Urszula Kiełbasa

This was published in the following publications on 15.01.2010:
Głos Wielkopolski

„Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna,
patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez”
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że dnia 13.1.2010 r.
zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie nasza
kochana Mamusia, Teściowa i Babcia
ś + p
Urszula Kiełbasa
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 16.1.br.
w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty, ul. Forteczna 53 o godzinie 11.00.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00 na cmentarzu
parafialnym, ul. św. Antoniego Poznań – Starołęka.
Strapiona Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, życzę wszystkiego co najlepsze z okazji imienin - beztroskiego, pięknego życia ❤

I.P.


1yr

Image chosen by user
Drogi Stefanku, życzę wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego ❤

I.P.


1yr

Image chosen by user
Kochani Rodzice, bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Często to czuję ❤ Panie Boże, miej w opiece moich Rodziców

I.P.


1yr

Image chosen by user
Najdroższy Tato, dziękuję za życie, miłe i słodkie jak miód wspomnienia. Tulę z czułością spracowane dłonie. Tatusiu, życzę pięknych, słonecznych i smacznych dni. Oby nigdy nie brakowało ulubionego mleka i klusek. Wszystkiego najlepszego z ojazji Dnia Ojca ❤

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, życzę pięknego świętowania

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać ten dzień. Tatusiu, często wspominam i tęsknię...

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Kochana Mamusiu, życzę wszystkich najcudowniejszych rzeczy na świecie, aby trafiły one do wspaniałej dzisiejszej Jubilatki, do Urszulki ❤

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Kochani, życzę Wam pięknych Świąt

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Sto lat temu urodził się wspaniały człowiek - kochany, pracowity, opiekuńczy, uwielbiający naturę pszczelarz, cierpiący w milczeniu - mój Tato ❤ Dziękuję Ci za te wspolne lata i wsparcie, które cały czas czuję. Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie...

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, minęło już 14 lat od naszego ostatniego spotkania. Bardzo brakuje mi Twojej obecności i bezinteresownego wsparcia. Dziękuję za wspólne lata.

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Życzę pięknego świętowania

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, kochana Solenizantko, życzymy wszystkiego najlepszego, niebiańskich dobroci i wspaniałej opieki Boga. Wieczny odpoczynek racz dać Jej, Panie...

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Kochani Rodzice, dziękuję Wam bardzo za wspaniałą opiekę i wsparcie, które otrzymuję od Was. Czuję to każdego dnia! Proszę o dobre myśli w najbliższym czasie.

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Dzień dobry Tatusiu. Dzisiaj świętujemy imieniny kochanego Solenizanta. Życzymy cudowności w Niebie. Wiecznego lata, kwitnących miodnych roślin, dobrych zbiorów bursztynowego przysmaku. Wszystkiego najleoszego Tato ❤

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek

Antoni


2yrs

Image chosen by user
Kochani, bardzo Wam dziękuję za opiekę i wsparcie, które odczuwam często. Bóg zapłać!

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu, dzisiaj świętujemy Dzień Ojca. Pamiętamy i wspominamy z miłością. Wszystkiego dobrego!

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, życzę pięknego świętowania. Dzień Matki spędzę wspominając oczy pełne miłości i miłosierne serce. Proszę o wybaczenie moich przewinień...

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu kochany, Pamiętamy i bardzo tęsknimy. Minęło już 16 lat....

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, życzę wszystkiego szczęśliwego!

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu kochany, życzę wiosny, słońca, kwiatów, miodu i pszczół na zawsze! Wszystkiego najlepszego!

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać , Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen Mamusiu najdroższa, minęło już 13 lat... Bardzo tęsknię

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Kochani Rodzice, sercem jestem z Wami

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Najdroższa Mamusiu, życzę wspaniałego ucztowania w Niebie z okazji Imienin. Wszystkiego najlepszego! Dziękuję za wsparcie.

I.P.


3yrs

End of content

No more pages to load