Marek Kubiak

This was published in the following publications on 02.03.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 lutego 2016 roku zmarł kochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek śp. Marek Kubiak lat 63 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 03.03.2016 roku o godz. 10.00 w kościele parafii pw Chrystusa Miłosiernego . Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocłaiu Pogrążona w smutku Żona z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Żyłeś dla nas i dla innych, Kochaliśmy Cię wszyscy. Z wyrazami współczucia. Grono przyjaciół


10yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia. Kazimierz


10yrs

Image chosen by user
Agnieszka M.


10yrs

Image chosen by user
Żyłeś dla nas i dla innych, Kochaliśmy Cię wszyscy. Z wyrazami współczucia. Grono przyjaciół


10yrs

Image chosen by user
Tęsknota bardzo boli, ale ten ból jest jedynym dowodem na to, że jest się częścią czyjegoś życia.


10yrs

Image chosen by user
Śmierć jest tym samym co narodziny, misterium natury. Marku byłeś i jesteś z nami Włodek i Weronika


10yrs

Image chosen by user
Śmierć zawsze o tę chwilę przybywa spóźniona. Byłeś wspaniałym przyjaciele. z wyrazami współczucia dla rodziny Albert


10yrs

Image chosen by user
Jak się w życiu mijają pociągi, tak i my poszukajmy swych dróg, na maleńkiej stacyjce przyjaźni, może kiedyś spotkamy się znów. Do zobaczenia Kazik


10yrs

Image chosen by user
Ja jestem zmartwychwst​aniem i życiem, kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Kolega Robert z rodziną


10yrs

Image chosen by user
Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich.


10yrs

Image chosen by user
Dla wspaniałego kolegi. Ryszard z rodziną


10yrs

Image chosen by user
Tęsknota bardzo boli, ale ten ból jest jedynym dowodem na to, że jest się częścią czyjegoś życia. Przyjaciel :)


10yrs

Image chosen by user
Wobec ciosu, który spadł na Waszą Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczersze​go współczucia. Ledzińscy


10yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia .bardzo mi przykro


10yrs

End of content

No more pages to load