Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 11.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy..


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc


9yrs

Image chosen by user
Codziennie jesteś ze mną w moich myślach. Brakuje Cię tęsknie za tobą


9yrs

Image chosen by user
Niedzielne światełko pamięci.


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
to wciąż trudno wytłumaczyć że się Kogoś nie zobaczy, że do domu już nie wróci i nikt tego nie odwróci...​pozostaje w sercu smutek i tęsknota co wciąż łączy miłość, która się nie kończy


9yrs

Image chosen by user
Najsmutniejs​ze są wspomnienia,​które zadają okropny ból..​Najsmutniejs​ze jest własne serce,które cichutko woła... WRÓĆ


9yrs

Image chosen by user
64 tygodnie temu opuściłeś mnie.. tęsknie za tobą brakuje mi ciebie


9yrs

Image chosen by user
.I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś


9yrs

Image chosen by user
Bardzo Tęsknie Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Nawet nie wiesz jak mi ciężko . Staram się być silną kobietą ale często płacze jak małe dziecko . Nie sądziłam , że tak wczesnie Nas zostawisz . Wszyscy ale nie Ty ! Jestem u Ciebie codziennie ale nadal w to nie wierzę . Czuję się jak by to był sen , jak by to nie była prawda . Wierzę , że wciąż jesteś wśród Nas . Kocham Cię i wiem , że Ty mnie też .</span></p>


9yrs

Image chosen by user
W moim sercu na zawsze


9yrs

Image chosen by user
Codziennie jesteś ze mną w moich myślach. Brakuje Cię


9yrs

Image chosen by user
Najsmutniejs​ze są wspomnienia,​które zadają okropny ból..​Najsmutniejs​ze jest własne serce,które cichutko woła... WRÓĆ...​Światełko pamięci


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Bóg wie dlaczego... Może i ja kiedyś zrozumiem. Na dziś... nie umiem.


9yrs

Image chosen by user
Jak skarb, który trzymało się w dłoni, ale bezwiednie pozwoliło mu się wyślizgnąć przez palce.


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko"


9yrs

Image chosen by user
brakuje mi ciebie ....


9yrs

Image chosen by user
<p>pamiętamy i kochamy</p> <p><em>Jedno co możemy - wciąż się modlimy..</em></p> <p style=""><span><em>Czasu nie było na pożegnanie...</em></span></p> <p style=""><span><em>Teraz zostało tylko płakanie.</em></span></p> <p style=""><span><em>Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,</em></span></p> <p style=""><span><em>Trzyma za szyje, dusić zaczyna...</em></span></p> <p style=""><span><em>Póki ktoś żyje, to go kochamy,</em></span></p> <p style=""><span><em>Lecz po śmierci go doceniamy,</em></span></p> <p style=""><span><em>Wtedy widzimy jaki był cenny,</em></span></p> <p style=""><span><em>Wtedy ogarnia smutek brzemienny,</em></span></p> <p style=""><span><em>Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,</em></span></p> <p style=""><span><em>Jakże naiwna życia prostota...</em></span></p> <p style=""><span><em>Wtedy wyrzuty nami władają,</em></span></p> <p style=""><span><em>Wtedy uczucia hołdy składają...</em></span></p> <p style=""><span><em>Wtedy za późno na przeprosiny,</em></span></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>63 tydzień bez ciebie</p> <p><em>Teraz zostało tylko płakanie.</em></p> <p style=""><span><em>Człowiek umiera... Znowu za szybko!</em></span></p> <p style=""><span><em>Człowiek umiera... Razem z nim wszystko...</em></span></p> <p style=""><span><em>Tylko wspomnienia po nim zostają,</em></span></p> <p style=""><span><em>Które wciąż mgliste z czasem się stają,</em></span></p> <p style=""><span><em>Których tak wiele, jednak za mało...</em></span></p> <p style=""><span><em>Znowu za szybko wszystko się stało!</em></span></p> <p style=""><span><em>Czasu nie było na pożegnanie...</em></span></p>


9yrs

Image chosen by user
Gdziekolwiek Jesteś Bądź szczęśliwy.​Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
14 miesięcy jak mnie opuściłeś Na zawsze pozostaniesz w moim sercu... Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci.


9yrs

End of content

No more pages to load