Przemek Przybylski

This was published in the following publications on 11.06.2016:
Głos Wielkopolski

„Gdyby miłość mogła uzdrowić, a łzy wskrzesić,
byłbyś z nami”

Z ogromnym i nieopisanym żalem zawiadamiamy,
że dnia 7 czerwca 2016 roku zginął tragicznie
nasz Syn, Brat, Wnuk, Szwagier i Tata Chrzestny

ś†p
Przemek Przybylski

Msza św. odbędzie się 14 czerwca 2016 roku
o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jerzego,
Poznań ul. Swoboda.
Pogrzeb godz. 13.15 na cmentarzu ul. Nowina.

Pozostająca w wielkim bólu i smutku

kochająca Mama, Siostra,
Brat z Żoną i Córeczkami oraz Babcia

Beach

Twoje serce było złote, a ręce tak pracowite.
Swoją miłością prowadziłeś nas przez życie.
Z miłością o nas dbałeś i tak mocno nas kochałeś.
Żyłeś dla nas. Teraz żyjesz w nas!

Niech Dobry Bóg ma Cię w swojej opiece

Przepełniona głębokim smutkiem i tęsknotą
zawiadamiam,
że w dniu 7 czerwca 2016 roku,
zginął tragicznie, bez słów pożegnania,
mój ukochany Mąż i Tatuś naszych dzieci

ś+p
Przemek Przybylski
lat 30

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek,
14 czerwca br., o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jerzego
przy ul. Swoboda w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godz. 13.15
na cmentarzu przy ul. Nowina w Poznaniu.

Twoja na zawsze
Asia z Synkami Leonkiem, Felusiem
i noszonym pod sercem małym Przemkiem

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić” :( P>


10yrs

Image chosen by user
Paulina :(


10yrs

Image chosen by user
Najszczersze wyrazy współczucia. Agnieszka Łaba


10yrs

End of content

No more pages to load