Jolanta Kubiak

This was published in the following publications on 22.09.2015:
Głos Wielkopolski

„Nie żyjemy, aby umierać…
ale umieramy, aby żyć wiecznie”
Odeszła zbyt szybko
Ś+p
mgr Jolanta Kubiak
Były Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku
Osoba niezwykle przyjacielska, ciepła i wrażliwa.
Mimo różnych przeciwności losu, potrafiąca cieszyć się życiem i przekazywać tę radość innym.
Żegnamy Cię wdzięczni za Twoją pracę, przykład, odpowiedzialność,
dobrze wypełnioną służbę wobec potrzebujących i za każdy wspólnie spędzony dzień.
Będzie Nam Ciebie bardzo brakować.
Mężowi Leszkowi
oraz
Kamilce, Sławkowi i ich Rodzinom
składamy wyrazy serdecznego współczucia,
łączymy się z Wami w bólu.
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku

Beach

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Ś +P
Jolanty Kubiak
kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku
w latach 2011-2014.
Jola zachwycała się życiem, dzieliła się radością, pasją i zaangażowaniem.
Niosła pomoc najsłabszym, dzieląc swoje serce pomiędzy nich i najbliższych.
Na zawsze pozostanie w naszej życzliwej pamięci.
Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.
Burmistrz, Przewodniczący Rady wraz z radnymi Miasta i Gminy Buk
oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Buku

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Renata Kargul


10yrs

Image chosen by user
Renata Kargul


10yrs

End of content

No more pages to load