Anna Kulczyk

This was published in the following publications on 27.10.2015:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Aniu - pamiętam !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Anka - kocham , pamiętam , tęsknie !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Aniu moja kochana - tak urodzinowo dla Ciebie !

j


6yrs

Image chosen by user
Aniu ....................​​. pamiętam !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Aniu.........zawsze będę pamiętać !

j


6yrs

Image chosen by user
„Odchodząc, zabrałaś naszą miłość ze sobą. Twoja - pozostaje z nami na zawsze ! Aniu - moja kochana!!!

j


6yrs

Image chosen by user
Aniu .................!

j


6yrs

Image chosen by user
Anusiu - tak walentynkowo , moja kochana !

j


6yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Anula ........!

j


6yrs

Image chosen by user
Anusiu moja kochana - pamiętam , kocham , tęsknie !

j


6yrs

Image chosen by user
Czasami trudno wyrazić słowami tęsknotę - bardzo mi Ciebie brakuje Anula !

j


6yrs

Image chosen by user
Aniu moja kochana - Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność."

j


6yrs

Image chosen by user
Aniu - pamiętam , kocham , tęsknie !

j


6yrs

Image chosen by user
Ludzie których się kocha i nosi się w sercu, tak naprawdę nigdy nie odchodzą... Aniu

j


6yrs

Image chosen by user
"Nie umiera ten kto trwa w sercach i pamięci naszej!" -Anka- kocham i tęsknie bardzo !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece ,światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba

j


6yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Aniu .....!

j


6yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie to światełko moja najdroższa Anusiu !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, Bowiem najlepiej wyraża go milczenie...........​​.........

j


6yrs

Image chosen by user
To już 4 lata......Kochana Aniu następny rok bez Ciebie , czas mija a ból i pustka pozostaje , czas i tak nie zmieni nic. Bardzo mi Ciebie brakuje. Bardzo tęsknię !

j


6yrs

Image chosen by user
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. Są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień...”

j


6yrs

Image chosen by user
"Kochać kogoś, a potem nagle stracić, to tak, jakby kupić szczęście i zapłacić za nie łzami"

j


6yrs

Image chosen by user
Jest coś co mrokom się opiera,Jest pamięć ... A ona nie umiera ....! Anula pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Anula ................

j


6yrs

End of content

No more pages to load