołów i Boskich stworzeń.


9yrs

Image chosen by user
światełko pamięci dla ciebie .


9yrs

Image chosen by user
<p>LIST DO TATY..</p> <p><strong>-NA WIEKI.</strong></p> <p><strong>Dzisiaj piszemy do Ojca naszego...</strong><br /><strong>najprawdziwszego i kochanego. </strong><br /><strong>Chcemy być bliżej Ciebie </strong><br /><strong>choć wiemy, że jesteś w niebie </strong><br /><strong>stoimy tu przy Twoim grobie, </strong><br /><strong>zagłębiamy się w myślach o Tobie </strong><br /><strong>i o prawdziwej wiośnie... </strong><br /><strong>gdy ptaki zaśpiewają radośnie, </strong><br /><strong>póżniej zacznie się ciepłe lato... </strong><br /><strong>tak, tak... kolejne i bez Ciebie - Tato... </strong><br /><strong>Kwiaty zakwitną bez Twojego wzroku </strong><br /><strong>i dlatego ogród straci na uroku. </strong><br /><strong>To Ty dla nas byłeś całym światem... </strong><br /><strong>wiosną, zimą, jesienią i latem </strong><br /><strong>teraz piszemy listy do Ciebie </strong><br /><strong>choć Twój adres jest w niebie... </strong><br /><strong>Podczas snu czekamy odwiedzin Twoich </strong><br /><strong>by zatrzymać Twą postać w oczach naszych...</strong><br /><strong>Ty wiesz co to ból i przymus rozstania...</strong><br /><strong>nie takie były nasze oczekiwania, </strong><br /><strong>gwiazdy na niebie utworzyły korytarze, </strong><br /><strong>a ta jedna, najważniejsza drogę Ci wskaże. </strong><br /><strong>Twój nowy świat jest tak bardzo daleki.... </strong><br /><strong>niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy </strong></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>List do Taty...</p> <p><span>Ty przecież musisz to wiedzieć, jak bardzo</span><strong>Kochamy Cię</strong><span>...</span></p> <p style="">Tak nagle odszedłeś...Tato...</p> <p style="">tyle powiedzieć Ci chcieliśmy,</p> <p style="">nie znaliśmy Twych planów...Boże...</p> <p style="">może gdybyśmy wiedzieli...</p> <p style="">Ty też nie wiedziałeś...Tato...</p> <p style="">że nadszedł już czas rozstania,</p> <p style="">bo przecież byś nie mógł odejść, tak nagle...bez pożegnania.</p> <p style="">Pamiętamy wszystko...Tato...​u​czyłeś nas,</p> <p style="">jak żyć dumnie. Z Tobą chodziliśmy za rękę, by się nie zgubić w tłumie.</p> <p style="">To pożegnanie jest...Tato...</p> <p style="">wiemy, że nie spotkamy tu Ciebie,</p> <p style="">jak mamy sobie z tym poradzić? Dziś tego nie wiemy...</p> <p style="">Nie byliśmy wtedy przy Tobie, pamiętasz...</p>


9yrs

Image chosen by user
Zostaniesz na zawsze w mojej pamięci...


9yrs

Image chosen by user
światełko pamięci dla ciebie ..tęsknie


9yrs

Image chosen by user
Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania, tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić … Tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić


9yrs

Image chosen by user
Byłeś Jesteś i Będziesz...​Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Byłam u ciebie światełko tobie zapaliłam ...


9yrs

Image chosen by user
Dobrzy ludzie umierają młodo, ponieważ nie muszą nikomu udowadniać, że zasługują na niebo...


9yrs

Image chosen by user
WSZYSTKO NAJLEPSZE, CO MNIE W ŻYCIU SPOTKAŁO BYŁO I JEST ZWIĄZANE Z TOBĄ...


9yrs

Image chosen by user
<p>pamięć</p> <p><span>Twoje życie tu na Ziemi,zostało przerwane. Odebrało Cię Twoim Bliskim zbyt szybko, ale nigdy nie odbierze Cię Ich pamięci i sercom. Pamięć sprawia, że jest nam łatwiej. Pamiętamy Twój uśmiech, nieustanny humor, słowa, chwile, obraz, którego nic i nikt nie zniszczy. I choć bardzo trudne są dni bez Ciebie, szczególnie dla Twoich Najbliższych, to wspomnienia przywołują każdą z ukochanych chwil. One uskrzydlają zbolałe dusze. Jedno co można, to modlić się i podtrzymywać pamięć o Tobie.</span></p>


9yrs

Image chosen by user
NAJPIĘKNIEJS​ZĄ RZECZĄ,JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O NIM.... BO WYSTARCZY MYŚL,BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE DZIELI...


9yrs

Image chosen by user
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie..​.


9yrs

Image chosen by user
Zgasłeś jak świecy płomyk, bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. Smutek i pamięć żywa o Tobie we mnie pozostanie, bo myślami i sercem zawsze będę przy Tobie”


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Byłeś Jesteś i Będziesz...


9yrs

End of content

No more pages to load