Michał Bogusławski

This was published in the following publications on 30.11.2009:
Gazeta Lubuska

<p>Po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga w wieku 29 lat nasz ukochany SYN i BRAT</p>
<h4><strong>śp. MICHAŁ BOGUSŁAWSKI</strong></h4>
<p>człowiek wielkiego serca mgr historii Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2009 roku o godz. 12.50 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Tak wcześnie, Boże chciałeś mieć Go u siebie</p>

Po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga w wieku 29 lat nasz ukochany SYN i BRAT

śp. MICHAŁ BOGUSŁAWSKI

człowiek wielkiego serca mgr historii Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2009 roku o godz. 12.50 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Tak wcześnie, Boże chciałeś mieć Go u siebie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Rocznicowe światełko pamięci - mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>Zaduszkowe wspomnienie</p> <p><em>„Bo przecież cmentarz - to nie tylko pamięć o śmierci, przemijaniu o wieczności, ale też kontakt z tymi co już odeszli (...) Myślę, że w wędrówce na cmentarze kryje się wiara, bo nikt nie biegnie do kogoś, kogo nie ma - biegnie do tego kto jest, ale jest niewidoczny”.</em></p> <p>Ks. J. Twardowski</p> <p>Śmierć rozdziela nas tylko fizycznie. W rzeczywistości nadal pozostajemyzespoleni w Chrystusiez tymi, którzy odeszli od nas. Odtwórzmy więc w pamięci te piękne dni, gdy Oni z nami przez życie szli. Ich ciepłe dłonie grzały nam ciało, a dobre słowa serce radowały. Niech takie wspomnienia o Tych, co odeszli, zawsze są z nami.</p> <p>Zaduszkowe światełko dla Ciebie Michałku</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Jest taki dzień w roku, dzień 1-ego listopada To czas zadumy i modlitwy nad zmarłych duszami. Pazmiętam. Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Pamiętam i trwam. Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>Jesteś... W niezapomnieniu...</p> <p><span>Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Ale nikt nie może zastąpić pustki, którą po sobie zostawiają gdy odchodzą…</span></p> <p>Są wspomnienia, które, po Ich odejściu, są jedyną osłodą. I jest miłość, która trwa, choć w innych jesteśmy dziś światach. Miłość bowiem jest darem uśmiechania się nawet w cierpieniu. Więc uśmiechamy się przez łzy do Niebios, skąd teraz <span>Michałku</span>spoglądasz na nasz świat.</p> <p>Pamiętam o Tobie i ogarniam nieustającą modlitwą...</p> <p><span>mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>- Ludzie nie umierają, tylko wymykają się naszym oczom (ks. J. Twardowski)</p> <p><span>Michałku... Odszedłeś, ale zostawiłeś Bliskim błysk swoich oczu i barwy swojego serca. Jesteś teraz w anielskiej przystani, w drodze powrotnej do Boga. Jesteś tam, </span><span>gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż. Jesteś tam, gdzie </span><span>wszystkie dusze mają światło nad głową.</span></p> <p>Michałku, niech Bóg okryje Cię płaszczem swojej dobroci i łaskami nieba Twą duszę nagrodzi. Ja życzę Ci <span>spokoju wiecznego i pełni radości z obcowania z Panem.</span></p> <p><span>Zostawiam tutaj swoje światełko pamięci, a w pokornej modlitwie upraszać będę przychylności Nieba dla Ciebie.</span></p> <p><span><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span><br /></span></p>


9yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>Dzieci są naszym jutrem...</p> <p><strong>Niech ten Dzień Dziecka będzie nie tylko dniem dzieci żywych, ale również dniem pamięci o dzieciach, które od nas odeszły.</strong></p> <p style="text-align:center"><em>Boże, błogosław Rodziców, którzy stracili dziecko. </em></p> <p style="text-align:center"><em>Uzdrów ich złość i ból serca. I przytul ich Boże. </em></p> <p style="text-align:center"><em>Daj spokój Rodzicom, których dziecko wezwałeś do Siebie </em></p> <p style="text-align:center"><em>i daj im radość z tego, że kiedyś będą znów razem.</em></p> <p style="text-align:center">(Thelma Smith)</p> <p>Przysiądę dziś z Twoimi Bliskimi na ławce żalu i jedności w bólu.</p> <p>Obok zrobimy miejsce przybywającym innym cierpiącym.</p> <p>Zaufamy razem wspomnieniom i pamięci, która (jak to dobrze!) nigdy nas nie opuści. Będziemy trwać w ciszy i zamyśleniu o Dziecku, z którym rozmawiać już nie możemy.</p> <p>Wszystkim rodzicom, których dzieci odeszły, życzę spokoju ducha i anielskiej opieki swych Cudownych Dzieci</p> <p>Ja zaś swoją pamięć w świetle świecy zostawiam </p> <p><span>mama anielskiej Joasi</span></p>


10yrs

Image chosen by user
<p>Pamięci Michałka...</p> <p><span>Nawet kiedy ślad jego stopy na piasku rozmiecie wiatr – zapamiętasz, w którym odciśnięty był miejscu.</span></p> <p>Nawet kiedy jego postać rozmyje się we mgle – zapamiętasz drogę, którą chodził.</p> <p>Nawet jeśli wiesz, że nigdy nie powróci – zachowasz w sercu nadzieję, że kiedyś jeszcze Go spotkasz.</p> <p>Nawet jeśli nie rozumiesz dlaczego... zawsze będziesz wdzięczny Bogu, że choć na chwilę umieścił Go w twoim życiu.</p> <p>Ku pamięci człowieka n i e o b o j ę t n e g o</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
<p>Michałku, bądź szczęśliwy... i uszczęśliwiaj innych z Nieba!</p> <p><span>Łzy obeschną, lecz oczy nie przestaną płakać..</span></p> <p><span>Krzyk umilknie, lecz serce nie przestanie wołać... </span></p> <p><span>Dłonie opadną, lecz nie przestaną szukać... </span></p> <p><span>Twarz się wygładzi, lecz wnętrze będzie krwawić... </span></p> <p><span>Rana się zabliźni, lecz nie przestanie boleć... </span></p> <p><span>Rozpacz ucichnie, lecz tęsknota nie opuści... </span></p> <p><span>Czas minie, lecz nie przyniesie ukojenia...</span></p> <p>_____</p> <p>W zadumie, z pochyloną głową, zostawiam swoją pamięć</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


10yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
Kasia


10yrs

Image chosen by user
<p>Odpoczywaj Michałku w Królestwie Niebieskim ...</p> <p><span>Twoja nieoczekiwana śmierć zostawiła wielką pustkę w tych, którzy Cię kochali. W ich sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie... Umiera tylko czas.</span></p> <p>Pamięci Michałka</p> <p><span>mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


10yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
Niech Niebo otuli Cię Michałku przejrzystym błękitem - mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
Rodzina Gromackich


10yrs

Image chosen by user
<p>13. XII – Światowy Dzień Palenia Świec – Dzień pamięci o Dzieciach Zmarłych</p> <p style="text-align:center"><em>Naszym dzieciom (†)</em></p> <p style="text-align:center">Światełko pamięci…</p> <p style="text-align:center">Światełko od serca…</p> <p style="text-align:center">Światełko dla serca...</p> <p style="text-align:center">Szczery, gorący płomyk...</p> <p style="text-align:center">Światełko wiecznego życia...</p> <p style="">Dla wszystkich dzieci, które zmarły, o 19.00 zapalę dziś światełko. By ich światło mogło wiecznie trwać!</p> <p style=""><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


10yrs

Image chosen by user
<p>To już 6 LAT! Spoczywaj w pokoju, zjednoczony w Niebie z Najdoskonalszą Miłością.</p> <p><span>Kiedy odchodzi człowiek, to bliskość ulatuje jak ptak. Serce przepełnia BÓL, SMUTEK, ŁZY i TĘSKNOTA... I świadomość relacji, której nie możemy już przeżywać „z...” dłonią, oczami, uśmiechem czy słowem. To bardzo trudne dla Twoich Najbliższych, Michałku... Spoglądaj na nich ze swych podniebnych tarasów, opiekuj się i otaczaj swą anielską troską.</span></p> <p>Ku pamięci Michałka, w <strong>6 rocznicę Jego odejścia</strong> do Pana, zapalam dziś rocznicowe światełko.</p> <p><span>Z pamięcią - mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

End of content

No more pages to load