Władysław Stawoski

This was published in the following publications on 07.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 kwietnia 2016 roku zmarł śp. Władysław Stawoski lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 8 kwietnia 2016 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Stefania Lipińska z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju-​kochanie-14-​tygodni-​Stenia.


9yrs

Image chosen by user
3 miesiące (*) - Eliza z Wiktorkiem.


9yrs

Image chosen by user
Minęło już tyle czasu,a Ciebie dalej nie ma,Gdy budzę się z rana na co dzień Gdy z niedowierzan​ia oczy przecieram,​Trzy miesiące Twojej nieobecności​,​zbladło słońce przez ten czas Swiat zmienił się dla mnie,w sercu odłożył ciężki głaz-------S


9yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju-----​dzisiaj są Twoje Imieniny Pierwsze bez Ciebie Smutno i Pusto mija kolejny 12 poniedziałek a ja nie mogę pogodzić się z Twoim odejściem na zawsze,,,,,​Stenia


10yrs

Image chosen by user
Pożegnania nadszedł czas,​chciałam krzyknąć nie odchodź nie zostawiaj tu mnie samej z Tobą milej płynął czas i każda chwila miała swój blask------​Stenia.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju-----​kolejny 10-​poniedzialek bez Ciebie tak bardzo tęsknię Stenia.


10yrs

Image chosen by user
Poniedziałek godz. 13,30-------​--S.L.


10yrs

Image chosen by user
Mineły 2 miesiące,a ja coraz bardziej tesknie--​ból--żal--​Spoczywaj w Pokoju kochanie Stenia.


10yrs

Image chosen by user
Mijają 2 miesiące żal ból nadal trwa-----​Spoczywaj w Pokoju kochanie Stenia.


10yrs

Image chosen by user
Mija 8 tygodni o godzinie 13,3o Bóg mi Ciebie zabrał bardzo mi smutno i bardzo bardzo brakujeeeee.​..Odpoczywaj w Pokoju Stenia..


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju kochanie....​..Stenia.


10yrs

Image chosen by user
Mineło już sześć tygodni mowią że czas goi rany,​niestety nie u mnie...​Spoczywaj w Pokoju......​.Stenia


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju tak mi Ciebie brakuje.....​....Stenia.


10yrs

Image chosen by user
Edyta z rodziną - PAMIETAMY


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy-​Edyta z rodziną


10yrs

Image chosen by user
Minał miesiąc-----​---Spoczywaj w Pokoju Stenia......​.


10yrs

Image chosen by user
To już cztery tygodnie jak przestało bić Twoje dobre serce tęsknie coraz mocniej.....​Spoczywaj w Pokoju S.L.


10yrs

Image chosen by user
To już 3 tygodnie, tęsknimy :( Wiktorek z mamą.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju......​.S.L.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju kolego T.W.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju,​Steniu serdeczne wsólczucia trzymaj się R.S,


10yrs

Image chosen by user
2 tygodnie :( Eliza i Wiktorek


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mijają dwa tygodnie gdy odszedłeś na zawsze żegnaj tęsknie Spoczywaj w Pokoju S.L.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju,tak mi dziś smutno bez Ciebie......​....S.L.


10yrs

End of content

No more pages to load