Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 11.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
72 tydzień nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...


8yrs

Image chosen by user
Na zawsze w moim sercu..​światełkom dla ciebie na dobranoc


8yrs

Image chosen by user
Bóg wezwał Twoje imię tak delikatnie, że tylko Ty słyszałeś. Nikt nie słyszał zbliżających się kroków aniołów. Zamknąłeś oczy i zasnąłeś, i cicho opuściłeś nas wszystkich.


8yrs

Image chosen by user
ty na mnie patrzysz z góry i tez tęsknisz. Nie wiem co tam robisz chociaż jestem ciekawa twego dalszego losu i pamiętaj jedno Kocham Cię


8yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Cieszyłam się Tobą</span><br /><span>powtarzałam, że mam dla kogo żyć.</span><br /><span>Nagle zadzwonił telefon,</span><br /><span>powiedzieli że to koniec,</span><br /><span>że nie ma Cię</span><br /><span>pustka ogarnęła me serce</span><br /><span>łzy płyną po mym policzku</span><br /><span>bo serce tęskni.</span><br /><span>Ale wiem,</span><br /><span>ze ty na mnie patrzysz z góry i tez tęsknisz.</span><br /><span>Nie wiem co tam robisz</span><br /><span>chociaż jestem ciekawa twego dalszego losu</span><br /><span>i pamiętaj jedno <span>Kochamy Cię wszyscy.</span></span></p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,</strong></em><br /><em><strong>no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.</strong></em><br /><em><strong>Czy tak jak mówią, wszystko masz</strong></em><br /><em><strong>i nic tam nie boli i nie doskwiera?</strong></em><br /><em><strong>Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />czy są tam łąki wiecznie kwitnące?<br />Czy tak jak mówią, nikt nie płacze<br />i zawsze tam dla Was świeci słońce?<br />Powiedz mi proszę jak tam jest,<br />no wiesz, tam gdzie jesteś teraz.<br />Bo w końcu przecież każdy z nas <em><strong>prędzej, czy później tam się wybiera...</strong></em><br /></strong></em></p>


8yrs

Image chosen by user
Tęsknimy


8yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Śmierć,</span><br /><span>to słowo,</span><br /><span>które bolesny cios zadaje</span><br /><span>kończy się życie</span><br /><span>kończy się świat...</span><br /><span>tylko pustka</span><br /><span>tylko żal w duszy zostaje</span><br /><span>a w sercu wieczny ślad.</span><br /><span>Teraz drogami Boga Ojca kroczysz</span><br /><span>na polanach boskich biegasz</span><br /><span>na nasze zło przymykasz oczy</span><br /><span>smutno nam, ze Cię z nami nie ma.</span><br /><span>My z nadzieją w sercach czekamy,<span>że kiedyś na pewno się spotkamy...</span></span></p>


8yrs

Image chosen by user
16 miesięcy jak nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...


8yrs

Image chosen by user
Na zawsze w mej pamięci.​Światełka dla Ciebie...


8yrs

Image chosen by user
Bóg wezwał Twoje imię tak delikatnie, że tylko Ty słyszałeś. Nikt nie słyszał zbliżających się kroków aniołów. Zamknąłeś oczy i zasnąłeś, i cicho opuściłeś nas wszystkich.


8yrs

Image chosen by user
Nigdy dla nikogo z nas nie umarłeś naprawdę będziesz żył zawsze w naszych myślach i sercach


8yrs

Image chosen by user
Gdy umiera Człowiek, rodzi się Anioł...​Światełka dla Ciebie...


8yrs

Image chosen by user
NIE ODCHODZI TEN, KTO POZOSTAJE W SERCACH NAJBLIŻSZYCH​"


8yrs

Image chosen by user
Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.


8yrs

Image chosen by user
71 tydzień nie ma już Ciebie , jednak w sercu moim pozostaniesz na zawsze...


8yrs

Image chosen by user
Odszedłeś tak nagle i niepodziewan​ie nie było czasu na pożegnanie.


8yrs

Image chosen by user
Umarli przestali cierpieć,​cierpią Ci co pozostali.


8yrs

Image chosen by user
Na zawsze w moim sercu


8yrs

Image chosen by user
Żyjesz w naszych myślach,​żyjesz we wspomnieniac​h.


8yrs

Image chosen by user
brakuje mi ciebie tęsknie za tobą bardzo


8yrs

Image chosen by user
Na zawsze w mej pamięci.​Światełka dla Ciebie...


8yrs

Image chosen by user
Wiem, że nie wrócisz już do mnie - ja jestem ciągle z Tobą


8yrs

Image chosen by user
Na zawsze w mej pamięci.​Światełka dla Ciebie...


8yrs

End of content

No more pages to load